Βάσεις 2009

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
για οσους δεν εχουν την υπομονη ουτε να διαβασουν ενα αρθρο αυτο που δινει ειναι οριο βασης κι οχι η βαση σαν τις εκλογες που δινουν στα εξιτ πολς τα ορια των κομματων για την ιατρικη αθηνων καθολου απιθανο δε θα ταν να χτυπαγε και τα 19700 αλλα σιγουρα πανω απο 19500 θα ειναι συνηθως οι εκτιμησεις ειναι καπου στη μεση σε αυτα τα ορια των βασεων δηλαδη 19500 κοντα στα 19400 σαλονικη και μεγαλη ανοδος και στις αλλες νομιζω ειναι απολυτα λογικες οι προβλεψεις μονο αν κοιταξει κανεις τα στατιστικα περσι με φετος σε 2 λεπτα θα τα ανεβασω να καταλαβατε τι εννοω
-----------------------------------------

Υπομονη υπαρχει και δοξα σοι ο θεος ξερουμε να διαβαζουμε και αρθρα καθως και να τα κρινουμε...δεν ειπαμε οτι δεν θα υπαρχει ανοδος αλλα μην τα ισοπεδωνουμε και ολα........αριστουχοι και να μην πιανουν τις σχολες τους???????????ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ειμαι περηφανος που ειμαι σε μια κοινοτητα οπου υπαρχει απογονος του Καλχα.

Μπορεί να είναι απόγονος του Τειρεσία. Που το ξέρεις ότι είναι του Κάχλα. Έκανες τεστ DNA?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
το ιδιο το συστημα θεωρει αριστα το 18 και πανω.
ε ειναι οντως απαραδεχτο ο,τι συμβαινει ...

οταν καιμε τραπεζες και πεταμε μολοτωφ στις πορειες να μην ρωτανε το γιατι ... (ΞΑΝΑΛΕΩ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολυ ωραια, με τις υψηλοτερες βασεις δεν πιανω ΚΑΝΕΝΑ παιδαγωγικο... Τωρα τι να πω?? Αν με 18228 μορια μεινω εξω απ'τα παιδαγωγικα, ειναι να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο!! Εντελως απαραδεκτες οι εκτιμησεις και φυσικα δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Μπορεί να είναι απόγονος του Τειρεσία. Που το ξέρεις ότι είναι του Κάχλα. Έκανες τεστ DNA?


Ετρεξα γυρω γυρω απο ενα ελατο 74 φορες,εριξα πιπερι και αλλατι στις ριζες του,φωναζα : ΑΑΑΑΑΑ ΟΥΥΥΥΥΥΥ ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΡΟΛΙΝΓΚ ΠΟΙΑΝΟΥΥΥΥΥΥ" και ξαφνικα εμφανιστηκε το πνευμα του δεντρου και μου ειπε,εγγυημενη μεθοδος,ετσι βρηκα 1ος το στιγμιαιο λαθος του Πασχαλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ετρεξα γυρω γυρω απο ενα ελατο 74 φορες,εριξα πιπερι και αλλατι στις ριζες του,φωναζα : ΑΑΑΑΑΑ ΟΥΥΥΥΥΥΥ ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΡΟΛΙΝΓΚ ΠΟΙΑΝΟΥΥΥΥΥΥ" και ξαφνικα εμφανιστηκε το πνευμα του δεντρου και μου ειπε,εγγυημενη μεθοδος,ετσι βρηκα 1ος το στιγμιαιο λαθος του Πασχαλη.


φιλε πραγματικα :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Πολυ ωραια, με τις υψηλοτερες βασεις δεν πιανω ΚΑΝΕΝΑ παιδαγωγικο... Τωρα τι να πω?? Αν με 18228 μορια μεινω εξω απ'τα παιδαγωγικα, ειναι να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο!! Εντελως απαραδεκτες οι εκτιμησεις και φυσικα δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα!!

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πιάσεις κανένα εκτός αν τα πράγματα ξεφύγουν από κάθε έλεγχο και κάθε πρόβλεψη που δε νομίζω πια να έχουμε περάσει στη ζώνη του λυκόφωτος. Το παιδαγωγικό ειδικής αγωγής Θεσσαλίας είχε πέρυσι 17147, το παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης Κρήτης 16327, το παιδαγωγικό νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας 16407 και το παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Αιγαίου 17688. Κάποιο θα πιάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πιάσεις κανένα εκτός αν τα πράγματα ξεφύγουν από κάθε έλεγχο και κάθε πρόβλεψη που δε νομίζω πια να έχουμε περάσει στη ζώνη του λυκόφωτος. Το παιδαγωγικό ειδικής αγωγής Θεσσαλίας είχε πέρυσι 17147, το παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης Κρήτης 16327, το παιδαγωγικό Δυτικής Μακεδονίας 16407 και το παιδαγωγικό δημτοκής εκπαίδευσης Αιγαίου 17688. Κάποιο θα πιάσεις.
αυτα που ειπες με τα 16000 μορια δεν ειναι ακριβως παιδαγωγικα αλλα νηπιαγωγεια αφου λεει προσχολικης αγωγης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
αυτα που ειπες με τα 16000 μορια δεν ειναι ακριβως παιδαγωγικα αλλα νηπιαγωγεια αφου λεει προσχολικης αγωγης:D

