Βρήκατε σπίτι;

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Έκλεισα studio 30τ.μ στην Θεσσαλονίκη, άνω Τούμπα, 380Ε. Το ήθελα μεγαλύτερο αλλά μόνο αυτό βρήκα καινούργιο, καθαρό και ωραίο. Και η περιοχή είναι μια χαρά, με πολύ φοιτητόκοσμο και κοντά στο πανεπιστήμιο. Κανείς άλλος που έχει βρει στη θεσσαλονίκη? Πείτε τις εντυπώσεις σας και σχετικές πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι - σήμερα μετακόμισα κι έχει γίνει κούκλα! Ένα δυαράκι πήρα Μεσολογγίου μένω κοντά στον απόστολο Παύλο, 350 γιούρο.

Βρήκατε με ήτα ρε αρχηγέ, είσαι και Νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Βρηκα και γω την τεταρτη (δεν αργησα και πολυ :P) στα γιαννενα ενα δυαρακι με 300 γιουροπουλα...Σε καμια 10αρια μερες θα ειναι και ετοιμο (ειναι καινουριο το ατιμο ) και παω αμεσως... Παντως με γνωστους που μιλησα μου ειπαν πως ειναι πολυ λιγα τα 300 για δυαρι και καινουριο...Τι να πω παντως πολουτσικα φαινονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πολύ λίγα είναι ρε. Ξέρω άτομα που δίνουν και 450 - ειδικά για καινούριο ανεβαίνει πολύ η τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω ακομα δεν εχω παει να ψαξω!!απο 'βδομαδα!!ειμαι Ρεθυμνο!!λετε να μην βρω???να αρχισω να ανησυχω?χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε όσο πιο νωρίς πας τόσο πιο πιθανό είναι να βρεις κάτι αξιόλογο σε προσιτή τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Παντως με γνωστους που μιλησα μου ειπαν πως ειναι πολυ λιγα τα 300 για δυαρι και καινουριο...Τι να πω παντως πολουτσικα φαινονται...

