Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε για την λογιστική στην καβαλα.......εχω 10022 μορια στο 5ο πεδιο η περσινη βαση εκει ηταν 8853 λετε να ανεβει πολυ και να την χασω θελω την γνωμη σας.............εχω απελπιστει με αυτα ποθ γραφουν οι αλλοι.........:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πόσοι από σας έβαλαν για πρώτη επιλογή Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ; (Πόσα μόρια βγάλατε εσείς που δηλώσατε) Έχω περιέργεια να δώ πόσοι δήλωσαν πέρσι νομίζα πρώτη επιλογή είχαν δηλώσει γύρω στα 500 άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδια σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε για την λογιστική στην καβαλα.......εχω 10022 μορια στο 5ο πεδιο η περσινη βαση εκει ηταν 8853 λετε να ανεβει πολυ και να την χασω θελω την γνωμη σας.............εχω απελπιστει με αυτα ποθ γραφουν οι αλλοι.........:'(:'(:'(:'(

Μην κάνεις double posts... Στο θέμα σου τώρα... Κοίτα φέτος τα θέματα ήταν εύκολα αλλά δεν νομίζω ότι η βάση θα ανέβει πάνω από από 1000 μόρια! Θα περάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_

Νεοφερμένος

Η Ria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας παιδιά :).Εγώ θέλω να περάσω παιδαγωγικό όμως δεν ξέρω αν το πιάνω γιατί έχω ακούσει διάφορα σε σχέση με το πόσο θα ανεβούν τα μόρια.Αρχικά έλεγαν όλοι ότι θα ανέβουν το πολύ 100-200 μόρια τώρα ακούω ότι θα ανέβουν πολύ.Εσείς τι πιστεύετε;Επίσης θα κάνω την Δευτέρα μηχανογραφικό και δεν ξέρω ποια πόλη να βάλω πρώτη επιλογή.Θεσσαλονίκη που μένω δεν περνάω.Είμαι ανάμεσα στα Γιάννενα και την Αλεξανδρούπολη.Έχει κανείς να προτείνει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
βαλε αλεξανδρουπολη καλυτερο παιδαγωγικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Φιλος μου εχει 14.100 στο 5ο και θελει λογιστικη τει πατρας.τι πιστευετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
50-50 ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
γεια σας παιδιά :).Εγώ θέλω να περάσω παιδαγωγικό όμως δεν ξέρω αν το πιάνω γιατί έχω ακούσει διάφορα σε σχέση με το πόσο θα ανεβούν τα μόρια.Αρχικά έλεγαν όλοι ότι θα ανέβουν το πολύ 100-200 μόρια τώρα ακούω ότι θα ανέβουν πολύ.Εσείς τι πιστεύετε;Επίσης θα κάνω την Δευτέρα μηχανογραφικό και δεν ξέρω ποια πόλη να βάλω πρώτη επιλογή.Θεσσαλονίκη που μένω δεν περνάω.Είμαι ανάμεσα στα Γιάννενα και την Αλεξανδρούπολη.Έχει κανείς να προτείνει κάτι;

