Διαδηλώσεις με αφορμή τη δολοφονία του 16χρονου

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ενα χρονο μετα, με πιανει παλι η απογοητευση οταν βλεπω οτι: ενω εχουν γραφτει εκατονταδες κειμενα πανω στις εννοιες της αναρχιας, του ασυλου, περι του ποιος και γιατι κανει τις καταστροφες βλεπω ακομα τετοια μυνηματα οπως το παρακατω:

Αν καποιοι θελουν να παραμενουν αμορφωτοι πολιτικα και εχουν συμβιβαστει με την τωρινη κατασταση, προβλημα τους. Αλλα πριν αρχισεις να λες τις π@π@ρολογιες σου κοπελια, κανε τον κοπο και διαβασε αυτα που εχουν γραφτει σε αυτο το φορουμ πριν εκφρασεις γνωμη. Δειξε λιγακι σεβασμο σε αυτους που καθονταν επι ωρες και εγραφαν για αυτα τα θεματα. Στην τελικη για δικο σου καλο ειναι να μελετησεις 5 πραγματα. (το οτι σε κανει να μην δειχνεις ηλιθιος οταν πας να εκφρασεις γνωμη ειναι το λιγοτερο που με απασχολει προσωπικα.)

Εγώ είμαι από αυτούς,οι μαγαζάτορες που καταστρέφονται οι περιουσίες τους...
Το άσυλο θα έπρεπε να καταργηθεί μπας και μπει καμιά τάξη...
Εμένα με ρωτας αν θέλω να χάσω μάθημα,επειδή εσύ θες να αλλάξεις την καταστάση που υπάρχει και θα υπάρχει πάντα???
Αυτό είναι δημοκρατία..?να μπαίνουν 5-10 νταήδες και να τα καταστρέφουν όλα...?

Στα πλαισια της δικιας σου δημοκρατιας, δεν θα με πειραζε οτι εισαι αλλο ενα υποταγμενο-αμορφωτο παιδακι. Το ζητημα ειναι οτι υπαρχουν πολυ απο εμας που δεν μετρανε αντιστροφα μερες για τα Χριστουγεννα. Εχουμε πολυ μεγαλυτερα ονειρα και προσδοκιες απ' το μελλον μας.

Δεν μπαινω καν στην διαδικασια να σχολιασω περισσοτερο τις βλακεις που λες περι ασυλου, χαμμενων ωρων και δημοκρατιας. Αν η δημοκρατια ηξερε οτι την επιασες στο στομα σου, θα αυτοκτονουσε επι τοπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,093 μηνύματα.
:!::wow:OMG ας μη διαβαζω καλα αυτα που βλεπω...μα καλα σοβαρολογεις να πεσει το ασυλο; το καταλαβαινεις οτι αφορα διακυνηση ιδεων; σου μπαινει στο μυαλο ή οχι; .


άν γίνουν σοβαρά επεισόδια πάλυ με μολότοφ και τραμπουκισμούς το άσυλο θα καταργηθεί αυτόματα βάση νόμου και η αστυνομία θα μπεί μέσα χωρίς πολλά πολλά.(άν δωθεί εντολή φυσικά)
όπως έγινε και το 1996 άν θυμάμε καλά που μπήκαν τα ματ.


τα περι διακύνησης ιδεών δέν ισχύουν. σε όλη την επικράτεια υπάρχει ελεύθερη διακύνηση ιδεών. άσυλο όμως μόνο στο πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αν με ψηφίσετε όταν βάλω υποψηφιότητα για πρωθυπουργός ΘΑ τα αλλάξω όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,890 μηνύματα.
ποιός είπε ρε ότι έχουμε ελευθερία...

τι κατηγορείς για "εικονική ελευθερία"?

αφου διαβάζεις μόνος σου την επιστήμη σου και κατηγορείς την ανώτατη παιδεία *

παρένθεση: και γω την κατηγορώ , αλλά δεν κατηγορώ και όσους την κατηγορούν.

*γιατί λοιπόν έδωσες πανελλήνιες αφού είναι μπουρδέλο η κατάσταση στις καταλήψεις όπως λες στα πανεπιστήμα , γιατί ανήκεις στο πανεπιστήμιο ενώ το κατηγορείς ΚΑΙ ΜΑΖΙ κατηγορείς και όσους έχουν αιτήματα για την παιδεία...

ισοπέδωση λέγεται αυτό.

Μάθε πρώτα τι κυνηγάς , και μετά κυνήγησε εμάς...

