Βελτίωση στο μάθημα της Έκθεσης

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κι εγώ ιατρική θέλωω να περάσωω!
Τέλος πάντων θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα παιδιά.Αυτό που θα σου πρότεινα και σίγουρα θα σε βοηθήσει είναι να διαβάζεις διάφορα λογοτεχνικά βιβλία και να σημειώνεις διάφορες λέξεις σε ένα τετράδιο που νομίζεις ότι θα σε βοηθήσουν αργότερα στο να γράψεις μία καλογραμμένη έκθεση(αυτό το πρότεινε μία φιλόλογος μου σε εμένα και έπειτα από λίγο καιρό το εφάρμοσα!Βοηθάει πολύ:D)Σου εύχομαι καλή επιτυχίαα!:clapup:
Για την εκθεση βοηθα καλυτερα ,στη φαση αυτη ,η εφημεριδα ( εγω διαβαζα καθε Κυριακη την επιφυλλιδα του Γιανναρα) ή τα δοκιμια! Οπως "Πρακτικη φιλοσοφια" του Παπανουτσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
εμενα προσωπικα στη εκθεση με βοηθησε πολυ οτι διαβαζα τομους λογοτεχνικα βιβλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Για την εκθεση βοηθα καλυτερα ,στη φαση αυτη ,η εφημεριδα ( εγω διαβαζα καθε Κυριακη την επιφυλλιδα του Γιανναρα) ή τα δοκιμια! Οπως "Πρακτικη φιλοσοφια" του Παπανουτσου.

Ευχαριστώω για την συμβουλή!Ακούγεται ενδιαφέρον και νομίζω ότι θα με βοηθήσει!Θα το εφαρμόσωωωω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εμένα με βοηθάει να έχω κάποιο βοήθημα κάτω από το θρανίο για να αντιγράφω έτοιμες τις εκθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
& μένα αυτό που είπε ο greg...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoctorJT98

Νεοφερμένος

Ο Ιωάννης Ταστσίδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κι εγώ ιατρική θέλωω να περάσωω!
Τέλος πάντων θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα παιδιά.Αυτό που θα σου πρότεινα και σίγουρα θα σε βοηθήσει είναι να διαβάζεις διάφορα λογοτεχνικά βιβλία και να σημειώνεις διάφορες λέξεις σε ένα τετράδιο που νομίζεις ότι θα σε βοηθήσουν αργότερα στο να γράψεις μία καλογραμμένη έκθεση(αυτό το πρότεινε μία φιλόλογος μου σε εμένα και έπειτα από λίγο καιρό το εφάρμοσα!Βοηθάει πολύ:D)Σου εύχομαι καλή επιτυχίαα!:clapup:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου.
Και εσένα σου εύχομαι καλή επιτυχία :-)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top