Βάσεις 2023 - προβλέψεις μετά τα αποτελέσματα και τους πίνακες

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guhahg5837

Νεοφερμένος

Ο Guhahg5837 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η αδερφή μου έχει γράψει 18260 και θέλει να περάσει πληροφορική ΕΚΠΑ που πέρυσι είχε 17.072

Μου φαίνεται αδύνατο να ανέβει τόσο

Παρόλο που στα στατιστικά έχουνε γράψει χειρότερα από πέρυσι σε όλα τα μαθήματα εκτός της έκθεσης φοβάται ότι θα αλλάξουν οι προτιμήσεις των παιδιών, όλοι θα δηλώσουν ΕΚΠΑ πληροφορική 🤦🏻‍♀️και αντί να είναι πρώτα ημμυ ΕΜΠ ΑΠΘ κλπ να μπει πληροφορική ΕΚΠΑ

Εγώ είμαι 99,9999999% σίγουρη ότι είναι μέσα
Να είχα τα μόρια της αδελφής σου... Τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος παρανοϊκός εκεί έξω :laugh: :laugh: .Έχω γράψει οριακά πάνω από την περσινή βάση της Πληροφορικής ΑΠΘ και κοντεύω να τρελαθώ αυτές τις μέρες.
 

george352487

Νεοφερμένος

Ο george352487 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έτσι ήταν την πρώτη φορά (το 2021) ο γιος μου με τρεις άριστους βαθμούς και 14,6 στην έκθεση εχασε την Ιατρική για λίγο.
Πέρυσι (το 2022) ξαναεδωσε και πέρασε.
Τώρα τελείωσε το 1ο έτος.
Εσύ εύχομαι να περάσεις με την πρώτη
Μπραβο! Σε ποια πολη περασε;
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Μπραβο! Σε ποια πολη περασε;
Αθηνα είναι τώρα. Κανονικά περνούσε και Λάρισα αλλά επειδή περνούσε η κόρη μου Αθήνα και θέλαμε να είναι μαζί, δεν δήλωσε καθόλου Λάρισα (μέναμε Βόλο) γιατί ένας καθηγητής μας είπε ότι είναι ίδια περιφέρεια δεν θα μπορούσαμε να αιτηθουμε μετεγγραφή. Οπότε δήλωσε Αλεξανδρούπολη και πήρε την μετεγγραφή.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Αθηνα είναι τώρα. Κανονικά περνούσε και Λάρισα αλλά επειδή περνούσε η κόρη μου Αθήνα και θέλαμε να είναι μαζί, δεν δήλωσε καθόλου Λάρισα (μέναμε Βόλο) γιατί ένας καθηγητής μας είπε ότι είναι ίδια περιφέρεια δεν θα μπορούσαμε να αιτηθουμε μετεγγραφή. Οπότε δήλωσε Αλεξανδρούπολη και πήρε την μετεγγραφή.
ε καλο ειναι οι καθηγητες να τα μαθουν καλυτερα ,,τα χρειαζονται αλλωστε.
και η λαρισα παει αθηνα..
οκ σουπερ μαμμυ τελος καλο ολα καλα
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
ε καλο ειναι οι καθηγητες να τα μαθουν καλυτερα ,,τα χρειαζονται αλλωστε.
και η λαρισα παει αθηνα..
οκ σουπερ μαμμυ τελος καλο ολα καλα
Σε φίλη που έχει σπίτι στο Βολο (όπως κι εμείς) και σπουδάζει ο μεγάλος γιος Αθήνα δεν πήρε ο μικρός(που πέρασε Λάρισα) μετεγγραφη. Δεν μπορούσα να το ρισκάρω και να διατηρώ τρία σπίτια, οπότε αφού δεν έπιανε Αθήνα και πληρουσαμε τα άλλα κριτήρια τι νόημα είχε που θα πέρναγε? Άλλωστε μπήκε και με σειρά (!!!!)😜
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Η αδερφή μου έχει γράψει 18260 και θέλει να περάσει πληροφορική ΕΚΠΑ που πέρυσι είχε 17.072

Μου φαίνεται αδύνατο να ανέβει τόσο

Παρόλο που στα στατιστικά έχουνε γράψει χειρότερα από πέρυσι σε όλα τα μαθήματα εκτός της έκθεσης φοβάται ότι θα αλλάξουν οι προτιμήσεις των παιδιών, όλοι θα δηλώσουν ΕΚΠΑ πληροφορική 🤦🏻‍♀️και αντί να είναι πρώτα ημμυ ΕΜΠ ΑΠΘ κλπ να μπει πληροφορική ΕΚΠΑ