Βασικά φίλε, είμαι απογοητευμένος και αηδιασμένος επειδή η χώρα μου με βάση τους ένα σωρό κωλοφόρους που πληρώνω δεν μου προσφέρει αντάξιο ανώτατο επίπεδο σπουδών που επιδιώκω. Απορώ γιατί έχουμε το Σύνταγμα, που αναφέρει τις διατάξεις περί παιδείας. Σαν πολίτης έχω το δημοκρατικό δικαίωμα να απαιτήσω να γίνει αξιοπρεπώς μάθημα στα πλαίσια της ακαδημαϊκής ελευθερίας της μόρφωσης ή μήπως δεν έχω κανένα δημοκρατικό δικαίωμα; Ή μήπως δεν έχω δικαίωμα στην ελεύθερη μόρφωση; Στην ελεύθερη άποψη; Στην ελεύθερη λογική; Μήπως είναι δημοκρατικό δικαίωμα, να προσκυνώ τις ασύμμετρες πιπεριές των σοβαροφανών ΜΜΕ περί δημοκρατικού ήθους (ή μάλλον ανηθικής) και άλλων κοινωνικών μανιφέστων του πωπού (τηλεπαράθυρα); :hmm: Μήπως είναι και αυτό δημοκρατία, δηλαδή να μπουκάρουν κομματόσκυλα φοιτητές χωρίς ίχνος σεβασμού στο Αμφιθέατρο και να κάνουν μπουρδέλο το μάθημα τελείως διακόπτωντας τον καθηγητή εν ώρα διδακτικής διαδικασίας; Μήπως και η αξιοπρέπεια και η ορθολογική σκέψη σε αυτήν την γελοία χώρα, είναι δείγμα φασισμού; ε; :hmm:

Δεν αντιλέγω στην αντίδραση στο μπιπ κατεστημένο. Αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα πριν ανοίξουμε το ρημάδι το στόμα μας, να σκεφτούμε καλύτερα και να πράξουμε αναλόγως; Μετά μην έχουμε απαιτήσεις για την βελτίωση των κοινωνικών θεσμών της χώρας μας, από την στιγμή που θέλουμε να βγάλουμε τα μάτια μας με τα ίδια μας τα χέρια...

Ναι φίλε, δεν ήξερα ότι η κατάσταση ήταν τόσο μπουρδελέ στα Πανεπιστήμια και από τις δυο πλευρές. Τώρα τα είδα, εδώ και 5 έτη. :sick:

Όσο για την ισοπέδωση, βλέπεις τίποτα άλλο να ευδοκιμεί σε αυτήν την "καπιταλοσοσιαλαριστερή" υποανάπτυκτη χώρα του ήλιου και της θάλασσας; Μήπως είμαι ισοπεδωτικός που ξέρω ότι θα αποφοιτήσω άνεργος; Μήπως είμαι ισοπεδωτικός που πιστεύω ότι αν το ρίξω στις πορείες και διαδηλώσεις (και τα υιοθετήσω ως επάγγελμα σαν κάτι κομματόσκυλα κρατικοδίαιτους που "τρώνε" κρατικό προύπολογισμό), δεν θα μου δώσει κανένας να φάω και να ζήσω; Μέχρι ώρας στην ζωή μου, εμένα και στην οικογένειά μου, δεν μας έδωσε κανείς άλλος τίποτα. Με την δουλειά μας πορευόμαστε σε αυτήν την μπανανία και σε αυτήν την ζωή. Είναι ωραίο να είστε αιθεροβάμωνες και ρομαντικοί επαναστάτες του φρεντοτσίνο όπως ακόμη πιο ωραίο να είστε φθηνοί και τιποτένιοι εύθικτοι τσεκεβαριστές. :)

Φέρτε κανένα ευράκι στο οικογενειακό ταμείο πρώτα και μετά τα συζητάμε. Αν πιστεύετε πως η ζωή είναι τόσο απλή και ότι μπορείτε να πορευτείτε με άϋλες θεωρητικές προγονόπληκτες Μαρξιστικές-Συριζικές ιδέες στον καθημερινό απάνθρωπο-ανταγνωιστικό στίβο της αγοράς εργασίας είστε μακράν νυχτωμένοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
άν γίνουν σοβαρά επεισόδια πάλυ με μολότοφ και τραμπουκισμούς το άσυλο θα καταργηθεί αυτόματα βάση νόμου και η αστυνομία θα μπεί μέσα χωρίς πολλά πολλά.(άν δωθεί εντολή φυσικά)
όπως έγινε και το 1996 άν θυμάμε καλά που μπήκαν τα ματ.


