Βάσεις 2023 - προβλέψεις μετά τα αποτελέσματα και τους πίνακες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Θέλω να ζήσουν τη φοιτητική ζωή που έζησα κι εγώ. Απλώς οικονομικως δεν μπορούσαμε να συντηρουμε δύο σπίτια.
Άσε που μόλις πάει 9 κουτουλάω από τη νύστα γριά γυναίκα.....🤣🤣
οχι οχι ειναι εξαιρετικη η σταση σου
κοιτα τα παιδια θελουν δυο πραματα να ανθισουν
αγαπη και frento
την αγαπη την εχουν σπιτι με οτι πολλα κανεις
ε το φρεντο τον βρισκουν εξω εκει που τον φτιανουν σωστα...καταλαβες .
 

Theo2005

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theo2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Θεωρώ ότι επαλ έχουν πέσει αρκετά εγώ συμφωνα με τις περσινες χάνω ψηφιακων συστημάτων Σπάρτη για 80 μόρια λέτε να μπω; όλα τα στατιστικα δείχνουν χειρότερες επιδόσεις από πέρσι
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Από ΕΠΑΛ (σχετικά ΗΜΜΥ-Πληροφορικη
Αυτή την ανησυχία πρώτη φορά την ακούω χαχα. Νομίζω πως οι περισσότεροι θα δηλώσουν πρώτα το ημμυ και μετά την πληροφορική.
Στα ΕΠΑΛ είναι διαφορετικά σε σχέση με τα ΓΕΛ και τις προτιμήσεις. Αν αναλογιστείς ότι τελευταία τμήματα εκεί σε αυτούς τους Τομείς είναι το Φυσικό (στις πόλεις του), δεν θέλουν τα "βαριά" (βαρυτερα) μαθηματικοφυσικες του πολυτεχνείου (για τουε λόγους που φαντάζεστε).

Επίσης για τα ΕΠΑΛ φέτος, τα μόρια είναι ουσιαστικά ένα νέο σύστημα, αφού οι συντελεστές βαρύτητας άλλαξαν δραστικά (από 1,5-1,5-3,5-3,5 σε 20-30% ανά μάθημα).
 

idrk

Νεοφερμένος

Η idrk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τα μορια μου ειναι απο 10.860 μεχρι 12.000 και εχω βαλει πρωτη επιλογη θεωρια και ιστορια της τεχνης πιστευετε θα μπω? περναω την περσινη βαση ηια 600 μορια
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Σε περίπτωση που περάσω σε μία σχολή αλλά μετά δεν εγγραφτώ, μετά χάνεται η θέση ή δίνεται σε αυτόν που την δήλωσε με την ακριβώς επόμενη βαθμολογία;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Σε περίπτωση που περάσω σε μία σχολή αλλά μετά δεν εγγραφτώ, μετά χάνεται η θέση ή δίνεται σε αυτόν που την δήλωσε με την ακριβώς επόμενη βαθμολογία;
Χάνεται
Μετά θα γίνονταν χαμός γιατί θα άνοιγε και μια θέση σε κάθε σχολή κάτω από αυτήν
 

Giannis_19

Νεοφερμένος

Ο Giannis_19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Από ΕΠΑΛ (σχετικά ΗΜΜΥ-Πληροφορικη

Στα ΕΠΑΛ είναι διαφορετικά σε σχέση με τα ΓΕΛ και τις προτιμήσεις. Αν αναλογιστείς ότι τελευταία τμήματα εκεί σε αυτούς τους Τομείς είναι το Φυσικό (στις πόλεις του), δεν θέλουν τα "βαριά" (βαρυτερα) μαθηματικοφυσικες του πολυτεχνείου (για τουε λόγους που φαντάζεστε).

Επίσης για τα ΕΠΑΛ φέτος, τα μόρια είναι ουσιαστικά ένα νέο σύστημα, αφού οι συντελεστές βαρύτητας άλλαξαν δραστικά (από 1,5-1,5-3,5-3,5 σε 20-30% ανά μάθημα).
Α για τα ΕΠΑΛ δεν γνωρίζω, μπορεί και να ισχύει αυτό που λες.
 

