Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Πόσα μόρια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μην τους ακους Ελινα μου, ολα για να μας πανικοβαλουν τα κανουν!! Το τοπιο θα ξεκαθαρισει λιγο μετα τις 20 Ιουλιου... Παντως το να βγαινει ο καθε π@π@π@ς και να λεει ο,τι του κατεβει στο κεφαλι, ειναι μεγαλη ανευθυνοτητα απο πλευρας του τυπου!!

Ελεος...ας σεβαστουν λιγακι το αγχος μας ! Τι ειναι αυτα.. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μπαίνεις Παιδαγωγικό σίγουρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
κατι μου λεει να παω για βοηθος χειριστη αυτοματης τεντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ειπαμε ανοδος αλλα αυτο το σημερινο παραειναι διαστημικο. Βιολογια Αθηνας 19.000; Απλα ελεος, μεχρι και το 2000 ειχε 18.900. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ελεος...ας σεβαστουν λιγακι το αγχος μας ! Τι ειναι αυτα.. ?
Το καλυτερο που εχεις να κανεις, ειναι να κλεισεις τα αυτια σου και να περασεις ενα υπεροχο καλοκαιρι και ολα τα αλλα θα ρθουν!! Α, και εγω πιστευω οτι το πιανεις το χημικο (αυτο δε θελεις η κανω λαθος??)...
-----------------------------------------
κατι μου λεει να παω για βοηθος χειριστη αυτοματης τεντας
Πολλη καλη η ιδεα σου, δεν το χα σκεφτει:lol::lol::lol:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
κατι μου λεει να παω για βοηθος χειριστη αυτοματης τεντας


χαχαχαχα....πολυ καλο !! Δε το ειχα σκεφτει,,,μ'αρεσει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τον ιδιο μισθο εχουνε, αλλα εμενα δε με απασχολουν τα χρηματα!! Θελω να κανω κατι που αγαπω και μου δινει χαρα κι αυτο μονο τα παιδια μπορουν να το πετυχουν... Τωρα και το νηπιαγωγων μπορω να πω πως μου αρεσει, αλλα πρωτον δεν ακουω τις εκτιμησεις του καθε ηλιθιου και πιστευω πως θα πιασω τα δημοτικης και δευτερον αντρας και νηπιαγωγος ειναι λιγο ασυνηθιστο!!
ωραιος φιλε οντως λιγο ασυνηθιστο αλλα ενταξει μωρε δεν υπαρχουν αντρες νηπιαγωγοι?:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
κατι μου λεει να παω για βοηθος χειριστη αυτοματης τεντας


Σε ποια πολη?Αμα ειναι Θεσσαλονικη ας συγκατηκησουμε,εγω παω για ΤΕΙ βοηθων σκατατζη.:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
παιδια τι σασ λενε απο τα φροντιστηρια για τισ βασεισ .αυτοι λιγο πολυ εχουν εμπειρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ειπαμε ανοδος αλλα αυτο το σημερινο παραειναι διαστημικο. Βιολογια Αθηνας 19.000; Απλα ελεος, μεχρι και το 2000 ειχε 18.900. :P
χρησταρα θα τα πιασεις ολα αυτα που θελεις μην τους ακους τελικα πως κατασταλλαξες στο μηχανογραφικο σου?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Σε ποια πολη?Αμα ειναι Θεσσαλονικη ας συγκατηκησουμε,εγω παω για ΤΕΙ βοηθων σκατατζη.:up:

Που να πάρει και να σηκώσει. Τώρα καμιά καλή σχολή δεν έμεινε και για εμένα τον άμοιρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω 18700 περίπου και με αυτά που βλέπω θα αυτοκτονήσω . Οκ , νιώθω πολύ άχρηστη τώρα . Οδοντιατρική δεν μπαίνω αλλά όυτε και αλλού βλέπω να μπαίνω , παρεπιμπτόντως δείτε τα στατιστικά του Αμαργιανάκη , φαίνονται πιο αξιόπιστα και τεκμηριωμένα και δεν παρουσιάζει αυτά τα τέρατα . :mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ .ΑΥΤΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.
Eμενα μου λενε οτι πιανω ανετα το παιδαγωγικο στη Φλωρινα, την Αλεξανδρουπολη, την Κρητη και τη Ροδο!! Βεβαια εγω θα βαλω και τα Γιαννενα, γιατι ειμαι 95 μορια πανω απο την περσινη βαση.... Μαλλον για Αλεξανδρουπολη με βλεπω ομως, γιατι τη Φλωρινα δε θα τη βαλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Το καλυτερο που εχεις να κανεις, ειναι να κλεισεις τα αυτια σου και να περασεις ενα υπεροχο καλοκαιρι και ολα τα αλλα θα ρθουν!! Α, και εγω πιστευω οτι το πιανεις το χημικο (αυτο δε θελεις η κανω λαθος??)...

Αυτο ακριβως,,,αλλα αυτος ο _____ (μν τον χαρακτηρισω) του δινει ανοδο εως και 640 μορια...ενω εγω εχω περιθωριο 400....πλακα μας κανει ??? Εδω στο μαθηματικο δινει 1058 (!!!!!!!!!!!!!) ελεος.... :(((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Που να πάρει και να σηκώσει. Τώρα καμιά καλή σχολή δεν έμεινε και για εμένα τον άμοιρο....
Πηγενε χειρηστης χαρταετου ή Πεταλωτης τζιτζικιών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Που να πάρει και να σηκώσει. Τώρα καμιά καλή σχολή δεν έμεινε και για εμένα τον άμοιρο....


Μπορεις να πας Βοθρολογων ή Τυροκομων μηχανικων και μηχανικων μιτζιθρας(ΤΜΜΜ),αλλα ειναι λιγο τσιμπιμενες σχολες :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η καλύτερη σχολή είναι ζαμπονοκοπτική στην Άνω Περδικούλα Γορτυνίας, αλλά λένε ότι θα ανέβει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
χρησταρα θα τα πιασεις ολα αυτα που θελεις μην τους ακους τελικα πως κατασταλλαξες στο μηχανογραφικο σου?:no1:
Ολες οι Φαρμακευτικες και μετα ολα τα Βιολογικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top