Δείτε πόσα άτομα παίρνει κάθε σχολή!

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
O αριθμός εισακτέων στα Πανεπιστήμια , ΤΕΙ, Ακαδημίες- ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑ ΤΜΗΜΑ

https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παω σε αυτο το site αλλα εχει για το πρωιγουμενο ακαδιμαικο ετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ετσι λεει εκει αλλα οταν κατεβαζεις το excel λεει οτι ειναι για το 2008-2009...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
αχ τι καλά παίρνω επιδότησηηη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής με 18.681 Θεση 63/540.

Ας είναι καλά ο προφορικός βαθμος που μου έφαγε 85 μόρια και περίπου 60.000 Ευρω στο μέλλον.

Μπράβο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής με 18.681 Θεση 63/540.

Ας είναι καλά ο προφορικός βαθμος που μου έφαγε 85 μόρια και περίπου 60.000 Ευρω στο μέλλον.

Μπράβο:)

:!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
DELETE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
11η στους 100 παίρνω τίποτα ρε παιδιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
OΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤE ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΤΩΝ LAPTOPS:
https://destinpsifiaka.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwths

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω που βγηκα 61ος στους 150 παιρνω τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αυτός ο πίνακας λέει για τις στρατιωτικές σχολές????ας μου πει καπιος ποσους περνει η αξιωματικών νοσηλευτικής(3ο πεδίο στρατιωτικές)ευχαριστώ:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Σχετικά με τα λάπτοπ στους εισακτέους συμπεριλαμβάνεται το 10%, σωστά; Εαν δεν ισχύει αυτό, εγώ είμαι 16/63 δηλαδή ελάχιστα πάνω από το 25% (Πληροφορική ΑΠΘ)! Δεν παίρνω τίποτα;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Παιδια εγω ειμαι πρωτος απ τους εισακτεους με το 90%... Θα μου παρει την πρωτια αυτος που θα μπει πρωτος με το 10%????:mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
δε νομιζω να δικαιουνται λαπτοπ οι εισαγομενοι με 10%, στην περσινη υλοποιηση του προγραμματος δεν αναφεροταν η σελιδα στην κατηγορια αυτη

για να μαθουμε σιγουρα ομως πρεπει να περιμενουμε νεα ανακοινωση για τη φετινη υλοποιηση του προγραμματος στην οποια θα αναφερεται ποιοι ειναι οι δικαιουχοι της φετινης επιδοτησης
-----------------------------------------
Εγω που βγηκα 61ος στους 150 παιρνω τπτ?

το 25% του 150 ειναι 62,5. αρα αν ισχυσουν τα περσινα σχετικα με τους δικαιουχους δικαιουσαι στο τσακ τυχερουλή! :no1::no1:
-----------------------------------------
Παιδια εγω ειμαι πρωτος απ τους εισακτεους με το 90%... Θα μου παρει την πρωτια αυτος που θα μπει πρωτος με το 10%????:mad::mad::mad::P

δεν πιστευω να γινει τοσο γεναιοδωρο το υπουργειο και να συμπεριλαβει στους δικαιουχους οσους περασαν σε μια σχολη καταθετοντας απλα ενα μηχανογραφικο χωρις νεες εξετασεις. θα ηταν αδικια κιολας για τους φετινους αποφοιτους
μη φοβασαι!:P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
δε νομιζω να δικαιουνται λαπτοπ οι εισαγομενοι με 10%, στην περσινη υλοποιηση του προγραμματος δεν αναφεροταν η σελιδα στην κατηγορια αυτη

για να μαθουμε σιγουρα ομως πρεπει να περιμενουμε νεα ανακοινωση για τη φετινη υλοποιηση του προγραμματος στην οποια θα αναφερεται ποιοι ειναι οι δικαιουχοι της φετινης επιδοτησης
-----------------------------------------


το 25% του 150 ειναι 62,5. αρα αν ισχυσουν τα περσινα σχετικα με τους δικαιουχους δικαιουσαι στο τσακ τυχερουλή! :no1::no1:
-----------------------------------------


δεν πιστευω να γινει τοσο γεναιοδωρο το υπουργειο και να συμπεριλαβει στους δικαιουχους οσους περασαν σε μια σχολη καταθετοντας απλα ενα μηχανογραφικο χωρις νεες εξετασεις. θα ηταν αδικια κιολας για τους φετινους αποφοιτους
μη φοβασαι!:P:no1:

Ουφ!! Σ ευχαριστω πολυ!! ας ελπισουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
και εγω ειμαι 13 απο τους 150...λογικα κατι παιρνω..εχω ακουσει οτι δινουν λαπτοπ..αληθευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top