τα περι διακύνησης ιδεών δέν ισχύουν. σε όλη την επικράτεια υπάρχει ελεύθερη διακύνηση ιδεών. άσυλο όμως μόνο στο πανεπιστήμιο.

Αν καταργηθει το ασυλο θα εχουμε γεγονοτα οπως αυτα στη Γαλλια, που ενω ο κοσμος μαζευτηκε να κανει συνελευση για τα μειζονα θεματα που αφορουσαν την παιδεια, μπηκαν μεσα τα ΜΑΤ και τους πλακωσαν στο ξυλο. Αν καταργηθει το ασυλο δεν υπαρχει περιπτωση να αφησει η οποια κυβερνηση να γινουν κινητοποιησεις εναντιον της διοτι οι αποφασεις παιρνονται απο τις συνελευσεις. ΑΥΤΟ ειναι ελευθερη διακινηση ιδεων, να μπορεις να κανεις συνελευση για να κινηθεις εναντιον των θεματων που σε θιγουν και δεν εχεις αλλο μεσο για να το κανεις αυτο αμεσα περα απο τις διαδηλωσεις.

Και επισης για να καταργηθει το ασυλο μεσα στο πανεπιστημιο για καποια στιγμη πρεπει ειτε να παρθει αποφαση ΟΜΟΦΩΝΑ απο καποια συγκεκριμενα ατομα, νομιζω τον πρυτανη , καποιο μελος ΔΕΠ και μελος του συλλογου φοιτητων, ειτε με αποφαση εισαγγελεα. Οποιοσδηποτε αλλος τροπος ειναι παρανομος και αντισυνταγματικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
όπως έγινε και το 1996 άν θυμάμε καλά που μπήκαν τα ματ.

δεν θυμασαι καλα, εκεινη τη χρονια επιτραπηκε η εισοδος απο την επιτροπη που ειναι υπευθυνη, αποντως ομως του πρυτανη του πολυτεχνειου ο οποιος ηταν στο νοσοκομειο
-----------------------------------------
Μήπως είμαι ισοπεδωτικός που πιστεύω ότι αν το ρίξω στις πορείες και διαδηλώσεις
δεν νομιζω οτι υπαρχει "Επαγγελματιας που πληρωνεται για το ποσες πορειες παει"
η πολιτικη ειναι κατι που μας αφορα ΟΛΟΥΣ, ανεξαιρετως. αν πιστευετε οτι ΔΕΝ σας αφορα, τοτε θεωρω οτι δεν πρεπει να εχετε δικαιωμα ψηφου. τυπικο; οχι, καθως δεν θα πρεπει να εχετε δικαιωμα ψηφου και σε αμεσοδημοκρατικες διαδικασιες, οπως για παραδειγμα ενα δημοψηφισμα
-----------------------------------------
Δικαιώμα σου να κάνεις ότι θέλεις...δεν με νοιάζει...όμως είναι δικαίωμα μου να θεωρώ ότι είναι πιο σωστό για μένα και να έχω δική μου γνώμη και στάση στο θέμα....
για την κοινωνια;
-----------------------------------------
Δεν μυξοκλαίω...και ξέρεις γιατί??Γιατί αδιαφορώ..έχω βαρεθεί να φωνάζω και να προσπαθώ να αλλάξω την κατάσταση...γιατί απλά δεν γίνεται....
γινεται, αλλα εσυ δεν προσπαθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
απάντηση στον nPb:


