X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αααααα,δηλαδη και 8 να εχω στα 2 τετραμηνα και χαλια να γραψω στο τελος περναω???(οχι οτι δεν θα το παλεψω,ομως:attack:)αρα δεν υπαρχει προβλημα να εχω στα μαθηματικα στη φυσικη χαλια βαθμους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Όχι δεν υπάρχει πρόβλημα αν έχεις σε όλα τα υπόλοιπα γύρω στο 11-12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ε οχι και 11-12,με προσβάλλεις!:Pστα αλλα ειμαι καλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Υποθετικά μιλάω,στη χειρότερη περίπτωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
:Dμακρια απο μας,εστω κι αν στο α τετραμηνο περα απο τα θεωρητικα,δεν περιμενω ιδιαιτερα υψηλους βαθμους με το να δινω 4 πτυχια...:what:αλλα ενταξει,κανα 17 ΜΟ μου κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
σημερα ειχαμε ενημερωση και ο μαθηματικος ειπε στον πατερα μου οτι ειμαι κατω απο τη αση!ειμαι ξεφτυλα,το εξρω(:D)και δεν του γραφω αλλα ρε δεν εχω χρονο για παραπανω φροντιστηριο!!!με τιποτα!αν μου βαλει 8 στο ενα τετραμηνο,9 στο αλλα και του γραψω 5 στις εξετασεις περναω ή του χρονου ξαναελατε?:(

κοιτα,ειναι καλό που έχεις καταλαβει πως ''κατι-δεν-παει-καλα'' με τα μαθηματικα,έστω και με αυτό τον τρόπο.Απο 'κει και περα όμως αναλαμβανεις δραση:)
όπως είπαν και παραπανω, δεν χρειαζεται να κανεις φροντηστήριο εξτρα, αλλά να καταφέρεις, με οργανωση χρονου στα σαβ/κυριακα και ,γιατι όχι, τωρα στις διακοπες να κανεις επαναληψεις σε οτι δε θυμασε-ξερεις-ειναι_παλουκι_looking κτλ
α επίσης αν εχεις και κανενα φιλο,φιλη ''wannabe'':P θετικης/τεχνολογικης μην διστασεις να του ζητησεις καποια βοηθεια στην επεξηγηση καποιου μαθηματος.Ετσι και αλλιώς,τον ιδιο καθηγητή θα έχετε και ετσι θα ξερετε και οι 2 τι ζηταει,τι θελει μπλα μπλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,αυτο το κανω...αλλα αντε μετα να γινει σωστα.να τι εννοω:
πιανω ενα παιδι που ειναι του 20 σταμαθηματικα και του λεω για πλακα "θα σε παρω για ιδιατερα στο σπιτι",μου λεει "αμε,πες μου πού μενεις και θα ειμαι εκει αμεσως" και πεταγεται ενας αλλος και λεει "εμενα αυτο τσοντα μου θυμιζει" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
αντε να κανεις δουλεια μετα :lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
ναι,αυτο το κανω...αλλα αντε μετα να γινει σωστα.να τι εννοω:
πιανω ενα παιδι που ειναι του 20 σταμαθηματικα και του λεω για πλακα "θα σε παρω για ιδιατερα στο σπιτι",μου λεει "αμε,πες μου πού μενεις και θα ειμαι εκει αμεσως" και πεταγεται ενας αλλος και λεει "εμενα αυτο τσοντα μου θυμιζει" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
αντε να κανεις δουλεια μετα :lol::P

Θα σου κάνω εγώ μέσω μσν:P


(Τώρα άραγε θα πουν ότι κάνουμε cyber-sex? :what:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Θα σου κάνω εγώ μέσω μσν:P


(Τώρα άραγε θα πουν ότι κάνουμε cuber-sex? :what:)

cyber μωρε:P
:Dναι ναι ναι μεσω μσν:jumpy::jumpy::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Στο σχολείο είναι μπουρδέλο. Στο φροντηστήριο τα πράγματα είναι καλύτερα. Σχεδόν βγάλαμε το βιβλίο, και χθές μόλις τελειώσαμε το πρώτο κεφάλαιο της 3ης Λυκείου, πάνω στους Μιγαδικούς, μαζί με τη μεθοδολογία. Ασκήσεις δεν έχουμε κάνει ακόμη. Κατά τη γνώμη η ενναλαγή κεφαλαίων που γίνεται στο σχολείο συμβαίνει για να βρισκόμαστε σε δουλεία. Άμα θέλανε τα βάζανε όλα μαζί στη σειρά,και ηρεμούσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Στο σχολείο είναι μπουρδέλο. Στο φροντηστήριο τα πράγματα είναι καλύτερα. Σχεδόν βγάλαμε το βιβλίο, και χθές μόλις τελειώσαμε το πρώτο κεφάλαιο της 3ης Λυκείου, πάνω στους Μιγαδικούς, μαζί με τη μεθοδολογία. Ασκήσεις δεν έχουμε κάνει ακόμη. Κατά τη γνώμη η ενναλαγή κεφαλαίων που γίνεται στο σχολείο συμβαίνει για να βρισκόμαστε σε δουλεία. Άμα θέλανε τα βάζανε όλα μαζί στη σειρά,και ηρεμούσαμε.

