Βρήκατε σπίτι;

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Όταν πέρασε η αδερφή μου βρήκε ένα φοβερό σπίτι σε πολύ καλή τιμή , καθαρό και καινούργιο , 2 λεπτά απο το πανεπιστήμιο , δυάρι , και ... μονοκατοικία !
για την πατρα μιλας..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οικονομικο:)
μια χαρα!!!καλη σταδιοδρομια λοιπον!!!!:Dμονη σου το νοικιασες το σπιτι η με συγκατοικο???τεσπα μηπως ξερεις πως μπορουμε να μαθουμε με τι σειρα περασαμε στη σχολη???το ονομα σου??εγω ειμαι η Μαιρη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Βρηκα και εγω σπιτι επιτελους.Μια γκαρσονιερα 40 τ.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μια χαρα!!!καλη σταδιοδρομια λοιπον!!!!:Dμονη σου το νοικιασες το σπιτι η με συγκατοικο???τεσπα μηπως ξερεις πως μπορουμε να μαθουμε με τι σειρα περασαμε στη σχολη???το ονομα σου??εγω ειμαι η Μαιρη!!!!
λοιπον...καταρχην ειμαι η Σιμόνα..ναι μόνη μ το νοικιασα το σπιτι...εσυ;350Ε .Οσον αφορα για τη σειρα που περασαμε ξερω πωσ αν εισαι στο 20% θα σ στειλουν ενα χαρτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
signwmi gia ta greeklish,grafw apo kinito pu Dn exei ellinika.. Egw smr vrhka ena megaalo 2misaraki stin perioxi kallithea toy Rethymnou 370 eyra!!!h thalassa Einai dipla!!milame apisteyto!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli@

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Και εγώ βρήκα σπίτι...2άρι στο κέντρο της Κομοτηνής με 300γιούρος...Μ'αρέσει πολύ...Εχω τα πάντα δίπλα εκτός απ'τη σχολή αφού η Πανεπιστημιούπολη είναι 6 χιλιόμετρα από το κέντρο...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Οποιος εχει βγαλει και φωτο (και αν δεν εχει να βγαλει :P) να ποσταρει εδω να δουμε και το σπιτακι του καθενος :D
(Οποιος θελει βεβαια:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ωραία ιδέα ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ ακόμη δεν έψαξα, είμαι 2ο εξάμηνο (ΤΕΙ Καβάλας) και λέω να 'δω αργότερα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δες όταν τελειώνει η εξεταστική που ξενοικιάζονται τα σπίτια συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Οποιος εχει βγαλει και φωτο (και αν δεν εχει να βγαλει :P) να ποσταρει εδω να δουμε και το σπιτακι του καθενος :D
(Οποιος θελει βεβαια:))

αααααα εγώ θα πάω αύριο!θα φροντίσω να βγάλω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
λοιπον...καταρχην ειμαι η Σιμόνα..ναι μόνη μ το νοικιασα το σπιτι...εσυ;350Ε .Οσον αφορα για τη σειρα που περασαμε ξερω πωσ αν εισαι στο 20% θα σ στειλουν ενα χαρτι...
γεια!!!σορυ που αργησα να απαντησω αλλα πριν λιγο γυρισα απο πατρα!!!ναι μονη μ κι εγω 340!!!χαρηκα πολυ για τη γνωριμια Σιμονα!!!ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα!!!!:D:bye:φιλακια και καλα να περνας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Από Κομοτηνή είμαι και Κομοτηνή θα μείνω (Νομική Κομοτηνής) ;)

Δεν αλλάζω σπίτι!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τα συλλυπητήριά μου, μόλις πέθανε η φοιτητική σου ζωή :P
Να ζησουμε να τη θυμομαστε οσοι δεν θελουμε να ξενιτευτουμε! :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top