Γυμναστική

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Άνοιξε ένα θέμα που πιστεύω ότι μπορεί να αναπτυχθεί αρκετά!
Τι γνώμη έχετε λοιπόν για την γυμναστική?Γυμνάζεστε καθόλου?

Οτιδήποτε θέλετε μπορείτε να το πείτε εδώ!:no1:

Μπα τη βαριεμαι:P
Τελευταια κανω λογω ενος προβληματος:P
Δεν τη βρισκω καθολου διασκεδαστικη τη γυμναστικη,να καθομαι τι? να κουναω ενα χερι περα δοθε ως το 10?:hmm:βαρετο:P
Προτιμω τις δραστηριοτητες που γυμναζουν το σωμα,οπως ο χορος,εκανα για ενα διαστημα πριν την εξεταστικη,και πιο παλια εκανα μπαλετο:Pκαλη φαση και ωραιες εποχες:P
τωρα ποιος σηκωνεται απο τον καναπε?:hmm:παντως γυμναζω καθημερινως τα δαχτυλα στο Pc:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
το σεξ λένε ότι κάνει καλό
είναι μια ανώδυνη γυμναστική εφόσον βέβαια ξέρεις το κάνεις "ανώδυνο"... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω προπερσυ το καλοκαιρι διαβαζα κατι περιοδικα που...ελεγαν τροπους για να χασεις γρηγορα τα ψωμακια τελευταια στιγμη ωστε να πας στην παραλια...επρεπε καθε μερα να τρεχεις κανα μισαωρο ...τα πρωτα 3 λεπτα αργα...μετα πιο γρηγορα μετα παλι αργα...και τεσπα ετρεχα εγω στο δωματιο μου ...περα δωθε....περα δωθε...ανεβοκατεβαινα και ολες τις σκαλες μεχρι την ταρατσα σπιτι μου και τζιφως! τα εφτυσα...στα 10 λεπτα!:redface::redface:ασε που ελεγε και κατι κουλες ασκησεις ...επρεπε να σπρωξεις τον τειχο και κατι τετοια....εσπρωχνα εγω...τιποτα...ουτε ο τειχος κουνηθηκε ουτε εγω εγινα fit:(:(
το καλυτερο εινια το παρκακι με τον καθαρο αερα...την φορμουλα σου και καποιον-α για να μην εισαι μονη σου ...:D:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
το σεξ λένε ότι κάνει καλό
είναι μια ανώδυνη γυμναστική εφόσον βέβαια ξέρεις το κάνεις "ανώδυνο"... :P

καλέ, τι λέει αυτός? :eek::whistle::P

γιολάντα,το εαρινό ξεκινάει 15 του Φλεβάρη, και πρέπει να πάρω το πρόγραμμα της σχολής για να δω πότε μπορώ να πάω να γυμναστώ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
αν δε κανεις διατροφη δεν κανεισ τιποτα!
οσο και να τρεξεις (εκτος και αν κανεις μαραθωνιο!) οσο και αν κολυμπησεις , οσο και ερωτα αν κανεις:P
παλι δε κανεις τιποτα!

Αρα λοιπον καντε διατροφη να δειτε αποτελεσμα...........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
αν δε κανεις διατροφη δεν κανεισ τιποτα!
οσο και να τρεξεις (εκτος και αν κανεις μαραθωνιο!) οσο και αν κολυμπησεις , οσο και ερωτα αν κανεις:P
παλι δε κανεις τιποτα!

Αρα λοιπον καντε διατροφη να δειτε αποτελεσμα...........:)

Δε συμφωνώ...Είναι συνδυασμός διατροφής και άσκησης.Από μόνο του το καθένα είναι δώρον άδωρον:hmm:. Πάντως κανένας δεν προτείνει κάτι οπότε μάλλον έχουμε πλαδαρέψει:P..

αν δε κανεις διατροφη δεν κανεισ τιποτα!
οσο και να τρεξεις (εκτος και αν κανεις μαραθωνιο!) οσο και αν κολυμπησεις , οσο και ερωτα αν κανεις:P
παλι δε κανεις τιποτα!

Αρα λοιπον καντε διατροφη να δειτε αποτελεσμα...........:)

Συμφωνώ...Είναι συνδυασμός διατροφής και άσκησης.Από μόνο του το καθένα είναι δώρον άδωρον:hmm:. Πάντως κανένας δεν προτείνει κάτι οπότε μάλλον έχουμε πλαδαρέψει:P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε συμφωνώ...Είναι συνδυασμός διατροφής και άσκησης.Από μόνο του το καθένα είναι δώρον άδωρον:hmm:. Πάντως κανένας δεν προτείνει κάτι οπότε μάλλον έχουμε πλαδαρέψει:P..

Συμφωνώ...Είναι συνδυασμός διατροφής και άσκησης.Από μόνο του το καθένα είναι δώρον άδωρον:hmm:. Πάντως κανένας δεν προτείνει κάτι οπότε μάλλον έχουμε πλαδαρέψει:P..
Αποφάσησε. :P

Καλά η γυμναστική δε χρησιμοποιείται μόνο για αδυνάτισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ε....Ένα μικρό λαθάκι ήταν...Δεν ξέρω πως να διαγράψω λάθος μήνυμα, γι'αυτό και η σύγχυση:redface:.

