Βουλή των εφήβων

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Πριν από λίγες μέρες είχε το όνομα του συμαθητή μου που πέρασε, τώρα το έβγαλαν. Γιατί αυτό;;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μα δεν έχουν βγει ακόμα τα ονόματα.
-----------------------------------------
Μπορει να σου τα στειλουν και ταχυδρομικα. Παντως σιγουρα μεσα στις επομενες μερες θα σου ζητηθει να συμπληρωσεις καποια χαρτια
Σήμερα μου είπαν πως προς το παρόν δεν χρειάζεται να κάνουμε τίποτα και περιμένουμε κάτι.Αυτό θα είναι μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πέρασα από το σχολείο μου:!:

Πέρασε και της κοπέλας που κάνουμε παρέα από το άλλο σχολείο:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μπράβο Σόζι!:D
Εγώ δεν έδωσα καν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ούτε το δικό μου σχολείο έδωσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivs

Νεοφερμένος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μολις βγηκαν και τα ονοματα:
https://www.efivoi.gr/

Εγω βγηκα, αναπληρωματικη βεβαια... δεν το περιμενα παντως με το θεμα που εγραψα :wow:

Συγχρητηρια σε οσους περασαν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ούτε το δικό μου σχολείο έδωσε:P
Εννοείς πως δεν έδωσε κανείς ή πως δεν πέρασε κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν έδωσαν καν:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγώ πέρασα από το σχολείο μου:!:

Πέρασε και της κοπέλας που κάνουμε παρέα από το άλλο σχολείο:!:
H Sozi στη Βουλή,μια ταινία με πολύ γέλιο.

Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
και εμεις οι υπολοιποι που περασαμε θα πεθανουμε στα γελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:DMerci merci:P
Σου έχω και εισητήριο σε VIP θέση,για την πρεμιέρα στις Κάννες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ζήλια.:zilia:
Εμείς θα το δούμε live.:P
Τι ζήλια μωρέ?Εγώ ούτε καν είχα γράψει έκθεση πέρυσι.Αλλά πήγαμε εκδρομή στη Βουλή και μας έβαλαν να καθήσουμε στα έδρανα της Ν.Δ.(όπως μπαίνεις στο αριστερό(!) σου χέρι).:PΈχουν και κάτι πολύ χαριτωμένα μικροφωνάκια και κάτι κουτάκια για τον κάθε βουλευτή που δε θυμάμαι τι είχαν μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
δεν πειραζει...ο,τι γινει...πρεπει να ειμαι και ευχαριστημένη που επιλεχθηκα ως αναπληρωματικη....μην τα θέλουμε ολα....οχι οτι θα με χαλουσε....


Και εγω επιλεχτηκα μετα απο εσενα λογικα...!!! Δεν πειραζει μωρε σιγα,ουτε και εμενα με νοιαζει αν δεν παω .Μου αρεσε π επιλεχτηκα και σαν αναπληρωματικος.Να σ πω ουτε εμενα θα με χαλουσε αλλα ποτε δν ξερεις τι μπορει να γινει.:xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και εγω επιλεχτηκα μετα απο εσενα λογικα...!!! Δεν πειραζει μωρε σιγα,ουτε και εμενα με νοιαζει αν δεν παω .Μου αρεσε π επιλεχτηκα και σαν αναπληρωματικος.Να σ πω ουτε εμενα θα με χαλουσε αλλα ποτε δν ξερεις τι μπορει να γινει.:xixi::xixi::xixi:
Σωστα! Ποτέ δεν ξέρεις.....!Άντε να δούμε...........................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Το γραπτο μου ηταν αναμεσα σε αυτα που αριστευσαν..Αλλα δεν περασα! Γενικα στην αρχη ειχα στεναχωρηθει λιγακι (λεω λιγακι γιατι ειχα προετοιμασει τον εαυτο μου να αποδεχθω οτι δεν περασα αν τυχον γινοταν αυτο) γιατι διαβασα παραπανω απο 20 σελιδες (αρθρων,αγγλικων ιστοσελιδων,βιβλιων) για να παρω ιδεες δηλ. με λιγα λογια σκοτωθηκα στο διαβασμα για να γραψω κατι καλο!Αλλα τι να κανουμε η τυχη δεν μου χαμογελασε :( στην κληρωση. Που θα παει ομως με τοση σκληρη δουλεια που ριχνω καποτε και 'γω θα δικαιωθω:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos92

