Δείτε πόσα άτομα παίρνει κάθε σχολή!

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
και εγω ειμαι 13 απο τους 150...λογικα κατι παιρνω..εχω ακουσει οτι δινουν λαπτοπ..αληθευει?

με γεια το λαπτοπ! :P:no1:
https://destinpsifiaka.gr/
-----------------------------------------
11η στους 100 παίρνω τίποτα ρε παιδιά???

με γεια κι εσυ! :P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω μπαινω μηχ-μηχ στην κοζανη 34 ος στους 120!για λιγο εχασα την επισδοτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mentos

Νεοφερμένος

Ο Mentos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν η ανακοίνωση από το υπουργείο έγινε το Μάρτιο πώς είναι δυνατόν να αναφέρεται στους φετινούς εισακτέους; Οι εισακτέοι καθορίζονται από τη βάση κάθε σχολής. Η ανακοίνωση πρέπει να είναι το πολύ χθεσινή για να ισχύει για μας.

Εξάλλου το αρχείο Excel πάνω πάνω γράφει πως πρόκειται για τους εισακτέους του ακαδημαΐκού έτους 2008-9. Αυτοί εισήχθησαν στο πανεπιστήμιο τότε. Εμείς θα εισαχθούμε στο ακαδημαΐκό έτος 2009-10.

Άσε που βρήκα τα ίδια νούμερα σε ιστοσελίδα που έλεγε εξαρχής ότι πρόκειται για τους περσινούς.

Τέσπα, μπορεί να κάνω και λάθος. Θα δείξει αυτές τις μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγώ 32ος στους 260!!!παίρνω τπτ ή.....τίποτα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αν η ανακοίνωση από το υπουργείο έγινε το Μάρτιο πώς είναι δυνατόν να αναφέρεται στους φετινούς εισακτέους; Οι εισακτέοι καθορίζονται από τη βάση κάθε σχολής. Η ανακοίνωση πρέπει να είναι το πολύ χθεσινή για να ισχύει για μας.

Εξάλλου το αρχείο Excel πάνω πάνω γράφει πως πρόκειται για τους εισακτέους του ακαδημαΐκού έτους 2008-9. Αυτοί εισήχθησαν στο πανεπιστήμιο τότε. Εμείς θα εισαχθούμε στο ακαδημαΐκό έτος 2009-10.

Άσε που βρήκα τα ίδια νούμερα σε ιστοσελίδα που έλεγε εξαρχής ότι πρόκειται για τους περσινούς.

Τέσπα, μπορεί να κάνω και λάθος. Θα δείξει αυτές τις μέρες!

παιδια τσεκαρα και ειδα κατι διαφορες με τον πινακα του alfavita.gr.
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΙΝΚ:
https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php
δεν εχει σημασια αλλα o αριθμος των εισακτεων σε καθε σχολη ανακοινωνεται απο το υπουργειο καθε χρονια πριν τις πανελληνιες και μαλιστα πολλοι ''βασεολογοι'' εκεινη την περιοδο τον θεωρουν παραγοντα αυξησης ή μειωσης των βασεων

παιδια χιλια συγγνωμη για το λαθος απλα αυτοι που ειχαν φτιαξει το λινκ αυτο https://www.esos.gr/index.php?option=...916&Itemid=232 ειχαν γραψει στο λινκ 2009-2010 και στον πινακα μετα ειχαν τον πινακα του 2008-2009

εβαλα το σωστο λινκ στα παλια μου ποστ στο παρον τοπικ!
https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php

ΟΣΟΙ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑΤΕ ΑΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΕΣΒΗΣΑ ΞΑΝΑΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΥ ΛΙΝΚ ΑΥΤΟΥ: https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php

EΛΠΙΖΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Εγω που βγηκα 61ος στους 150 παιρνω τπτ?
σ ειπε καποιος(δε θυμαμαι ποιος) οτι το 25% του 150 ειναι 62,5...ειναι 37,5...σορρυ....:(κ το προσεξα γιατι κ η σχολη μ 150 παιρνει κ τα υπολογιζα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
σ ειπε καποιος(δε θυμαμαι ποιος) οτι το 25% του 150 ειναι 62,5...ειναι 37,5...σορρυ....:(κ το προσεξα γιατι κ η σχολη μ 150 παιρνει κ τα υπολογιζα.....

