Βρήκατε σπίτι;

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Γαμάτο ακούγεται Δέσποινα :no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εμένα ο αδερφόςμου βρήκε μαμάτο σπίτι στη Λάρισσα. Γκαρσονιέρα με ξεχωριστά μπάνιο, κρεβατοκάμαρα. Και σε ένα δωμάτιο κουζίνα σαλόνι, με ένα μικρό τειχάκισαν διαχωριστικό. Σχετικά καλόμπαλκόνι. Μόνο 250 ευρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
krou,είναι υπερβολικά τέλειο το σπιτάκι!η θέα στη θάλασσα ειδικά...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Krou που πέρασες? Σαν Πάτρα μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ηράκλειο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αυτό θα πει μπαλκόνι. Γαμάτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αααα. Τότε Ηράκλειο και Πάτρα πρέπει να μοιάζουν. Και εγώ πάντως αυτό που έκλεισα στη Σαλόνικα έχει θέα όλο το Θερμαικό. Τέλειο απλά και κανείς δεν με εμποδίζει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τότε Ηράκλειο και Πάτρα πρέπει να μοιάζουν.
Ναι είναι το ίδιο άσχημες και οι δυο πόλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στο κεντρο μ'αρεσει παντως, εκει που εχει πεζοδρομηθει. Το λιμανι δεν ειναι ωραιο γιατι εχει κεντρικο δρομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τι περίμενες σε ένα λιμάνι? Πεζόδρομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Mr συντονιστά λίγα για την πόλη μου(Πάτρα). Μια χαρά πόλη είναι. Άκου άσχημη η Πάτρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Η πιο άσχημη πόλη που έχω δει στη ζωή μου είναι, μαζί με το Ηράκλειο.
Προσπαθώ να βρω χειρότερη αλλά δεν τα έχω καταφέρει ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thra

Νεοφερμένος

Ο Thra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Όλοι οι πατρινοί ban στον Anarki:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι περίμενες σε ένα λιμάνι? Πεζόδρομο?

Εννοω το παλιο λιμανι βασικα, που χρησιμοποιειται για βαρκες κτλ και εχει και το οχυρο. Θα ηταν πολυ πιο ωραιο και πρακτικο να μην περνουσε δρομος εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Η πιο άσχημη πόλη που έχω δει στη ζωή μου είναι, μαζί με το Ηράκλειο.
Προσπαθώ να βρω χειρότερη αλλά δεν τα έχω καταφέρει ακόμα :P

+1. Αλλά δεν έχεις δει τη Θήβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κι εγω επιτελουσ βρηκα!!!σημερα γυρισα απο πατρα βρηκα στην αγυια στην οδο νοταρα δυαρι 340 γιουρα καινουριο πολυ τζαμι κοντα στο κεντρο κ τα πανεπιστημια!!!καλα η πατρα τελεια!!!!!!!!!!:D
Ρε 'συ εγώ δεν ήθελα έξω από το κέντρο.. ήθελα να 'μαι κοντά σε όλα.. βρήκα ένα Κορίνθου και Κωνσταντινουπόλεως... είναι λίγο παλιό, αλλά ελπίζω να το φτιάξω όπως θέλω και να γίνει μια χαρά..

βρηκα και γω ενα δυαρακι στην κορινθου (πατρα) με 350 ευρω!ωραιο ειναι!
χμμ... θα 'μαστε κοντά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kovacevic

Νεοφερμένος

Η ΜΑIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ρε 'συ εγώ δεν ήθελα έξω από το κέντρο.. ήθελα να 'μαι κοντά σε όλα.. βρήκα ένα Κορίνθου και Κωνσταντινουπόλεως... είναι λίγο παλιό, αλλά ελπίζω να το φτιάξω όπως θέλω και να γίνει μια χαρά..

χμμ... θα 'μαστε κοντά...

:bye:γεια σου!!! ελα μωρε νταξει σε αυτες τις 2 περιοχες λενε οτι ειναι μια χαρα!!!!τα λεμε στην πατρα λοιπον!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:bye:γεια σου!!! ελα μωρε νταξει σε αυτες τις 2 περιοχες λενε οτι ειναι μια χαρα!!!!τα λεμε στην πατρα λοιπον!!!!

σε ποιο τμημα εχεις περασει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Όταν πέρασε η αδερφή μου βρήκε ένα φοβερό σπίτι σε πολύ καλή τιμή , καθαρό και καινούργιο , 2 λεπτά απο το πανεπιστήμιο , δυάρι , και ... μονοκατοικία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top