Γυμναστική

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ξέρω 'γω μωρέ? Δε σε κοροϊδεύουνε όταν τους λες ότι κάνεις μπαλέτο?

Η μεγαλυτερη υπερδύναμη του κόσμου βάσισε την τέχνη της στα μπαλέτα. Και όχι, όσο περίεργο κι αν ακούγεται σε ορισμένους που δεν έχουν δει ποτέ μπαλέτο, ο τρόπος με τον οποίο χορεύει ένας άνδρας μπαλέτο δεν υποδεικνύει κανένα σημάδι ομοφυλοφιλίας. Εγώ δεν θα χόρευα για λόγους προσωπικού γούστου, αλλά αυτό δε σημαίνει οτι μπορώ να απαξιώνω και την τέχνη άλλων ανθρώπων. Το ότι εγώ προτιμώ ζειμπέκικο, χασάπικο, συρτό και πεντοζάλη δεν σημαίνει οτι δεν είναι και ωραίο το οπτικό αποτέλεσμα του μπαλέτου. Άσχετα αν εγώ δεν θα το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Το καλοκαίρι έφτασε!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


Εδώ θα παραθέτετε ιστοσελίδες με γυμναστικές!



Ξεκινάω!
https://www.myself.gr/Article/tummy-tightening-body/42-1271.html

και η καλύτερη:
https://users.ilei.sch.gr/ragian/diet.htm
πάτε κάτω κάτω στη δεύτερη ιστοσελίδα για να δείτε τι έχει!:iagree:

δείτε κι αυτό!
https://users.ilei.sch.gr/ragian/biorythm.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RAMONES

Νεοφερμένος

Η RAMONES αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τι να σου πω διαιτα το καλοκαιρι δεν γινεται χορος γυμναστικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
www.self.com :gym::dance: :up::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω πηγαινω στιβο εδω και 5 χρόνια...:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγω ασχολουμαι με τον χορο εδω και 2 χρονια και συγκεκριμενα με κλασσικο μπαλετο και jazz.

Κι εγώ ασχολούμαι με τον χορό εδώ και 7 χρόνια :P Και τα 7 με το μπαλλέτο ενώ φέτος ξεκίνησα και σύγχρονο. Το καλοκαίρι σκεφτομαι να κάνω tango or s/th like that :P

Πάντως κι εγώ έχω μια πολύ άσχημη αίσθηση όταν δεν αθλούμαι, βασικά με πιάνουν τα νεύρα μου άμα χάσω αρκετά μαθήματα, έχει τύχει ξερωγω να κάνω κλασσικό με πυρετό, με τα χαρτομάντηλα από δίπλα, μόνο και μόνο για να μην το χάσω. Επίσης είναι γελοίο που η γυμναστική στο σχολείο γίνεται μόνο μια ώρα στο λύκειο, είναι ελάχιστος χρόνος, τα παιδιά που δεν προλαβαίνουν να γυμνάζονται έξω απ'το σχολείο θα μπορούσαν μέσα σε 3 διδακτικές ώρες την εβδομάδα να κρατηθούν σε φόρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω παω βολλευ 6-7 ωρες την εβδομαδα.. ειναι γαματο ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει πολλά ,όμως μετά από λίγο καιρό τα βαριέμαι...έχω πάει ελληνικούς παραδοσιακούς χορούς,μποξ,χιπ χοπ και μοντέρνους χορούς,jujutsu.....σε πολλα...
τώρα πηγαίνω μια δυο φορές την εβδομάδα γυμναστήριο και yoga και οτι άλλο τύχει με φίλους ή στο σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellaki_l

Νεοφερμένος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βουλιαγμένη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εκανα πολλα χρονια κολυμπι, μετα καποια χρονια βολειί και μετα λιγο χορο...τα τελευταια 2 χρονια..απο οταν τελειωσα το σχολειο τιποτα...ομως λεω τωρα να αρχισω κολυμπι παλι...ειναι οτι καλυτερο η γυμναστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gio haha

Νεοφερμένος

Η Γιολαντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω κανω 5,5 χρονια ποδηλασια σχεδον καθε μερα και ειναι τελεια...
μπορει να ειναι κουραστικο αλλα ξεσκας..ασε που οι κολλητες μ ειναι απο εκει και 5 χρονια τωρα δν εχουμε μαλωσει για κανενα λογο..
ποδηλασια..το συνιστω ανεπιφυλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roCket_Queen

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ κάνω χορό από τα 8 μου, ξεκίνησα με παραδοσιακά και τώρα κάνω μοντέρνο, σύγχρονο, μπαλέτο και latin :)
Έχω ασχοληθεί και με το κολύμπι 2 χρόνια αλλά μάλλον δεν βλέπω να συνεχίζω φέτος...