Θα βάλεις τις πόλεις με τη σειρά προτίμησης που θές.Ακόμα και τη Θεσσαλονίκη,αν και-οπως πιστεύεις-δεν περνάς.Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα άλλωστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Οι χαμηλοβαθμες λενε δεν θα αυξηθουν πολυ...[/quote
ειδικος δεν ειμαι .αλλα απο οτι βλεπω τα τει της επαρχιας αυξομειωνονται πολυ.και η λογιστικη ειναι ενα τει με ζητηση.επαναλαμβανω δεν ειμαι ειδικος ουτε μεντιουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Για τις νομικές τι παίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδια, ειναι η ιδεα μου η εχουμε πολυ καιρο να δουμε αρθρο με εκτιμησεις για την πορεια των φετινων βασεων?? Εχω ψαξει παντου, αλλα δεν εχω βρει κατι καινουργιο!! Αν καποιος βρει κατι ενδιαφερον ας το ποσταρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ρε παιδια, ειναι η ιδεα μου η εχουμε πολυ καιρο να δουμε αρθρο με εκτιμησεις για την πορεια των φετινων βασεων?? Εχω ψαξει παντου, αλλα δεν εχω βρει κατι καινουργιο!! Αν καποιος βρει κατι ενδιαφερον ας το ποσταρει...
Βασικα ισως να μη βγαζουν για να μην επηρεαστουν οι επιλογες των υποψηφιων (εντελως προσωπικη θεωρια αυτο :P). Αλλα καλα κανουν, ας μας αφησουν να ευχαριστηθουμε το καλοκαιρακι μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βασικα ισως να μη βγαζουν για να μην επηρεαστουν οι επιλογες των υποψηφιων (εντελως προσωπικη θεωρια αυτο :P). Αλλα καλα κανουν, ας μας αφησουν να ευχαριστηθουμε το καλοκαιρακι μας. :P
Εγω περισσοτερο θελω να γελασω φιλε Χρηστο, αλλα και να δω κατα ποσο θα πεσουν μεσα αυτοι οι δηθεν ειδικοι, οταν τελικα βγουν οι βασεις!! Γι αυτο ψαχνω τα αρθρα, για να δω ποιοι ασχολουνται σοβαρα με αυτο και ποιοι ειναι απλοι τρομοκρατες:P:D...

Υ.Γ: Πολλα συγχαρητηρια για το νεο σου ποστο, πραγματικα σου αξιζε!! Ηθελα να στο πω με το που το ειδα, αλλα τωρα μου δινετε η ευκαιρια:no1:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Ρε παιδια, ειναι η ιδεα μου η εχουμε πολυ καιρο να δουμε αρθρο με εκτιμησεις για την πορεια των φετινων βασεων?? Εχω ψαξει παντου, αλλα δεν εχω βρει κατι καινουργιο!! Αν καποιος βρει κατι ενδιαφερον ας το ποσταρει...
Πραγματι τιποτα καινουργιο δεν υπαρχει...λογικα μετα τις 20 ιουλιου θα ξεκινησουν παλι!









Πρεπει να ειναι (καπως) παλιο αρθρο...και δε ξερω αν ειναι αξιοπιστο:(
https://www.makthes.gr/index.php?name=News&file=article&sid=41120
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ρε παιδια, ειναι η ιδεα μου η εχουμε πολυ καιρο να δουμε αρθρο με εκτιμησεις για την πορεια των φετινων βασεων?? Εχω ψαξει παντου, αλλα δεν εχω βρει κατι καινουργιο!! Αν καποιος βρει κατι ενδιαφερον ας το ποσταρει...
φιλε μου ετσι ειναι η τακτικη τους καθε χρονο αρχες αυγουστου παλι στον αγωνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
φιλε μου ετσι ειναι η τακτικη τους καθε χρονο αρχες αυγουστου παλι στον αγωνα:D
A, δεν το ξερα αυτο... Δηλαδη τωρα τι κανουν, διακοπες?? Μαλλον προσπαθουν να προστατεψουν το τομαρι τους... Να δεις που μετα την καταθεση των μηχανογραφικων, οι εκτιμησεις θα ανατραπουν σε ενα πολυ μεγαλο βαθμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipis1990

Νεοφερμένος

Ο pipis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλησπερα το μονο που θα ηθελα να παραθεσω ειναι πως καποιοι εδω μεσα επικροτουν μια πολιτικη εκφοβισμου διχως συμφερον ικανοποιωντας ετσι την προσωπικη τοθσ ματαιοδοξια,απλα δηλωστε αυτο που λεει η ψυχη σας ρεαλιστικα παντα,και οτι θελει ας γινει το καθηκον μας το καναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
A, δεν το ξερα αυτο... Δηλαδη τωρα τι κανουν, διακοπες?? Μαλλον προσπαθουν να προστατεψουν το τομαρι τους... Να δεις που μετα την καταθεση των μηχανογραφικων, οι εκτιμησεις θα ανατραπουν σε ενα πολυ μεγαλο βαθμο!!
δεν γινεται αυτο το πραγμα φιλε μου.οι εκτιμησεις ειναι 100% σωστες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top