Γενικές φοιτητικές απορίες

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε κλείνει η Βιβλιοθήκη του ΑΠΘ για Πάσχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

radiophonic

Νεοφερμένος

Ο radiophonic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
https://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2013/05/50_27.html

Τυχεροι..Εμεις ειχαμε 25% μειωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ισχύει. Και ξέρω άτομο που πήγε και σε άσχετη πόλη και του χρέωσαν 50%. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ναι εγω ειμαι απο την Ροδο και σπουδαζω Καβαλα , ουτε μισο τις εκατο δεν εχω εκπτωση απλα ισχυει σε περιπτωση που μενεις Ξανθη ας πουμε και πας Καβαλα για να σπουδασεις η το αντιθετο , ΜΟΝΟ τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και εγώ προχθές είχα έκπτωση 50% αλλά δεν μπορείς να βγάλεις και με επιστροφή(για όσες διαδρομές υπάρχει η δυνατότητα να βγάζεις με επιστροφή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
απλα ισχυει σε περιπτωση που μενεις Ξανθη ας πουμε και πας Καβαλα για να σπουδασεις η το αντιθετο , ΜΟΝΟ τοτε
Μην είσαι σίγουρος! Στο ΚΤΕΛ Αθήνας έχουν άλλη γνώμη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μην είσαι σίγουρος! Στο ΚΤΕΛ Αθήνας έχουν άλλη γνώμη. ;)
To λεω γιατι την επομενη φορα που θα παω να τους ζητησω 50% εκπτωση θα παω αυτοφορο απο τα μπινελικια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ισχύει. Και ξέρω άτομο που πήγε και σε άσχετη πόλη και του χρέωσαν 50%. :P

Πού? Πότε? Πώς?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ισχύει. Και ξέρω άτομο που πήγε και σε άσχετη πόλη και του χρέωσαν 50%. :P
ε ναι αν δεν ζητήσουν να δουν το πάσο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πού? Πότε? Πώς?:eek:
Ήρθε Γιάννενα. Πριν 3-4 μέρες. Έτσι. :P
ε ναι αν δεν ζητήσουν να δουν το πάσο:P
Ζήτησαν καλέ! Αλλά κανείς δεν ξέρει τι παίχτηκε. Και εννοείται πως και το παιδί δεν είπε τίποτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για καντε το πιο λιανα ρε παιδια για ποιους ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Ορίστε και η ενημέρωση που στάλθηκε απο το Υπουργειο παιδείας!

https://academicid.minedu.gov.gr/Files/transportation_discounts.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Markos T.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Markos T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Το 50 τοις εκατο ισχυει για διαδρομες μεταξυ πολης σπουδων και μονικης κατοικιας, υποχρεωτικο για ολα τα κτελ πλεον. Υπαρχουν ομως καποια κτελ που αυτο το εφαρμοσαν για οοολους τους προορισμους ανεξαρτητα δλδ το που μενεις, ας πουμε το Κτελ Ιωαννινων το εκανε αυτο. Τωρα για αλλα κτελ ρωτηστε μονοι σας τους υπευθυνους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το 50 τοις εκατο ισχυει για διαδρομες μεταξυ πολης σπουδων και μονικης κατοικιας, υποχρεωτικο για ολα τα κτελ πλεον. Υπαρχουν ομως καποια κτελ που αυτο το εφαρμοσαν για οοολους τους προορισμους ανεξαρτητα δλδ το που μενεις, ας πουμε το Κτελ Ιωαννινων το εκανε αυτο. Τωρα για αλλα κτελ ρωτηστε μονοι σας τους υπευθυνους

Ωπα. Κάτσε. Δηλαδή, αν πχ έρθει ένας φίλος μου Γιάννενα πχ από Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη καταγωγή, Θεσσαλονίκη σπουδάζει) θα κόψει 50%;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aν πω ψεμα πως ειμαι απο κομοτηνη και σπουδαζω αθηνα μπορω δηλαδη να παω με 50% κομοτηνη απο αθηνα? (κλασικη ερωτηση ελληνα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Aν πω ψεμα πως ειμαι απο κομοτηνη και σπουδαζω αθηνα μπορω δηλαδη να παω με 50% κομοτηνη απο αθηνα? (κλασικη ερωτηση ελληνα :P )

Ναι, αλλά το πάσο τι λέει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι, αλλά το πάσο τι λέει; :P
To πασο λεει νομικη αθηνων, οποτε λεγοντας οτι η καταγωγη μου ειναι απο κομοτηνη μπορω να παω κομοτηνη με 50%. Αντιστοιχα, φευγοντας απο κομοτηνη, λεω οτι σπουδαζω αθηνα και δειχνω το πασο. Δε ξερω παιζει τετοιο σκηνικο? Αν ναι παω παντου μισοτιμης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
To πασο λεει νομικη αθηνων, οποτε λεγοντας οτι η καταγωγη μου ειναι απο κομοτηνη μπορω να παω κομοτηνη με 50%. Αντιστοιχα, φευγοντας απο κομοτηνη, λεω οτι σπουδαζω αθηνα και δειχνω το πασο. Δε ξερω παιζει τετοιο σκηνικο? Αν ναι παω παντου μισοτιμης.:P

Ναι αλλά από πίσω το πάσο τι τόπο κατοικίας έχει; Αθήνα;
Εμένα έχει Θεσσαλονίκη, ας πούμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top