Εγώ είμαι 99,9999999% σίγουρη ότι είναι μέσα

Να είχα τα μόρια της αδελφής σου... Τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος παρανοϊκός εκεί έξω :laugh: :laugh: .Έχω γράψει οριακά πάνω από την περσινή βάση της Πληροφορικής ΑΠΘ και κοντεύω να τρελαθώ αυτές τις μέρες.
Είναι πολύ λογικό και φυσιολογικό σε τέτοια κατάσταση ο εγκέφαλος να χτίζει άμυνα για να μην απογοητευτεί. Υπομονή χρειάζεται, καμιά έξοδο και καμιά θάλασσα. Όταν ανακοινωθούν τα αποτελέσματα πάντως η χαρά θα είναι μεγάλη. Drglitterstar η αδερφή σου όχι μόνο περνάει ΕΚΠΑ αλλά μάλλον περνάει σε όλες τις σχολές του τομέα, αφού θα πέσουν οι βάσεις.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Σε φίλη που έχει σπίτι στο Βολο (όπως κι εμείς) και σπουδάζει ο μεγάλος γιος Αθήνα δεν πήρε ο μικρός(που πέρασε Λάρισα) μετεγγραφη. Δεν μπορούσα να το ρισκάρω και να διατηρώ τρία σπίτια, οπότε αφού δεν έπιανε Αθήνα και πληρουσαμε τα άλλα κριτήρια τι νόημα είχε που θα πέρναγε? Άλλωστε μπήκε και με σειρά (!!!!)😜
ενταξει ...δεν εχω να πω τιποτα...ολα καλα
καλο αποτελεσμα ...καλα γινομένα... κοολ σουπερ μαμμυ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mathitis_tou_15

Νεοφερμένος

Ο Mathitis_tou_15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πατρών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημέρα είμαι από ΕΠΑΛ Οικονομίας έχω γράψει 15.124 πιστεύετε θα περάσω Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.
Κάτι για πέμπτη ακούστηκε ότι θα βγουν :stunned:
 

Mathitis_tou_15

Νεοφερμένος

Ο Mathitis_tou_15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Πατρών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κάτι για πέμπτη ακούστηκε ότι θα βγουν
:stunned:
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
αυτο ειναι σιγουρο ...αυτο λεω και εγω ...ειδαλως εξοδο δεν εχει.
τα μωρακια τα ρωτησες?
Τα μωράκια, αν και μένουμε στο ίδιο σπίτι, μπορεί να κάνουμε και εβδομάδα να συναντηθούμε.
Εγώ δουλεύω, κοιμάμαι νωρίς, την ώρα που έρχονται ροχαλιζω και αν κοιμηθούν σε κανένα φίλο.....😃😃
Ειδικά ο ντοκτορ έχει τον ασυμμάζευτο .......party animal 🤣🤣
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.
Τα μωράκια, αν και μένουμε στο ίδιο σπίτι, μπορεί να κάνουμε και εβδομάδα να συναντηθούμε.
Εγώ δουλεύω, κοιμάμαι νωρίς, την ώρα που έρχονται ροχαλιζω και αν κοιμηθούν σε κανένα φίλο.....😃😃
Ειδικά ο ντοκτορ έχει τον ασυμμάζευτο .......party animal 🤣🤣
Αθώα μάνα .. σίγουρα σε φίλους κοιμούνται... :laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Τα μωράκια, αν και μένουμε στο ίδιο σπίτι, μπορεί να κάνουμε και εβδομάδα να συναντηθούμε.
Εγώ δουλεύω, κοιμάμαι νωρίς, την ώρα που έρχονται ροχαλιζω και αν κοιμηθούν σε κανένα φίλο.....😃😃
Ειδικά ο ντοκτορ έχει τον ασυμμάζευτο .......party animal 🤣🤣
ωωωω ..αυτο θα πει σουπερ μαμμυ..ευγε ..ευγε
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
ωωωω ..αυτο θα πει σουπερ μαμμυ..ευγε ..ευγε
Θέλω να ζήσουν τη φοιτητική ζωή που έζησα κι εγώ. Απλώς οικονομικως δεν μπορούσαμε να συντηρουμε δύο σπίτια.
Άσε που μόλις πάει 9 κουτουλάω από τη νύστα γριά γυναίκα.....🤣🤣
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top