Νεοφερμένος

Ο vaggos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια μπορειτε να μου στειλετε την ιστοσελιδα που θα μπω να δω αν περασα το ελεγε στο τελος της εκθεσης στο βιβλιο αλλα δεν θυμαμαι πως ακριβωσ λεγετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Το γραπτο μου ηταν αναμεσα σε αυτα που αριστευσαν..Αλλα δεν περασα! Γενικα στην αρχη ειχα στεναχωρηθει λιγακι (λεω λιγακι γιατι ειχα προετοιμασει τον εαυτο μου να αποδεχθω οτι δεν περασα αν τυχον γινοταν αυτο) γιατι διαβασα παραπανω απο 20 σελιδες (αρθρων,αγγλικων ιστοσελιδων,βιβλιων) για να παρω ιδεες δηλ. με λιγα λογια σκοτωθηκα στο διαβασμα για να γραψω κατι καλο!Αλλα τι να κανουμε η τυχη δεν μου χαμογελασε :( στην κληρωση. Που θα παει ομως με τοση σκληρη δουλεια που ριχνω καποτε και 'γω θα δικαιωθω:P.
20 σελίδες δεν είναι και τρομερό διάβασμα. αλλά μπράβο σου που ενδιαφέρθηκες και προετοιμάστηκες αλλά παιδια ζητανε απο τους καθηγητες τους στο φροντιστηριο να γραψουν την εκθεση γι'αυτά. κοιτα κι εγω διαβασα εκθεσεις παιδιων που περασαν και δεν ηταν διολου σπουδαιες. οποιος δουλευει δικαιωνεται, γιατι εκει δε θα 'χει κληρωση:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Το γραπτο μου ηταν αναμεσα σε αυτα που αριστευσαν..Αλλα δεν περασα! Γενικα στην αρχη ειχα στεναχωρηθει λιγακι (λεω λιγακι γιατι ειχα προετοιμασει τον εαυτο μου να αποδεχθω οτι δεν περασα αν τυχον γινοταν αυτο) γιατι διαβασα παραπανω απο 20 σελιδες (αρθρων,αγγλικων ιστοσελιδων,βιβλιων) για να παρω ιδεες δηλ. με λιγα λογια σκοτωθηκα στο διαβασμα για να γραψω κατι καλο!Αλλα τι να κανουμε η τυχη δεν μου χαμογελασε :( στην κληρωση. Που θα παει ομως με τοση σκληρη δουλεια που ριχνω καποτε και 'γω θα δικαιωθω:P.
Μη στεναχωριέσαι θα δικαιωθείς...τίποτα δεν πάει χαμένο...η βλακεία είναι αυτών των καθηγητών που επιτρέπουν να αντιγράφουν τα παιδιά έτοιμες εκθέσεις, ενώ άλλοι προσπαθούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flower princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Flower princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
20 σελίδες δεν είναι και τρομερό διάβασμα. αλλά μπράβο σου που ενδιαφέρθηκες και προετοιμάστηκες αλλά παιδια ζητανε απο τους καθηγητες τους στο φροντιστηριο να γραψουν την εκθεση γι'αυτά. κοιτα κι εγω διαβασα εκθεσεις παιδιων που περασαν και δεν ηταν διολου σπουδαιες. οποιος δουλευει δικαιωνεται, γιατι εκει δε θα 'χει κληρωση:no1:
Καλα μπορει να μην ηταν και τοσο πολες (οταν λεω 20 σελιδες εννοω μπρος πισω δηλ 40) αλλα συνηθως οταν ειναι να γραψω εκθεση και τετοια δεν διαβαζω.
-----------------------------------------
Μη στεναχωριέσαι θα δικαιωθείς...τίποτα δεν πάει χαμένο...η βλακεία είναι αυτών των καθηγητών που επιτρέπουν να αντιγράφουν τα παιδιά έτοιμες εκθέσεις, ενώ άλλοι προσπαθούν...
Καλα εμας μεχρι και επιτηρητη :lol: μας εβαλαν για να μην αντιγραψουμε απο κανεναν ή απο καποιες σημειωσεις.Ευχαριστω παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top