Χρήστο μια χαρά είναι...Το δικό μου στη Θεσσαλονίκη τα έτη 2000-2004 που έμεινα έκανε 320 ευρώ και ήταν σε παλιά οικοδομή....Δεν ήταν άσχημο σαν σπίτι, αλλά θα μπορούσα να είχα βρει καλύτερο με τα ίδια. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Χρήστο μια χαρά είναι...Το δικό μου στη Θεσσαλονίκη τα έτη 2000-2004 που έμεινα έκανε 320 ευρώ και ήταν σε παλιά οικοδομή....Δεν ήταν άσχημο σαν σπίτι, αλλά θα μπορούσα να είχα βρει καλύτερο με τα ίδια. :iagree:
κι εγω επιτελουσ βρηκα!!!σημερα γυρισα απο πατρα βρηκα στην αγυια στην οδο νοταρα δυαρι 340 γιουρα καινουριο πολυ τζαμι κοντα στο κεντρο κ τα πανεπιστημια!!!καλα η πατρα τελεια!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
κι εγω επιτελουσ βρηκα!!!σημερα γυρισα απο πατρα βρηκα στην αγυια στην οδο νοταρα δυαρι 340 γιουρα καινουριο πολυ τζαμι κοντα στο κεντρο κ τα πανεπιστημια!!!καλα η πατρα τελεια!!!!!!!!!!:D
βρήκες σπίτι πολύ κοντά στο δικό μ. εγώ όμως μεταναστεύω. πάντως καλή περιοχή η αγυιά. κέντρο-απόκεντρο. καλά θα περάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βρήκες σπίτι πολύ κοντά στο δικό μ. εγώ όμως μεταναστεύω. πάντως καλή περιοχή η αγυιά. κέντρο-απόκεντρο. καλά θα περάσεις!!!
a απο πατρα εισαι??ςραια περιοχη λες ειναι εκει???εσυ που περνας???παρεπιμπτοντωσ ειμαι η μαρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
a απο πατρα εισαι??ςραια περιοχη λες ειναι εκει???εσυ που περνας???παρεπιμπτοντωσ ειμαι η μαρια:D
Γειά σου Μαρία! Σε καλοσορίζω στην πόλη μας. Μια χαρά περιοχή είναι. Από τις καλύτερες της Πάτρας. Και ήσυχα για τις στιγμές που θα θες να διαβάσεις αλλά και πολύ κοντά στο ρίο και στο κέντρο για καφέ! Το σπίτι μου είναι δυο- τρεις δρόμους από τη Νοταρά. Εγώ πάω Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γειά σου Μαρία! Σε καλοσορίζω στην πόλη μας. Μια χαρά περιοχή είναι. Από τις καλύτερες της Πάτρας. Και ήσυχα για τις στιγμές που θα θες να διαβάσεις αλλά και πολύ κοντά στο ρίο και στο κέντρο για καφέ! Το σπίτι μου είναι δυο- τρεις δρόμους από τη Νοταρά. Εγώ πάω Θεσσαλονίκη.
ωραια!!!να σαι καλα!!!σου ευχομαι καλη σταδιοδρομια στη σχολη που θα περασεις!!!ισωσ σε δω στην πατρα....τα λεμε:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Thra κ εσύ Σαλόνικα?
Εγώ βρήκα σπίτι απέναντι από τη θεολογική, 6 όροφο,δυάρι, παλιό όπως όλα εκεί στην περιοχή αλλά ανακαινισμένο..360 γιούρο...
Νταξ βέβαια το χα κλείσει απ τον ιούλιο γι αυτό και σε καλή τιμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Thra κ εσύ Σαλόνικα?
Εγώ βρήκα σπίτι απέναντι από τη θεολογική, 6 όροφο,δυάρι, παλιό όπως όλα εκεί στην περιοχή αλλά ανακαινισμένο..360 γιούρο...
Νταξ βέβαια το χα κλείσει απ τον ιούλιο γι αυτό και σε καλή τιμή...
Σαλόνικα! 2 μέρες έκατσα και ήδη την ερωτεύτηκα! Πολύ καλή τιμή για δυάρι. Βασικά εγώ δεν έψαξα, απλά κάποιος γνωστός μας ο οποίος έψαχνε και αυτός μας είπε ότι μόνο εκεί (άνω Τούμπα) έχει νέες πολυκατοικίες και είναι και κοντά. Τέσπα ακριβο μου φαίνειται το studio πάντως, με βλέπω να ψάχνω του χρόνου. Σε ποιά σχολή πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Κτηνιατρική...:D

Τι ν σ πω...δεν είδα κθλ σπίτια μακριά απ την πανεπιστημιούπολη γτ προτιμώ να είναι λίγο παλίο αλλά μέσα στο κέντρο,έτσι ώστε να μην έχω ανάγκη από λεωφορεία κλπ...
Κ εγώ αν δεν μείνω ευχαριστημένη τον Ιανουάριο που τελιώνουν κπ φοιτητές θ αλλάξω...Τεσπα, θα δείξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokofreta

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια εγω εχθες ημουν ολη μερα γιαννενα κ εψαχνα και δεν καταφερα να βρω κατι....Ξερετε κατι για κανενα σπιτι?Η εστω καμια σελιδα στο νετ?Ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πάρε 2-3 τοπικές εφημερίδες και άρχισε τα τηλέφωνα, δεν γνωρίζω κάποιον άλλον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πάρε 2-3 τοπικές εφημερίδες και άρχισε τα τηλέφωνα, δεν γνωρίζε κάποιον άλλον τρόπο.
Ε ναι, έτσι γίνεται η δουλειά παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Βρήκα σαλόνικα,40 εκκλησιές,ανακαινισμένο 2άρι 400 γιούρια.Από όλα όσα είχα δει το καλύτερο.Δεν έχω κανένα παράπονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Βρήκα και γω σπίτι,την Τετάρτη:D:D
Σαλόνικα φυσικά Βασ.Όλγας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top