Δε μιλάμε μόνο για αδυνάτισμα (εξού και η αναφορά στο πλαδάρεμα...:D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πολυ ωραιο θεμα!Λοιπον αφου ειδα κανα 2 φορες καθε ταινια του Rocky (εχω μεγαλη πορωση :))ενα καλοκαιρι εκανα ενα εξουθενοτικο προγραμμα (περιπου 10 γυρους σε στοιβο 4 φορες την βδομαδα + 3 φορες γυμναστιριο) και εχω γινει τουμπανο:P.Η αισθηση του γυμνασμενου σωματος ειναι πολυ ωρεα:D

Ξεχασα να προσθεσω και την διατροφη η οποια πρεπει να γινεται σε συνδυασμο με την γυμναστικη για να υπαρχει αποτελεσμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
περιπου 10 γυρους σε στοιβο 4 φορες την βδομαδα + 3 φορες γυμναστιριο

Είπαμε να προτείνουμε καμία ασκησούλα όχι να αφήσουμε τα κόκκαλά μας στον στοίβο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Είπαμε να προτείνουμε καμία ασκησούλα όχι να αφήσουμε τα κόκκαλά μας στον στοίβο...:D
Ομολογω πως τις προτες 2-3 φορες εφτυνα αιμα.Η αντοχη βελτιωνεται πολυ ευκολα και ετσι τις υπολοιπες φορες τα καταφερνα χωρις μεγαλη δυσκολια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
γυμναστικη ουυυυ περιοδικα ναι...πιο πολυ ατομικα αθληματα παλια τζουντο,σιντο καν...προσφατα γυμναστιριο βαρη... τα ομαδικα αθληματα δεν τα παω καθολου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ααααα ειναι ωραια η γυμναστικη!!!και γω αρχισα να τρεχω στο διαδρομο και να κανω κοιλιακους γιατι με τοσες σοκολατες αρχισα να κανω κοιλιτσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Για καποιο λογο ακομα και λιγο να γυμναστω ή ακομα και να πολυ ωρα που ιδρωνεις και κουραζεσαι περισσοτερο, εχω μια αισθηση ανανεωσης και καθαρσης. Λες και καθαρισε ο ργανισμος μου και νιωθω πιο ''φρεσκια''. Θα ηθελα να το κανω συχνοτερα, γιατι ουτε τιποτα φοβερο ειναι ουτε τιποτα δυσκολο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Prokopis22: φανταζομαι κανεις πλακα...αν ηταν με 4χλμ τη μερα να γινεις σωματαρα τρ θα ημουν ο brand pitt με τοσα χλμ που εχω κανει..φυσικα και κναει μια διαφορα αλλα οχι αυτη π παρουσιαζεις δυστυχως...
χαρα αυτο π λες ισχυει γτ οξυγονωνεσαι περισσοτερο μετα το τρεξιμο απο οτι οταν δν εχεις τρεξει :) :) και σε κανει να νιω8εις μια ευεξια :)
εγω κανω στιβο :) 2μιση χρονια εκανα υψος και λιγο ανωμαλο στην αρχη καθε χρονιας :) Ποικιλια :) τρ κανω βαδην..αθλημα που φανταζομαι σε πολλους φαινεται αστειο αλλα δν ειναι τοσο απλο οσο φαινεται και φυσικα χρειαζεται πολλη αντοχη :) ετσι για παραδειγμα τη βδομαδα που περασε εκανα 3 φορες 8χλμ και τις αλλες 3 μερες εκανα βαδην :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
γυμναστικη ουυυυ περιοδικα ναι...πιο πολυ ατομικα αθληματα παλια τζουντο,σιντο καν...προσφατα γυμναστιριο βαρη... τα ομαδικα αθληματα δεν τα παω καθολου :p
Άσε ρε, σε ποιον σύλλογο ήσουν?
ααααα ειναι ωραια η γυμναστικη!!!και γω αρχισα να τρεχω στο διαδρομο και να κανω κοιλιακους γιατι με τοσες σοκολατες αρχισα να κανω κοιλιτσα:P
Αυτές οι σοκολάτες ... :P

Για καποιο λογο ακομα και λιγο να γυμναστω ή ακομα και να πολυ ωρα που ιδρωνεις και κουραζεσαι περισσοτερο, εχω μια αισθηση ανανεωσης και καθαρσης. Λες και καθαρισε ο ργανισμος μου και νιωθω πιο ''φρεσκια''. Θα ηθελα να το κανω συχνοτερα, γιατι ουτε τιποτα φοβερο ειναι ουτε τιποτα δυσκολο.:)
Έχεις περισσότερη αυτοπεποίθηση μόλις γυμναστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όποιος θέλει καμιά συμβουλή για κολύμβηση εδώ:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Όποιος θέλει καμιά συμβουλή για κολύμβηση εδώ:P.

Πεταλουδα πως κολυμπας;

Επισης, ξερεις κανα τροπο να αυξησω την ταχυτητα του ελευθερου μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top