Kαλά κάνετε Μιγαδικούς από τώρα; Are your minds on their positions?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorito

Νεοφερμένος

Η zorito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πριν 5 μερες γράψαμε αλγεβρα στα 1.3-1.6 και μας εβαλε αυτές τις αποδειξεις:χ>α ψ>β ν.δ.ο χ^2+ψ^2>α^2+β^2 και α^2+β^2+γ^2>=αβ+βγ+γα
αυτες τις αποδειξεις τις ειδαμε πρωτη φορα στο διαγώνισμα!!Ειχε το δικαιωμα να το κάνει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Βεβαίως και έχει το δικαίωμα. Και η απόδειξη μία άσκηση είναι. Μη νομίζεις ότι όποτε διαβάζεις σε άσκηση "αποδείξτε..." σημαίνει ότι το έχετε κάνει στη θεωρία...

Btw, αν δεν σας είπε τι αριθμοί είναι οι χ,ψ,α,κλπ (θετικοί, αρνητικοί) δε θα μπορούσατε να βγάλετε την άσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Πριν 5 μερες γράψαμε αλγεβρα στα 1.3-1.6 και μας εβαλε αυτές τις αποδειξεις:χ>α ψ>β ν.δ.ο χ^2+ψ^2>α^2+β^2 και α^2+β^2+γ^2>=αβ+βγ+γα
αυτες τις αποδειξεις τις ειδαμε πρωτη φορα στο διαγώνισμα!!Ειχε το δικαιωμα να το κάνει αυτό?

Aυτή η απόδειξη, μιας και νομίζω ότι δεν την έχει το σχολικό βιβλίο, είναι η εξής:

το οποίο ισχύει γιατί το άθροισμα τριων τετραγώνων είναι πάντα μεγαλύτερο ή ίσο του μηδενός...


Στην πρώτη απόδειξη έπρεπε να υψώσεις και τις δύο ανισότητες στο τετράγωνο, αρκεί να ήταν χ,ψ,α,β μεγαλύτεροι ίσοι του μηδενός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εμεις αρχισαμε με το 1ο κεφαλαιο και αντι να παμε στο 2ο παμε στο 4ο... και μετα απο αυτο 3 και τελευταιο το 2 και το 5... :rucrazy:


και εσεις ετσι τα κανετε η εχετε πιο νορμαλ καταστασεις?

Κάθε χρόνο έτσι πάει η ύλη, και σ εμένα και στην αδερφή μου απ ό,τι βλέπω αυτή τη σειρά ακολουθούν. Τώρα γιατι γίνεται αυτό και δεν τα βαζαν σε μια σειρα από την αρχή...δεν ξέρω...

Α! και συνήθως το 5ο κεφ δεν γίνεται στο τέλος της Α αλλά στην αρχή της Β λυκ...

Στο σχολείο είναι μπουρδέλο. Στο φροντηστήριο τα πράγματα είναι καλύτερα. Σχεδόν βγάλαμε το βιβλίο, και χθές μόλις τελειώσαμε το πρώτο κεφάλαιο της 3ης Λυκείου, πάνω στους Μιγαδικούς, μαζί με τη μεθοδολογία. Ασκήσεις δεν έχουμε κάνει ακόμη. Κατά τη γνώμη η ενναλαγή κεφαλαίων που γίνεται στο σχολείο συμβαίνει για να βρισκόμαστε σε δουλεία. Άμα θέλανε τα βάζανε όλα μαζί στη σειρά,και ηρεμούσαμε.

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Και μετά τους μιγαδικούς τι θα κάνετε; Ανάλυση;

Αφήστε και τίποτα για τη Γ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αυτη η αποδειξη οσο τρελο και να ακουγεται ηταν στο βιβλιο τη γ γυμνασιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
αυτη η αποδειξη οσο τρελο και να ακουγεται ηταν στο βιβλιο τη γ γυμνασιου..


Γιατί ρε συ να ακούγεται τρελό; Τόσο δύσκολη είναι;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorito

Νεοφερμένος

Η zorito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γιατί ρε συ να ακούγεται τρελό; Τόσο δύσκολη είναι;:p
Αυτες οι αποδειξεις θα τολμουσα να πω οτι ειναι γελοιες ΑΛΛΑ πρεπει να εχεις λιγη εμπνευση-φαντασια για να το σκεφτεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ετσι γινεται το βιβλιο ,μην ανησυχεις ηλια:D. δεν νομιζω να υπαρχει κανενας καθηγητης που να ξεφευγει απο αυτη την πορεια.

καλα σας λεει ρε παιδες αφηστε και κατι για την τριτη ,τι θα διαβαζετε τοτε ? για τον ΑΣΕΠ ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Το επιθυμεις πολυ βλεπω...:lol::lol::lol::lol::P Θα ερθει η σειρα σου καποια στιγμη! Μην βιαζεσαι...:nono::iagree::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top