το παιδί είπε παιδαγωγικά ρε roling, δεν είπε συγκεκριμένα δημοτικής εκπαίδευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
το παιδί είπε παιδαγωγικά ρε roling, δεν είπε συγκεκριμένα δημοτικής εκπαίδευσης.
νομιζω δημοτικης εκπαιδευσης εννοει τεσπα αν εννοει γενικα παω πασο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πιάσεις κανένα εκτός αν τα πράγματα ξεφύγουν από κάθε έλεγχο και κάθε πρόβλεψη που δε νομίζω πια να έχουμε περάσει στη ζώνη του λυκόφωτος. Το παιδαγωγικό ειδικής αγωγής Θεσσαλίας είχε πέρυσι 17147, το παιδαγωγικό προσχολικής εκπαίδευσης Κρήτης 16327, το παιδαγωγικό Δυτικής Μακεδονίας 16407 και το παιδαγωγικό δημτοκής εκπαίδευσης Αιγαίου 17688. Κάποιο θα πιάσεις.
Βασικα λαθος μου, δεν το διευκρινισα!! Οταν λεω παιδαγωγικα εννοω μονο τα δημοτικης εκπαιδευσης και οχι των νηπιαγωγων και της ειδικης αγωγης... Αλλα και παλι τις βασεις τις θεωρω υπερβολικες!! Μπορει να μην πιανω τα Γιαννενα, αλλα Φλωρινα (2008:17884), Αλεξανδρουπολη (2008:17869), Ρεθυμνο (2008:17808) και Ροδο (2008:17688), πιστευω πιανω ανετα... Ας μην ξεχνανε πως η θεωρητικη δεν εγραψε καλα φετος!! Εκτος αν ολοι οι αριστοι θετικοτεχνολογικοι θελησουν να μας φανε τις θεσεις:jumpy:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eLina17

Νεοφερμένος

Η Ελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μολις ειδα τις βασεις που δινει το εθνος και καραφλιασα !!! Τι ειναι αυτα ρε....θα μας τρελανουν τελειως ????????? :jumpy::jumpy: ΤΕΛΕΙΑ....δν πιανω καμια σχολη ...ουτε την πρωτη ουτε καν τη δευτερη μου επιλογη........ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Βασικα λαθος μου, δεν το διευκρινισα!! Οταν λεω παιδαγωγικα εννοω μονο τα δημοτικης εκπαιδευσης και οχι των νηπιαγωγων και της ειδικης αγωγης... Αλλα και παλι τις βασεις τις θεωρω υπερβολικες!! Μπορει να μην πιανω τα Γιαννενα, αλλα Φλωρινα (2008:17884), Αλεξανδρουπολη (2008:17869), Ρεθυμνο (2008:17808) και Ροδο (2008:17688), πιστευω πιανω ανετα... Ας μην ξεχνανε πως η θεωρητικη δεν εγραψε καλα φετος!! Εκτος αν ολοι οι αριστοι θετικοτεχνολογικοι θελησουν να μας φανε τις θεσεις:jumpy:...
ειδες civilara δημοτικης εννοουσε;) φιλε οι νηπιαγωγοι δεν εχουν ιδιο μισθο με δασκαλους?γιατι δεν δηλωνεις και της προσχολικης αγωγης εξισου καλα μου φαινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μολις ειδα τις βασεις που δινει το εθνος και καραφλιασα !!! Τι ειναι αυτα ρε....θα μας τρελανουν τελειως ????????? :jumpy::jumpy: ΤΕΛΕΙΑ....δν πιανω καμια σχολη ...ουτε την πρωτη ουτε καν τη δευτερη μου επιλογη........ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩ...
Μην τους ακους Ελινα μου, ολα για να μας πανικοβαλουν τα κανουν!! Το τοπιο θα ξεκαθαρισει λιγο μετα τις 20 Ιουλιου... Παντως το να βγαινει ο καθε π@π@π@ς και να λεει ο,τι του κατεβει στο κεφαλι, ειναι μεγαλη ανευθυνοτητα απο πλευρας του τυπου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Όσοι έχουν βγάλει πάνω από 19400 να δηλώσουν τίποτα ΤΕΙ ζαμπονοκοπτικής με την ελπίδα να το πιάσουν, τόσο που θα ανέβουν οι βάσεις. Όσο για εμάς τους υπόλοιπους, δεν περνάμε πούθενα. Και του χρόνου θα δίνουμε (ο τόνος μου είναι ειρωνικός σε όλη την έκταση του μηνύματος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
19400 η Ιατρική Αλεξανδρούπολης, άνοδος 700 μορίων! :lol:
Ντάξει για την Αθήνα δεν το συζητάμε καν... 19700! :lol:
ΗΜΜΥ/Πολιτικοί Μηχανικοί ΕΜΠ -> 19700 επίσης! :jumpy::jumpy:

Πάμε για 2η χρονιά μου φαίνεται...!

Ελπίζω ο μπαμπάς μου να μην πάρει την εφημερίδα γιατί μετά θα έρθει και θα μου τα πρήζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ειδες civilara δημοτικης εννοουσε;) φιλε οι νηπιαγωγοι δεν εχουν ιδιο μισθο με δασκαλους?γιατι δεν δηλωνεις και της προσχολικης αγωγης εξισου καλα μου φαινονται
Τον ιδιο μισθο εχουνε, αλλα εμενα δε με απασχολουν τα χρηματα!! Θελω να κανω κατι που αγαπω και μου δινει χαρα κι αυτο μονο τα παιδια μπορουν να το πετυχουν... Τωρα και το νηπιαγωγων μπορω να πω πως μου αρεσει, αλλα πρωτον δεν ακουω τις εκτιμησεις του καθε ηλιθιου και πιστευω πως θα πιασω τα δημοτικης και δευτερον αντρας και νηπιαγωγος ειναι λιγο ασυνηθιστο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top