Γυμναστική

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πάω γυμναστήριο μπας και βάλω λίγο όγκο πάνω μου :P. Όχι πως είμαι κόκκαλο αλλά θέλω να είμαι φουσκωμένος λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ λέω να τ' αρχίσω τώρα που θα πάω φοιτητής για τον ίδιο ακριβώς λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
πηγαίνω γυμναστήριο 6 φορές την εβδομάδα για 1 μιση με 2 ώρες την ημέρα, δε πρόκειται να το σταματήσω ποτέ, βοηθάει πολύ στην υγεία και μετά από κάθε άσκηση νιώθω τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγω ενταντικα στο σπιτι!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glukoul@

Νεοφερμένος

Η glukoul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ επειδή θεωρώ βαρετή αυτού του ειδους γυμναστικη(γυμναστηριο, τρεξιμο κ.τ.λ) παιζω τενις γιατι ειναι πολυ πιο ευχαριστο και δεν βαριεμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
εκτος απ χορο γυμναζομαι τακτικα σπιτι κ θ αρχισω κ τρεξιμο.μ αρεσει πολυ γιατι μ βοηθαει ν ξεχνιεμαι,ειδικα τ ν τρεχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Γυμναζόμουν στο παρελθόν αλλά το σταμάτησα λόγω διαβάσματος..αλλά φετος παρότι θα διαβάζω για άλλη μια χρονιά:lol:θα πάω γυμναστηριο γιατί τ θεωρώ τον καλύτερο τρόπο εκτόνωσης άγχους και στρες..εκτός ότι θα κάνεις και ωραίο σώμα...:D

΄΄Οπως έλεγαν και οι αρχαίοι:Νους υγιης εν σωματι υγιη..(μπορεί να το έγραψα και λάθος..:()
νοῦς ὑγιὴς ἐν σώματι ὑγιεῖ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Πηγαινα παλαιοτερα γυμναστηριο και κολυμβηση ωστοσο τα σταματησα..δε θυμαμαι για ποιο λογο ακριβως:D..Και αρχισα να ασχολουμαι με το βολευ,συμμετεχοντας στην ομαδα της πολης μου..ωστοσο θα ηθελα στο μελλον να ασχολιθω με το τεννις..πιο εντατικα γιατι τεννις παιζω θα ηθελα ομως να μαθω και "επαγγελματικο":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Έκανα αρκετά χρόνια στίβο.Τώρα,δεν έχω ελεύθερο χρόνο,οπότε περιορίζομαι στη μετακίνηση με το ποδήλατο ή προσπαθώ να εκμεταλλευτώ λίγο την ώρα της Γυμναστικής στο σχολείο.Πάντως,δε θα πήγαινα ποτέ σε Γυμναστήριο,μου φαίνεται λίγο χαζό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εννοειται οτι γυμναζομαι καθε μερα 30-45 λεπτα ναλογα τα κεφια.

νομιζω η καθημερινη ακηση ειναι σημαντικη απο πολλες αποψεις
-σε βοηθαει να διοχετευσεις το δυναμισμο σου
-σε κραταει σε φορμα
-γινεσαι τετραγωνος
-μαθαινεις να μην εισαι φιγοπονος
-νιωθεις και διατηρεισαι υγιης
-----------------------------------------
΄΄Οπως έλεγαν και οι αρχαίοι:Νους υγιης εν σωματι υγιει..(μπορεί να το έγραψα και λάθος..:()


ειναι δοτικη;)

και εγω αυτης της λογικης ειμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εννοειται οτι γυμναζομαι καθε μερα 30-45 λεπτα ναλογα τα κεφια.

νομιζω η καθημερινη ακηση ειναι σημαντικη απο πολλες αποψεις
-σε βοηθαει να διοχετευσεις το δυναμισμο σου
-σε κραταει σε φορμα
-γινεσαι τετραγωνος
-μαθαινεις να μην εισαι φιγοπονος
-νιωθεις και διατηρεισαι υγιης
-----------------------------------------



ειναι δοτικη;)

και εγω αυτης της λογικης ειμαι!



Συμφωνώ με όλα,εκτός από το ότι σε βοηθά να γίνεσαι "τετράγωνος".Δεν είναι απαραίτητα καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
καλα για τις γυναικες ,δεν ειναι κανενα κοιλιακο να κανουν το πολυ και να σφιξουν,αλλα για τους αντρες δεν το βρισκω κακο!
ημουν ετσι και ηταν μια χαρα,οχι σε υπερβολικο βαθμο,χαλασα με τις πανελληνιες,αλλα σιγα -σιγα θα ξαναγινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
καλα για τις γυναικες ,δεν ειναι κανενα κοιλιακο να κανουν το πολυ και να σφιξουν,αλλα για τους αντρες δεν το βρισκω κακο!
ημουν ετσι και ηταν μια χαρα,οχι σε υπερβολικο βαθμο,χαλασα με τις πανελληνιες,αλλα σιγα -σιγα θα ξαναγινω!


Ε,εντάξει...Αλλά υπάρχουν και κάτι ακρότητες του τύπου είμαι "bodybuilderάς και μου αρέσει",που καταντούν από αντιαισθητικές ως γελοίες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
οχι ,αυτα τα σωματα δεν γινονται με γυμναστικη στο σπιτι,ουτε καν στο γυμναστηριο,με φαρμακα ναι!
αλλα μια γυναικα δεν χρειαζεται να φθανει σε τετοιες ακροτητες ,30 λεπτα καθημερινη γυμναστικη φθανει για να γινει...δεν θα την πω την λεξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
οχι ,αυτα τα σωματα δεν γινονται με γυμναστικη στο σπιτι,ουτε καν στο γυμναστηριο,με φαρμακα ναι!
αλλα μια γυναικα δεν χρειαζεται να φθανει σε τετοιες ακροτητες ,30 λεπτα καθημερινη γυμναστικη φθανει για να γινει...δεν θα την πω την λεξη!



Kαταλάβαμε,μην επεκταθείς σε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες...:P
Βασικά,πιστεύω ότι πρέπει να κρατά κανείς το μέτρο.Και πρωτίστως να γυμνάζεται για τη ψυχική και σωματική του υγεία,για ένα γερό σώμα.(Ξέρω ακραίες καταστάσεις,που 5ωρο στο Γυμναστήριο δεν αρκεί.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
αυτα ειναι ακροτητες,αλλα οκ αμα γουσταρει κανεις...παντως η γυμναστικη ειναι υγεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εμενα παντως δεν μου πολυαρεσει...στο σχολειο προσπαθω οσο γινεται να την αποφευγω..οταν πηγαινα γυμναστηριο ομως τρελενομουνα..και πολυ θα ηθελα να ξαναασχοληθω....:gym:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αφηστε μετα απο πολυυυυυ καιρο καναμε γυμναστικη και εχουν πιαστει οι κοιλιακοι μου και τα ποδια μου. Σαν γρια νιωθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εγω περπαταω 25 λεπτα +αλλα 25 για να γυρισω απο το σχολειο, οποτε καταλαβες... Γυμναστικη θελω δεν θελω κανω.
Α κανω push ups, crunches, lunges, k squatς στο σπιτι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pacos

Νεοφερμένος

Ο pacos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ασχολουμαι με το κολυμπι και θελω να απω ναυαγοσωστικη εχει κανεις πληροφοριες(τιμες .τοποθεσια κτλ)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top