Βασικά φίλε, είμαι απογοητευμένος και αηδιασμένος επειδή η χώρα μου με βάση τους ένα σωρό κωλοφόρους που πληρώνω δεν μου προσφέρει αντάξιο ανώτατο επίπεδο σπουδών που επιδιώκω. Απορώ γιατί έχουμε το Σύνταγμα, που αναφέρει τις διατάξεις περί παιδείας. Σαν πολίτης έχω το δημοκρατικό δικαίωμα να απαιτήσω να γίνει αξιοπρεπώς μάθημα στα πλαίσια της ακαδημαϊκής ελευθερίας της μόρφωσης ή μήπως δεν έχω κανένα δημοκρατικό δικαίωμα; Ή μήπως δεν έχω δικαίωμα στην ελεύθερη μόρφωση; Στην ελεύθερη άποψη; Στην ελεύθερη λογική; Μήπως είναι δημοκρατικό δικαίωμα, να προσκυνώ τις ασύμμετρες πιπεριές των σοβαροφανών ΜΜΕ περί δημοκρατικού ήθους (ή μάλλον ανηθικής) και άλλων κοινωνικών μανιφέστων του πωπού (τηλεπαράθυρα); :hmm: Μήπως είναι και αυτό δημοκρατία, δηλαδή να μπουκάρουν κομματόσκυλα φοιτητές χωρίς ίχνος σεβασμού στο Αμφιθέατρο και να κάνουν μπουρδέλο το μάθημα τελείως διακόπτωντας τον καθηγητή εν ώρα διδακτικής διαδικασίας; Μήπως και η αξιοπρέπεια και η ορθολογική σκέψη σε αυτήν την γελοία χώρα, είναι δείγμα φασισμού; ε; :hmm:

ναι ρε συμφωνώ ότι είναι αηδία η κατάσταση με την παιδεία και θα προτείνω αλλαγές και θα συμμετέχω σε πορείες και θα φωνάξω.

ο Τάσος Λειβαδίτης ήταν αυτός που είπε , "αν θες να λέγεσαι άνθρωπος , θα βγεις στους δρόμους , θα φωνάξεις , τα χείλη σου θα ματώσουν απ'τις φωνές..."


έχεις δικαιώματα , αξίζεις να έχεις , διεκδίκησέ τα , αγωνίσου για αυτά , μην "προσαρμόζεσαι" σε καταστάσεις. Φτιάξτες σύμφωνα με το δίκαιο.

Ναι σοβαρά? Εμ , βέβαια , αν δεν πατάς στις γενικές συνελεύσεις για να ψηφίσεις αν θες κατάληψη ή όχι , τα.."κομματόσκυλα" που αναφέρεις θα αποφασίζουν για εσένα.


Όσο για την ισοπέδωση, βλέπεις τίποτα άλλο να ευδοκιμεί σε αυτήν την "καπιταλοσοσιαλαριστερή" υποανάπτυκτη χώρα του ήλιου και της θάλασσας; Μήπως είμαι ισοπεδωτικός που ξέρω ότι θα αποφοιτήσω άνεργος; Μήπως είμαι ισοπεδωτικός που πιστεύω ότι αν το ρίξω στις πορείες και διαδηλώσεις (και τα υιοθετήσω ως επάγγελμα σαν κάτι κομματόσκυλα κρατικοδίαιτους που "τρώνε" κρατικό προύπολογισμό), δεν θα μου δώσει κανένας να φάω και να ζήσω; Μέχρι ώρας στην ζωή μου, εμένα και στην οικογένειά μου, δεν μας έδωσε κανείς άλλος τίποτα. Με την δουλειά μας πορευόμαστε σε αυτήν την μπανανία και σε αυτήν την ζωή. Είναι ωραίο να είστε αιθεροβάμωνες και ρομαντικοί επαναστάτες του φρεντοτσίνο όπως ακόμη πιο ωραίο να είστε φθηνοί και τιποτένιοι εύθικτοι τσεκεβαριστές. :)

Φέρτε κανένα ευράκι στο οικογενειακό ταμείο πρώτα και μετά τα συζητάμε. Αν πιστεύετε πως η ζωή είναι τόσο απλή και ότι μπορείτε να πορευτείτε με άϋλες θεωρητικές προγονόπληκτες Μαρξιστικές-Συριζικές ιδέες στον καθημερινό απάνθρωπο-ανταγνωιστικό στίβο της αγοράς εργασίας είστε μακράν νυχτωμένοι...

είναι ρομαντικό και μας αρέσει , θα αντιδράσουμε και ας μην αλλάζει ποτέ τίποτα...
η ουτοπία μας οδηγεί , η ουτοπία μας κάνει να σκεφτόμαστε , να προχωράμε , να εξελισσόμαστε...

σε αντίθεση με την αδράνεια και την απραξία που πρεσβεύετε που σας κάνει να κοιτάτε πίσω και να γυρνάτε πίσω...εκεί στην παρακμή , στη σαπίλα...Συγχαρητήρια!!!


όσο για το ευράκι το έχω φέρει στην οικογένειά μου και ξέρω τι σημαίνει , και επειδή σήμερα ήμουν όλη μέρα στους δρόμους , κατάλαβα ότι η κατάσταση χειροτέρεψε απο πέρυσι

είδα τι έγινε με την κωλομπατσοκρατία , όχι μόνο Ξάνθη , αλλά και Θεσσαλονίκη κυρίως.


