Βρήκατε σπίτι;

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τα συλλυπητήριά μου, μόλις πέθανε η φοιτητική σου ζωή :P

Μπα..

Καλύτερα :lol:

Έτοιμο φαγητό :no1:
Έτοιμα τα ρούχα :no1:

κτλπ..

χαλάρα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τα θυσιάζω ευχαρίστως για να μείνω μόνος και σε άλλη πόλη.
Άλλωστε κάποια στιγμή πρέπει να μάθεις να πλένεις, καθαρίζεις, μαγειρεύεις κτλ, οσο νωρίτερα τόσο το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Τα θυσιάζω ευχαρίστως για να μείνω μόνος και σε άλλη πόλη.
Άλλωστε κάποια στιγμή πρέπει να μάθεις να πλένεις, καθαρίζεις, μαγειρεύεις κτλ, οσο νωρίτερα τόσο το καλύτερο.

Έχεις απόλυτο δίκιο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Μπα..

Καλύτερα :lol:

Έτοιμο φαγητό :no1:
Έτοιμα τα ρούχα :no1:

κτλπ..

χαλάρα :xixi:
Όχι όμως και έτοιμο το σπίτι για γκομενάκια....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Θα έχουν αυτές σπίτι!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μαθηματικο?σε ποια περιοχη?εγω θελω να μπω μαθηματικο θεσσαλονικης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ παιδιά γύρισα χθες από Πάτρα και βρήκα 75τ.μ δυάρι στην πλατεία Όλγας (συγκεκριμένα Αράτου) με 330Ε και είναι τέλεια τιμή. Αλλά παλιά οικοδομή και βάψιμο δικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
75 τμ??? omg! Γιγάντιο ειναι :P δε θα βαριεσαι να το καθαριζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ναι είναι τεράστιο αλλά άμα φανταστείς ότι 25 τ.μ όχι τόσο κεντρικά το νοίκιαζαν 300Ε... Δεν έχω σκοπό να το καθαρίζω κάθε μέρα, θα προσπαθώ να είμαι συμμαζεμένη μιας και δεν είμαι στο κανονικό μου σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ναι είναι τεράστιο αλλά άμα φανταστείς ότι 25 τ.μ όχι τόσο κεντρικά το νοίκιαζαν 300Ε... Δεν έχω σκοπό να το καθαρίζω κάθε μέρα, θα προσπαθώ να είμαι συμμαζεμένη μιας και δεν είμαι στο κανονικό μου σπίτι.
γεια!!!:bye:ναι εχεις απολυτο δικαιο!!!κι εγω ειδα στη πατρα κατι γκαρσονιερες 300 ευρω!ετσι πηρα κι εγω ενα δυαρακι και ειμαι μια χαρα!!!σε τι σχολη περασες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Φαρμακευτική εσύ;Μαρία ε?Χάρηκα. Πως σου φάνηκε η Πάτρα;Η αγυιά που κοντά είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Φαρμακευτική εσύ;Μαρία ε?Χάρηκα. Πως σου φάνηκε η Πάτρα;Η αγυιά που κοντά είναι;
γεια σου κωσταντινα!!!χαρηκα!!!εγω περασα μαθηματικο την πρωτη μου επιλογη!!!η αγυια ειναι 10 λεπτα με τ λεωφορειο προς το κεντρο κ καπου τοσο προσ τα πανεπιστημια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Φαρμακευτική εσύ;Μαρία ε?Χάρηκα. Πως σου φάνηκε η Πάτρα;Η αγυιά που κοντά είναι;
αααα ξεχασα να σου πω!!!:Dεμενα η πατρα μ αρεσε παρα πολυ!!!!εσενα????εσυ απο που εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μόνο με λεωφορείο δηλαδή πάει; και από άλλα παιδιά άκουσα αυτή την περιοχή την είδα και στην εφημερίδα αλλά δεν έψαξα καθόλου.Μόνο πλατεία όλγας έψαξα και τελικά βρήκα. Είμαι από Κιλκίς και είχα δηλώσει Θεσσαλονίκη αρχικά, αλλά δεν πέρασα. Καλή είναι η Πάτρα και μοιάζει σαν πόλη αρκετά με τη Θεσσαλονίκη.Τα πανεπιστήμια τα είδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
75 τμ??? omg! Γιγάντιο ειναι :P δε θα βαριεσαι να το καθαριζεις;

Και εμένα 68 είναι... Αλλά είναι ένα δωμάτιο, σαλοτραπεζαρία, κουζίνα και μπανιέρα...



Τώρα το ποιος θα το καθαρίζει... Μάλλον καμιά φοιτήτρια που θα βρώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μόνο με λεωφορείο δηλαδή πάει; και από άλλα παιδιά άκουσα αυτή την περιοχή την είδα και στην εφημερίδα αλλά δεν έψαξα καθόλου.Μόνο πλατεία όλγας έψαξα και τελικά βρήκα. Είμαι από Κιλκίς και είχα δηλώσει Θεσσαλονίκη αρχικά, αλλά δεν πέρασα. Καλή είναι η Πάτρα και μοιάζει σαν πόλη αρκετά με τη Θεσσαλονίκη.Τα πανεπιστήμια τα είδες;
oxi μονο με λεωφορειο και με τα ποδια αλλα ειναι κανα 25λεπτο προς το κεντρο!!ναι πξγα και στα πανεπιστημια!!!ειδα το τμημα μ εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και εμένα 68 είναι... Αλλά είναι ένα δωμάτιο, σαλοτραπεζαρία, κουζίνα και μπανιέρα...



Τώρα το ποιος θα το καθαρίζει... Μάλλον καμιά φοιτήτρια που θα βρώ :P
Και εμένα αλλά στο σαλόνι παίζεις και ποδόσφαιρο.Απέναντι μου μένει ένας φοιτητής που βάζει πλυντήριο, απλώνει τα ρούχα και βάζει και ηλεκτρική σκούπα. Σκέφτομαι να τον φωνάξω και στο δικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konask

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
oxi μονο με λεωφορειο και με τα ποδια αλλα ειναι κανα 25λεπτο προς το κεντρο!!ναι πξγα και στα πανεπιστημια!!!ειδα το τμημα μ εσυ???
Ναι μόνο που η σχολή μου δεν έχει δικό της κτίριο ακριβώς θα τελέιωσει το 2009 και είναι στην άλλη πλευρά από ότι είναι τώρα νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theok2005

Νεοφερμένος

Ο theok2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ναι μόνο που η σχολή μου δεν έχει δικό της κτίριο ακριβώς θα τελέιωσει το 2009 και είναι στην άλλη πλευρά από ότι είναι τώρα νομίζω.

Μήπως ρώτησες και τι δικαιολογιτικά χρειάζονται
για την εγγραφή και αν θα γίνει αλφαβητικά;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top