Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τελικα τι θα γινει με την φαρμακευτικη αθηνων???ποσο λετε να ειναι η βαση????
18900-18950 ελπιζω να την πιανεις καλη επιτυχια:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
18900-18950 ελπιζω να την πιανεις καλη επιτυχια:no1:

18928 εχω..............αχχχχχχχχχχχχχχ.........θα δειξει τελικα.....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa

Νεοφερμένος

Η Natassa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδαγωγικο Βολου; Τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avis

Νεοφερμένος

Η avis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Avis επειδή δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα για να επιμένεις για κάτι που τελικά ούτε ξέρεις, αλλά ούτε θες να το μάθεις στην κανονική κατανομή (θα το πω όσο πιο απλά μπορώ) στο 19-20 μπορεί ο μέσος όρος να είναι π.χ. στο 19.2. Δεν ξέρω τι έχεις κολλήσει. Και όχι δεν αλλάζουν δραματικά οι προτιμήσεις χρόνο με χρόνο. Τώρα εσύ σε τι κόσμο ζεις δεν ξέρω.

τελικα συμφωνουμε οτι η περιοχη 19-20 ειναι περιεργη με μεσο ορο οπουδηποτε. Αυτο προσπαθω να πω τοση ωρα.
οι 500 αριστουχοι παραπανω απο 19000 μπορει να εινα σε οπιαδηποτε κλαση ναι η οχι?
η κανω παλλι λαθοσ?
και μην υποτειμας κανενα.... πιος ξερει μπορει και να ξερω περισσοτερα απο αυτα που νομιζεις
και ζω εκει που ζεισ και εσυ αλλα δεν μπορω να δεχθω οτι 4 η 5 χρονια σπουδων σε εκαναν ειδικο βασεολογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
η ανηψια μου εχει 18676.τι λετε για φαρμακευτικη πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
η ανηψια μου εχει 18676.τι λετε για φαρμακευτικη πατρας?
λογικα μεσα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
η ανηψια μου εχει 18676.τι λετε για φαρμακευτικη πατρας?
κομματακι δυσκολο με την εννοια οτι περσι ειχε 18591 και φετος υπαρχει ισχυρη ανοδικη ταση για αυτες τις σχολες τουλαχιστον 100 μοριων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
rolingstones με 18558 μόρια τι πιστεύεις,την πιάνω την κτηνιατρική α.π.θ.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
η περσινή της βάση ήταν 18406 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ενας απο δω εχει το χαρισμα της πυθιας:):D:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
η περσινή της βάση ήταν 18406 μόρια
70-30 ειναι να μπεις γιατι εισαι πανω απο το ψυχολογικο οριο των 100 μοριων εγω πιστευω οτι το πιανεις:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nathalie

Νεοφερμένος

Η nathalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια εγω δηλωσα ημμυ εμπ..με 319 μορια πανω απο τη περσινη βαση (19089 ηταν αν δεν κανω λαθος) ποσες πιθανοτητες εχω να μην περασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
Σορυ για το ασχετο αλλα πολλουσ βλεπω με 19 και πανω ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ναμην σασ ματισω μπραβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Kαλα ηθελα και να ξερα τι ρωτατε και εμπιστευεστε τον καθε ασχετο εδω περα που μπορει ανετα να επηρεασει και να παραπληροφορησει κοσμο για προσωπικο του συμφερον..!:mad:

Rolingstones- " Κάτσικα της κακιας ωρας " μαζεψου μη σε μαζεψουμε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FFPAULPAO

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια εγω δηλωσα ημμυ εμπ..με 319 μορια πανω απο τη περσινη βαση (19089 ηταν αν δεν κανω λαθος) ποσες πιθανοτητες εχω να μην περασω?
Περνάς άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Kαλα ηθελα και να ξερα τι ρωτατε και εμπιστευεστε τον καθε ασχετο εδω περα που μπορει ανετα να επηρεασει και να παραπληροφορησει κοσμο για προσωπικο του συμφερον..!:mad:

Rolingstones- " Κάτσικα της κακιας ωρας " μαζεψου μη σε μαζεψουμε..!
πες τα .εγω τα εχω πει πολλες φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Avis επειδή δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα για να επιμένεις για κάτι που τελικά ούτε ξέρεις, αλλά ούτε θες να το μάθεις στην κανονική κατανομή (θα το πω όσο πιο απλά μπορώ) στο 19-20 μπορεί ο μέσος όρος να είναι π.χ. στο 19.2. Δεν ξέρω τι έχεις κολλήσει. Και όχι δεν αλλάζουν δραματικά οι προτιμήσεις χρόνο με χρόνο. Τώρα εσύ σε τι κόσμο ζεις δεν ξέρω.

τελικα συμφωνουμε οτι η περιοχη 19-20 ειναι περιεργη με μεσο ορο οπουδηποτε. Αυτο προσπαθω να πω τοση ωρα.
οι 500 αριστουχοι παραπανω απο 19000 μπορει να εινα σε οπιαδηποτε κλαση ναι η οχι?
η κανω παλλι λαθοσ?
και μην υποτειμας κανενα.... πιος ξερει μπορει και να ξερω περισσοτερα απο αυτα που νομιζεις
και ζω εκει που ζεισ και εσυ αλλα δεν μπορω να δεχθω οτι 4 η 5 χρονια σπουδων σε εκαναν ειδικο βασεολογο.

Χρειάζεται να είσαι βασεολόγος για να δεις δηλαδή ότι οι 2300 περισσότεροι αριστούχοι άνω του 19 θα ανεβάσουν τις βάσεις στις σχολές που είχαν 18-18.5; Οκ τότε πάω πάσο. Τελικά δεν παλεύεσαι κοπέλα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πωπω κραξιμο που πεφτει........Ελεος πια!!!Ο καθενας να πει την μ*****α του μονο και μονο για να το παιξει εξυπνος.....Δεν παλευεται αλλο η κατασταση...ΑΑΑ!!!Και για τις βασεις οκ ειπαμε θα ανεβουν...δεν χρειαζεται ομως καποιοι καποιοι(ονοματα δεν λεμε) να δημιουργουν κλιμα πανικου και συμφορας!!!Και δεν νομιζω οτι αυτοι που προανεφερα ειναι σε θεση να ξερουν τοοοοοοοσαααααααα πολλα σχετικα με τις βασεις.....αρκει βεβαια αν εχουν μαντικες ικανοτητες....Λοιπον παιδες στο συγκεκριμενο τοπικ κανουμε απλες προβλεψεις και σας παρακαλω ο καθενας απλως να 'λεει' την αποψη του και οχι να την επιβαλλει....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευχαριστω για την κατανοηση...!!!!:iagree::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αμα δεν θέλετε να ακούτε τις "μαλακίες" του καθένα να μην ρωτάτε. :)
Roling και στατιστικoς λένε την άποψη τους από την στιγμή που τους ρωτάνε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top