δεν υποστήριξα τον Μάρξ ή τα συριζικά παπαρολογήματα , άλλα πρεσβεύω που μετά απο πέντε σελίδες "διαλόγου" , ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν τα κατάλαβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
18:12: Αναίτια επίθεση εναντίον μαθητών και των γονέων τους καταγγέλλει το Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο και Λύκειο Γέρακα. Το μεσημέρι κι ενώ το μπλοκ τους διαδήλωνε ειρηνικά μαζί με άλλα σχολεία, στο ύψος των Χαυτείων, άνδρες της ομάδας Δέλτα κινήθηκαν με τις μηχανές τους προς τα παιδιά κι επιχείρησαν να κάνουν συλλήψεις. Από τον πανικό που προκλήθηκε μια 14χρονη μαθήτρια τραυματίστηκε ελαφρά.

Στη διάρκεια των οδομαχιών σημειώθηκαν και τραυματισμοί. Ομάδα νεαρών επιτέθηκε σε μέλη της ομάδας Ζήτα, έριξαν κάτω τουλάχιστον δύο μηχανές και χτύπησαν τους αστυνομικούς. Ακολούθησαν συμπλοκές μεταξύ νεαρών και αστυνομικών, ενώ ένα μέλος της ομάδας Δέλτα πέρασε από το σημείο, παρασύροντας τρία άτομα με τη μηχανή του.

Αλήτες αυτοί που επιτέθηκαν στον πρύτανη. Ήταν σίγουρα αναρχικοί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν ξερω.

Αυτος που παρεσυρε 3 ατομα κανονικα πρεπει να παει φυλακη, ειναι εγκληματικη πραξη, αλλα αμφιβαλλω οτι θα κανουν τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,093 μηνύματα.
Δεν ξερω.

Αυτός που παρέσυρε 3 άτομα κανονικά πρέπει να πάει φυλακή, είναι εγκληματική πράξη, άλλα αμφιβάλλω οτι θα κάνουν τιποτα.

αν πάει φυλακή αυτός με την μηχανή, θα πρέπει να πάνε και αυτοί που βαρούσανε με τα καδρόνια, που πετούσαν μολότοφ που δείρανε τον πρύτανή, που κάψανε την σημαία(η καταστροφή εθνικών συμβόλων τιμωρείται βάση νόμου), που ξυλοφόρτωσαν τον ειδικό φρουρό στα Εξάρχεια και πάει λέγοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αν πάει φυλακή αυτός με την μηχανή, θα πρέπει να πάνε και αυτοί που βαρούσανε με τα καδρόνια, που πετούσαν μολότοφ που δείρανε τον πρύτανή, που κάψανε την σημαία(η καταστροφή εθνικών συμβόλων τιμωρείται βάση νόμου), που ξυλοφόρτωσαν τον ειδικό φρουρό στα Εξάρχεια και πάει λέγοντας.

και αυτος που δολοφονησε τον Γρηγοροπουλο, αυτοι που δολοφονησαν τον κουμη, την κανελλοπουλου και τους τοσους μεταναστες.

και παει λέγοντας.

διαφωνω παντως για τη σημαια, δεν θεωρω οτι ειναι ποινικο αδικημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είναι. Όπως είναι το να μην σέβεσαι τις ιδέες και τα πιστεύω του άλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Δεν είδα να μπήκε φυλακή ο μπάτσος που έσκισε απόσπασμα από το Κοράνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Αλέξη σε αγαπάμε, πότε δεν σε ξεχνάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αν πάει φυλακή αυτός με την μηχανή, θα πρέπει να πάνε και αυτοί που βαρούσανε με τα καδρόνια, που πετούσαν μολότοφ που δείρανε τον πρύτανή, που κάψανε την σημαία(η καταστροφή εθνικών συμβόλων τιμωρείται βάση νόμου), που ξυλοφόρτωσαν τον ειδικό φρουρό στα Εξάρχεια και πάει λέγοντας.

Να πανε αν τα εκαναν οντως και αντιστοιχα να τιμωρηθουν ολοι οι μπατσοι που εχουν δειρει και βασανισει μεταναστες και αλλους ανθρωπους. Αλλα δεν τιμωρουνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
παιδια γινετε χαμος σημερα απο τα επεισοδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top