Μου αρέσει πολύ η γυμναστική (συγκεκριμένα η ενόργανη και η ρυθμική) δυστυχώς όμως η έλλειψη γυμναστηρίου στο νησί που μένω, δεν μου επιτρέπει την ενασχόληση αυτή
:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφακι29785

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγω κανω στιβο αλλα το αθλημα μου χρειαζεται τα βαρη......:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_punk_182

Νεοφερμένος

Ο jim_punk_182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λοιπων εγω σκοτωνωμαι και ισος η γυμναστικη φταιει που δν τα πηγα κ τοσο κλ στο α τριμηνο αλλα τεσπα εγω κανω μπασκετ (7-8χρονια) κωπηλασια(1-2 χρονια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
σπίτι και γυμναστήριο .Βάρη αρκετά κάμψεις,κοιλιακούς και εκρήξεις ασκήσεις.
Πολύ γυμναστική τώρα που μπορώ πια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λοιπόν, όσοι πιστοί γυμνάζονται καλούνται να μου λύσουν την απορία. Ποιοι είναι οι κατάλληλοι κοιλιακοί για να φανεί αυτό που λέμε "τριγωνάκι"; Ξέρετε η γράμμωση στην κάτω κοιλιακή χώρα. Επίσης είναι πιο δύσκολο να αποκτήσεις άνω ή κάτω κοιλιακούς; (Αυτό το ρωτάω απλώς επειδή διαφωνούσα μʼ έναν φίλο μου. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Λοιπόν, όσοι πιστοί γυμνάζονται καλούνται να μου λύσουν την απορία. Ποιοι είναι οι κατάλληλοι κοιλιακοί για να φανεί αυτό που λέμε "τριγωνάκι"; Ξέρετε η γράμμωση στην κάτω κοιλιακή χώρα. Επίσης είναι πιο δύσκολο να αποκτήσεις άνω ή κάτω κοιλιακούς; (Αυτό το ρωτάω απλώς επειδή διαφωνούσα μʼ έναν φίλο μου. :P)

Ποιο εύκολα γυμνάζεις τους άνω κοιλιακούς.
Άσκηση εύκολη για κοπέλα για να γυμνάσεις τους κάτω κοιλιακούς είναι να ξαπλώσεις κάτω και να τραβάς μέχρι πάνω τα πόδια σου σε θέση καθίσματος και ξανά κάτω χωρίς να ακούμπησουν το έδαφος ξεκίνα με 2 ΣΕΤ των 7 επανλήψεων και αύξανε τα ΣΕΤ,Επαναλήψεις ανά 3-4 μέρες.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ κάνω αθλήματα...
Μου φτάνουν οι κοιλιακοί και οι κάμψεις εκεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εγώ κάνω αθλήματα...
Μου φτάνουν οι κοιλιακοί και οι κάμψεις εκεί:P

στρατιώτη πόσες κάμψεις ρύχνεις ? (δεν έχω ακούσει προσωπικά γυναίκα να κάνει κάμψεις για αυτό σε ρωτάω):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω δεν γυμναζομαι καθολου.Μισω τη γυμνστικη:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα κάποια στιγμή να πάω κολύμπι και χορό.Το χαντμπολ μου αρέσει επίσης πολύ γιατί πέφτει ξύλο και έχει τρέξιμο.:PΉμουν φέτος στην ομάδα του σχολείου αλλά χάσαμε(δεν είχαμε κάνει πολλές προπονήσεις γι'άυτο:P).
Τώρα μόνο ποδήλατο κάνω που και που και πολύυυυ κολύμπι στη θάλασσα το καλοκαίρι.
Άαα!και κάθε φορά που βγαίνω ή μπαινω απο το δωμάτιο μου κάνω μονόζυγο,πιάνεται;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top