Βουλή των εφήβων

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μπορείς να μάθεις αν πέρασες ακόμα και αν δεν κληρώθηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Μπορείς να μάθεις αν πέρασες ακόμα και αν δεν κληρώθηκες?
Ναι στην ιστοσελιδα που εδωσε προηγουμενος ο cris@tos.Αν πας στο τελευταιο κουτι λεει:Για να δείτε εάν το γραπτό σας ήταν μεταξύ αυτών
που αρίστευσαν, πληκτρολογήστε τον κωδικό σας
που αναγράψατε στο δοκίμιο που παραδώσατε
και πατήστε εύρεση. (πρεπει να ξερεις τον κωδικο σου ομως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Α, οκ, το έλεγξα. Thanks... Είχα αριστεύσει τελικά, αλλά δεν πέρασα. Δεν πειράζει, υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Α, οκ, το έλεγξα. Thanks... Είχα αριστεύσει τελικά, αλλά δεν πέρασα. Δεν πειράζει, υγεία.
Μπραβο! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μπραβο! :no1:


Και σε σένα! Διάβασα, τα προηγούμενα ποστ σου... Μη στενοχωριέσαι, αφού ήταν θέμα κλήρωσης στην τελική... Και εγώ, καθόμουν και διάβαζα, σκοτώθηκα να βρω όλα τα στοιχεία που θα με βοηθούσαν και για να πάρω ιδέες, και τουλάχιστον έμαθα κάτι... Έγώ έγραψα για το φακελάκι λόγω μιας προσωπικής εμπειρίας... Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Και σε σένα! Διάβασα, τα προηγούμενα ποστ σου... Μη στενοχωριέσαι, αφού ήταν θέμα κλήρωσης στην τελική... Και εγώ, καθόμουν και διάβαζα, σκοτώθηκα να βρω όλα τα στοιχεία που θα με βοηθούσαν και για να πάρω ιδέες, και τουλάχιστον έμαθα κάτι... Έγώ έγραψα για το φακελάκι λόγω μιας προσωπικής εμπειρίας... Εσύ?
Εγω για την ανισοτητα στην εκπαιδευση (γενικα το αναλυσα λεγοντας οτι η ανισοτητα στην εκπαιδευση προεκυψε απο τις αλλες ανοισοτητες που υπηρχαν πριν απο αυτην.Ανισοτητα φύλων,φυλής,τις προκαταλυψεις κ.λ.π.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Στο σχολείο μου, η κοπέλα που πέρασε, για την εκπαίδευση έγραψε. Αλλά αυτή επέμεινε πιο πολύ στο θέμα των φροντιστηρίων κλπ. Καλό θέμα, και ιδιαίτερα επίκαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Στο σχολείο μου, η κοπέλα που πέρασε, για την εκπαίδευση έγραψε. Αλλά αυτή επέμεινε πιο πολύ στο θέμα των φροντιστηρίων κλπ. Καλό θέμα, και ιδιαίτερα επίκαιρο.
Εγραψα και εγω λιγο για τα φροντηστηρια ως αποτελεσμα της ανισοτητας αλλα δεν επικεντρωθηκα γιατι δεν ηθελα να βγω εκτος θεματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Είχατε μεγάλη συμμετοχή στο σχολείο σου? Σε μας συμμετείχε όλη η β'...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Είχατε μεγάλη συμμετοχή στο σχολείο σου? Σε μας συμμετείχε όλη η β'...
Μπα!Μονο 5-6 παιδια πρεπει να ειμασταν οι αλλοι δεν ηθελαν να παρουν συμμετοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μόνο???!!! Εμείς είχαμε γεμίσει όλο το υπόγειο... Τέλοσπάντων.
Δεν πειράζει, αρκεί που προσπαθήσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Μόνο???!!! Εμείς είχαμε γεμίσει όλο το υπόγειο... Τέλοσπάντων.
Δεν πειράζει, αρκεί που προσπαθήσαμε...
Ναι, δεν ξερω τι παθανε ολοι!Ο ενας φοβατε το κοινο,ο αλλος βαριεται να γραψει,ο αλλος θεωρει ανωφελω να γραψει γιατι πιστευει πως ολο λεμε αλλα δεν γινεται τιποτα.Μια τετοια ιστορια γινοταν.Συμφωνω αρκει που προσπαθησαμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μη στεναχωριέσαι θα δικαιωθείς...τίποτα δεν πάει χαμένο...η βλακεία είναι αυτών των καθηγητών που επιτρέπουν να αντιγράφουν τα παιδιά έτοιμες εκθέσεις, ενώ άλλοι προσπαθούν...


Και τ δικο μ αριστεψε...:D:D:D Ειμαι αναπληρωματικος ομως οπως ειπα.Δεν πειραζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ωχ βγηκαν τα αποτελάσματα? Εστειλα κ γω εκ8εση μμου, αντε ο 8εοσ βοη8οσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Και τ δικο μ αριστεψε...:D:D:D Ειμαι αναπληρωματικος ομως οπως ειπα.Δεν πειραζει;)

Και εγω μια απο τα ιδια φιλε. Κριμα γιατι ηθελα πολυ να παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helena_16_kolin

Νεοφερμένος

Η helena_16_kolin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Και το δικό μου αρίστευσε αλλά μας τα χάλασε η κλήρωση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Και το δικό μου αρίστευσε αλλά μας τα χάλασε η κλήρωση!!!


μπορεισ να δεισ καπου ποσο βαθμο πήρε το γραπτο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν έχει βαθμούς,μπορείς να βάλεις τον κωδικό σου και να δεις αν είχες περάσει στην κλήρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πω ρε τι χαζο που είμαι!!!!!!!!:'(
τον κωδικο τον είχα γραμμενο στο βιβλιο του δικαιου και δν τν είχα γραψει αλλου..
και τωρα μαλλον είναι κάπου και ανακυκλώνεται :'(:'(:'(
είχα τοσο αγωνια να δω τουλαχιστον πως τα πηγα..
υπαρχει καποιοσ αλλοσ τροποσ να το δω αν οχι με κωδικο?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πάρε τηλ. στο σχολείο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top