Δείτε πόσα άτομα παίρνει κάθε σχολή!

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Απ'ότι έχω ακούσει Απρίλιο δίνουν τις "επιταγές"!!
Μας έφαγε η γραφειοκρατίααααααααααα!:readrules:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Χαλκηδόνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ που είμαι 17ος στους 180 παίρνω λογικά επιδότηση ε?:fss::what:Υπολόγισα(αν είμαι σωστός) οτι το 25% του 180 είναι 45..Κάποιος επιβεβαίωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Εγώ που είμαι 17ος στους 180 παίρνω λογικά επιδότηση ε?:fss::what:Υπολόγισα(αν είμαι σωστός) οτι το 25% του 180 είναι 45..Κάποιος επιβεβαίωση?
Εισαι Σωστος!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εμενα θα μου πει κανεις ποσ ατομα περνει η αξιωματικων νοσηλευτικης????:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skiouraki

Νεοφερμένος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
περασα 13 στους 170....παιρνω λαπτοπ....?????:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
δλδ αν τα λεφτα τα δωσουν τον απριλιο αυτοι που θα παρουν μεταγραφη χανουν τν επιδοτηση?????απαντηστε please.....

sos:hmm::hmm::what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ρε παιδια πληροφορικης ιονιου ποσα ατομα παιρνει? στο site της σχολης γραφει 60...
ενω στ site εδω μεσα γραφει 100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
αν παρεις μεταγραφη χανεις την επιδοτηση??ποτε θα βγει η ανακοινωση??αααααααααααααχ!δν μπορω αγχωνομαι.....
-----------------------------------------
παιδια πειτε.....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
δλδ αν τα λεφτα τα δωσουν τον απριλιο αυτοι που θα παρουν μεταγραφη χανουν τν επιδοτηση?????απαντηστε please.....

sos:hmm::hmm::what::what:

οχι βεβαια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οταν παιρνεις μεταγραφη αργει και αυτη
οι φιλοι μου π πηραν και μεταγραφη και επιδοτηση δεν επεζε κανενα ρολο !!!
ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΤΗ?Ν ΠΑΙΡΝΕΙΣ ετσι κι αλλιως ακομα και αν δν γραφτεις στην σχολι σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
οχι βεβαια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οταν παιρνεις μεταγραφη αργει και αυτη
οι φιλοι μου π πηραν και μεταγραφη και επιδοτηση δεν επεζε κανενα ρολο !!!
ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΤΗ?Ν ΠΑΙΡΝΕΙΣ ετσι κι αλλιως ακομα και αν δν γραφτεις στην σχολι σου


αληθεια?????ααχ!μου εφυγε ενα βαρος....
ευχαριστω πααααρα πολυ!:no1::no1::no1::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια μηπως ξερετε πως παιρνουμε την επιδοτηση?μας το λενε στν γραμματεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ρε παιδιά θα γίνει φέτος;
γιατί σήμερα που πέρασα από το eshop για μια παραγγελία και ρώτησα, μου είπαν μπα δεν νομίζω ότι θα γίνει φέτος. αλλά δεν τον πολυπιστεύω κάτι μου έλεγε για τις εκλογές (το έπαιζε δηθεν).
αν τελικά γίνει (που το ευχόμαστε όλοι) την επιδότηση την παίρνουμε τον Οκτώβριο ή προς Απρίλη γιατί κάτι τέτοιο είχα διαβάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Περασα τριτοs απο το τελοs στη σχολη μου.Παιρνω τιποτα εγω ρε παιδια εσκασα απο την αγωνια μου!
-----------------------------------------
Σαν δε ντρεπεστε να μην απαντατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Περασα τριτοs απο το τελοs στη σχολη μου.Παιρνω τιποτα εγω ρε παιδια εσκασα απο την αγωνια μου!
-----------------------------------------
Σαν δε ντρεπεστε να μην απαντατε!

τρίτος από το τέλος μου φαίνεται απίθανο, τρίτος από την αρχή θα παίρνεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Περασα τριτοs απο το τελοs στη σχολη μου.Παιρνω τιποτα εγω ρε παιδια εσκασα απο την αγωνια μου!
-----------------------------------------
Σαν δε ντρεπεστε να μην απαντατε!

Νομιζω οτι ειναι προφανης η απαντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
αν παρεις μεταγραφη χανεις την επιδοτηση??ποτε θα βγει η ανακοινωση??αααααααααααααχ!δν μπορω αγχωνομαι.....
-----------------------------------------
παιδια πειτε.....:'(

]ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
απο την σχολη σ απλα θα παρεις την βεβεωση οτι το πιρες !!!




και αμμμμμμμμμμα γινει φετος το δες το ψηφιακα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Περασα τριτοs απο το τελοs στη σχολη μου.Παιρνω τιποτα εγω ρε παιδια εσκασα απο την αγωνια μου!
-----------------------------------------
Σαν δε ντρεπεστε να μην απαντατε!

Τον ***** ! :fss:

...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top