σωστος!, συγγνωμη παιδια, δεν ειναι τυχαιο οτι ειμαι θεωρητικη τελικα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
σωστος!, συγγνωμη παιδια, δεν ειναι τυχαιο οτι ειμαι θεωρητικη τελικα :D:D


χαχα κ εγω θεωρητικη ειμαι(ημουν) κ τα εβγαλα με κομπιουτερακι..:Pετυχε λογω της σχολης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
γεια σας !!!εμενα η σχολη μ (νομικη θρακης) παιρνει 600 ατομα και ειμαι εννατη!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ποιοι δικαιουνται επιδοτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
σωστος!, συγγνωμη παιδια, δεν ειναι τυχαιο οτι ειμαι θεωρητικη τελικα :D:D
Καλυτερα να λες 'θεωρητικος'.Μπορει να παρεξηγηθεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnyx1991

Νεοφερμένος

Ο johnnyx1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μπήκα 39ος στο ΤΕΙ Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Πειραιά Τώρα βλέπω την πρώτη στήλη δλδ 39/180 (και μέσα στο 25%:jumpy:) ή 39/124 (και έξω για λίγο?:'() . Επίσης το ότι θα γραφτω αλλά δεν θα πάω σε αυτήν την σχολή δεν έχει σημασία για την επιδότησή έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μπήκα 39ος στο ΤΕΙ Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Πειραιά Τώρα βλέπω την πρώτη στήλη δλδ 39/180 (και μέσα στο 25%:jumpy:) ή 39/124 (και έξω για λίγο?:'() . Επίσης το ότι θα γραφτω αλλά δεν θα πάω σε αυτήν την σχολή δεν έχει σημασία για την επιδότησή έτσι?

Κοιτα αν δικαιούσε επιδότηση θα το μαθεις συντομα...(αρχές Οκτωβρίου)!
Την επιδότηση θα την λάβεις είτε παρακολουθήσεις κανονικά τα μαθήματα είτε όχι:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwta91

Νεοφερμένος

Η giwta91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και εγω ειμαι 13 απο τους 150...λογικα κατι παιρνω..εχω ακουσει οτι δινουν λαπτοπ..αληθευει?

ρε παιδια πως στο καλο ξερετε οτι εισαχθηκατε 11οι η 1οι σε μια σχολη??? πρεπει να παρω καποιο χαρτι που να το λεει? η υπαρχει τροπος μεσω internet??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
ρε παιδια πως στο καλο ξερετε οτι εισαχθηκατε 11οι η 1οι σε μια σχολη??? πρεπει να παρω καποιο χαρτι που να το λεει? η υπαρχει τροπος μεσω internet??:jumpy:
Εδω:Dhttps://ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
ρε παιδια πως στο καλο ξερετε οτι εισαχθηκατε 11οι η 1οι σε μια σχολη??? πρεπει να παρω καποιο χαρτι που να το λεει? η υπαρχει τροπος μεσω internet??:jumpy:

https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

------------------

Με προλαβε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω ξερετε ποσα ατομα δεχονται στο φ.π.ψ. ιωαννινων?μπορει ν κοιταξει καποιος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω ξερετε ποσα ατομα δεχονται στο φ.π.ψ. ιωαννινων?μπορει ν κοιταξει καποιος???

ψαξε εδω: https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/ej5_3_09_643.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια εγω μπηκα 45η στο νηπιαγωγων της πατρας που μπηκαν 190.παιρνω τιποτα???????α!κ ποτε μπορεις να παρεις το λαπιτοπι?γιατι θα παρω μεταγραφη για αθηνα....λετε να το χασω????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top