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Βγαίνουν αύριο!!
Καλημερα Ναλα
Που τα βρισκουν ρε κοριτσι..τι κονε εχουν και να τους λενε και αποτελεσματα?
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Μα αυτή είναι η δουλειά τους, μακάρι να τελειώσει ή αγωνία
ε ενταξει τελειωνει
ε για θυμησου εμας να περιμενουμε 26 αυγουστου
τωρα ειναι πιο καλα ..μπορουν να κινηθουν και μεσα στις διακοπες να βρουν σπιτια.
καλη επιτυχια στα παιδακια και να παρει καθενα οτι γουσταρει.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Άσε Γιάννη, ατελείωτο καλοκαίρι, ευτυχώς ήταν καλοί οι βαθμοί, είχαμε και σίγουρες τις μετεγγραφές
Πάντως ήταν από τα καλύτερα καλοκαίρια, μεγάλο και χαρούμενο
Φέτος 15 Ιουλίου τελείωσε η εξεταστική μου και μετά τον δεκαπενταύγουστο ξεκινάω διάβασμα πάλι
Όπως είπε και η μαμά μου,
"Θα χορτάσεις διάβασμα στην ιατρική*:read::read::read::read:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Άσε Γιάννη, ατελείωτο καλοκαίρι, ευτυχώς ήταν καλοί οι βαθμοί, είχαμε και σίγουρες τις μετεγγραφές
Πάντως ήταν από τα καλύτερα καλοκαίρια, μεγάλο και χαρούμενο
Φέτος 15 Ιουλίου τελείωσε η εξεταστική μου και μετά τον δεκαπενταύγουστο ξεκινάω διάβασμα πάλι
Όπως είπε και η μαμά μου,
"Θα χορτάσεις διάβασμα στην ιατρική*:read::read::read::read:

αφου το μαρτυριο ειναι πλεον μακρινό... και αστο να ειναι
εγω ξεχασα τα παντα του λυκειου
κουλ .. ειπαμε ...οτι αυτα τα χρονια εχουν εξαιρετικη ευωδια και θελουν να τα απολαυσουμε... διαβασμα απο σεπτεμβρη.

Το ασχημο με εσας ειναι οτι εχεται πολυ μπλαμπλα και δεν το μπορωωωω .... ειναι ο θανατος της αλεπους για μενα.

Ειχαμε ενα θεωρητικο μαθημα ( κατι σε διοικηση επιχειρησεων ) και πατωναμε καθολικως..οποτε και ο καθηγηταρας λεει αυτοι οι αλλητεμπελαροι δεν βαζουν μυαλο και μας το εκανε πολλαπλης..εκει σκισαμε...
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Άσε Γιάννη, ατελείωτο καλοκαίρι, ευτυχώς ήταν καλοί οι βαθμοί, είχαμε και σίγουρες τις μετεγγραφές
Πάντως ήταν από τα καλύτερα καλοκαίρια, μεγάλο και χαρούμενο
Φέτος 15 Ιουλίου τελείωσε η εξεταστική μου και μετά τον δεκαπενταύγουστο ξεκινάω διάβασμα πάλι
Όπως είπε και η μαμά μου,
"Θα χορτάσεις διάβασμα στην ιατρική*:read::read::read::read:
Το βλέπω στο γιο μου, αν και πρώτο έτος πολύ διάβασμα ρε παιδί
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
αφου το μαρτυριο ειναι πλεον μακρινό... και αστο να ειναι
εγω ξεχασα τα παντα του λυκειου
κουλ .. ειπαμε ...οτι αυτα τα χρονια εχουν εξαιρετικη ευωδια και θελουν να τα απολαυσουμε... διαβασμα απο σεπτεμβρη.

Το ασχημο με εσας ειναι οτι εχεται πολυ μπλαμπλα και δεν το μπορωωωω .... ειναι ο θανατος της αλεπους για μενα.

Ειχαμε ενα θεωρητικο μαθημα ( κατι σε διοικηση επιχειρησεων ) και πατωναμε καθολικως..οποτε και ο καθηγηταρας λεει αυτοι οι αλλητεμπελαροι δεν βαζουν μυαλο και μας το εκανε πολλαπλης..εκει σκισαμε...
Ευτυχώς και εμείς στο ΑΠΘ πολλαπλής επιλογής και σε tablet δίνουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το βλέπω στο γιο μου, αν και πρώτο έτος πολύ διάβασμα ρε παιδί
Ναι τα δύο πρώτα έτη έχουν πολύ διάβασμα, βαριά μαθηματα, Φυσιολογία ανατομία, βιοχημεία, βιολογία, ιστολόγια πολύ πράμα
Όχι ότι στα υπόλοιπα δεν θα έχει αλλά περιμένω με αγωνία και τα κλινικά μαθήματα επιτέλους
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ευτυχώς και εμείς στο ΑΠΘ πολλαπλής επιλογής και σε tablet δίνουμε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι τα δύο πρώτα έτη έχουν πολύ διάβασμα, βαριά μαθηματα, Φυσιολογία ανατομία, βιοχημεία, βιολογία, ιστολόγια πολύ πράμα
Όχι ότι στα υπόλοιπα δεν θα έχει αλλά περιμένω με αγωνία και τα κλινικά μαθήματα επιτέλους
Ε καλα ακουγονται τα κλινικα μαθηματα ..γιατι τα αλλα πολυ μπορινγκ
Εκει στα κλινικα τι κανεται ?ψαχουλευεται?
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top