Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οκ,έτυχε να γνωρίσω μόνο απο τους υπόλοιπους τότε..
Κ οι πανελλήνιες είναι μόνο θεμα διαβάσματος..
Σκιστείτε όλη μέρα,μη δείτε τον ηλιο ενα χρονο κ θα περάσετε..Το πόσο εξυπνος είναι καποιος δεν παιζει ρόλο.. Ολα καλα τα λέτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω μ.ο. 1-1.30 ωρα διαβαζα και εβγαλα 18 και κατι ψηλα.Αν ηθελα υψηλοβαθμες σχολες θα διαβαζα περισσοτερο και θα εγραφα διοικηση,εκθεση και θα επιανα λογικα 19000.

Αυτο θα σημαινε πως τοτε θα ημουν πιο 'ευστροφος';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Οκ,έτυχε να γνωρίσω μόνο απο τους υπόλοιπους τότε..
Κ οι πανελλήνιες είναι μόνο θεμα διαβάσματος..
Σκιστείτε όλη μέρα,μη δείτε τον ηλιο ενα χρονο κ θα περάσετε..Το πόσο εξυπνος είναι καποιος δεν παιζει ρόλο.. Ολα καλα τα λέτε..



Σπανιες ειναι οι περιπτωσεις που με λιγο διαβασμα περνανε σε υψηλοβαθμες σχολες,τα πραγματικα "μυαλα",οι υπολοιποι,ναι,ενα χρονο σκιζονται ολη μερα στο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Συστηματικό διάβασμα και τύχη => Περνάς στη σχολή που θες

Το πόσο έξυπνος είσαι δεν έχει καμιά σχέση. Μη λέμε ότι θέλουμε. Το θέμα είναι απλά να έχεις βάσεις. Τώρα ένας που δεν έχει βάσεις και δεν διάβασε ποτέ για παράδειγμα μαθηματικά τα 11 αυτά χρόνια, την τελευταία χρονιά όσο και να διαβάσει δεν γράφει ούτε 2... Προφανώς με το είσαι έξυπνος ταυτίζεις το "έχω βάσεις" αγαπητέ kiker.

Μη συγχέετε (έτσι γράφεται;) εξυπνάδα με επίδοση στα μαθήματα ή στις Πανελλήνιες. Έχω γνωρίσει άτομα που βγάζουν 13 και είναι πολύ αξιόλογα και προβληματισμένα παιδιά, ολοκληρωμένες προσωπικότητες και όντως θα τα χαρακτήριζες έξυπνα.

Θα το πάω και αντίστροφα. Από την άλλη υπάρχουν και οι "άσχετοι" που από τύχη έγραψαν καλά(πες με έυκολα θέματα στα μαθηματικά, σκονάκι κτλ κτλ). Ξέρω "τούβλα" που δεν τα είχα ούτε για 14 και έγραψαν 17-18 χιλιάδες μόρια. Τι σημαίνει, δηλαδή, ότι ήταν αινστάιν; ή ότι ήταν τυχεροί/τυχερές και έγραψαν καλά; Ο τρόπος που συμπεριφέρονταν πάντως θύμιζε "ζώο" και όχι άνθρωπο, για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους.

Το ότι κάποιος έβγαλε 19500 μόρια και πέρασε σε μία υψηλόβαθμη σχολή δεν τον κάνει και έξυπνο...

Πάντα φιλικά :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Με αφορμη το τελευταιο μηνυμα του zod θελω να σας ρωτησω κατι και εγω αλλα λιγο ασχετο...(οποιος θελει απαντα)...
Εσεις κανατε σκονακια στις πανελλαδικες? Πιστευετε πως ειναι δικαιο για τα παιδια που δε κανουν? Αυτους πως θα τους χαρακτηριζατε? μαγκες ή εξυπνους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Με αφορμη το τελευταιο μηνυμα του zod θελω να σας ρωτησω κατι και εγω αλλα λιγο ασχετο...(οποιος θελει απαντα)...
Εσεις κανατε σκονακια στις πανελλαδικες? Πιστευετε πως ειναι δικαιο για τα παιδια που δε κανουν? Αυτους πως θα τους χαρακτηριζατε? μαγκες ή εξυπνους?

Εγώ ποτέ δεν έκανα σκονάκια στη ζωή μου. Μόνο το βιβλίο κάτω από το θρανίο είχα σε μερικά διαγωνίσματα :D... αλησμόνητη χρονιά η 1η Λυκείου.
Όμως ξέρω ένα μόνο άτομο που έκανε ΣΙΓΟΥΡΑ σκονάκι σχεδόν σε όλα τα μαθήματα. Ντάξει όχι πως έγραψε και άριστα, αλλά εκεί που άξιζε για 10000-11000 έγραψε 13000 και κάτι. Το κακό είναι πως κανένας δεν μπορεί να τους αποτρέψει από το να κάνουν. Κάπου άκουσα πως σε κάποια Λύκεια, για τα αγόρια κυρίως, πήγενες τουαλέτα με την πόρτα ανοιχτή για να μην κάνεις σκονάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Όταν δίναμε μαθηματικά κατεύθυνσης, η ψυχολογία μου είχε πιάσει πάτο, γιατί δεν μπορούσα να βγάλω τα δύο τελευταία ερωτήματα. Οπότε πήγα τουαλέτα, να ρίξω νερό στο πρόσωπό μου. Η καθηγήτρια που με συνόδεψε, επειδή με είδε σε τι κατάσταση ήμουν, μου είπε να αντιγράψω από το παιδί πίσω μου. Έτσι λοιπόν, εγώ της λέω ότι είναι άδικο για τους άλλους να γράψω καλά με αυτόν τον τρόπο. Είναι ό,τι χειρότερο να στερήσω μια θέση από κάποιον που την αξίζει, γιατί εγώ είμαι πιο "μάγκας" και αντέγραψα. Και τέλος, υποτιμώ τον εαυτό μου, αφού έτσι θεωρώ τους άλλους καλύτερους από εμένα και περιμένω από αυτούς να βρουν τη λύση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ότι είναι άδικο, είναι. Δεν μπορεί να το αρνηθεί κανείς. Τώρα αυτοί που κάνουν σκονάκι μπορούν να χαρακτηριστούν μόνο ως απελπισμένοι. Λύση της τελευταίας στιγμής "δήθεν" :D...
-----------------------------------------
Όταν δίναμε μαθηματικά κατεύθυνσης, η ψυχολογία μου είχε πιάσει πάτο, γιατί δεν μπορούσα να βγάλω τα δύο τελευταία ερωτήματα. Οπότε πήγα τουαλέτα, να ρίξω νερό στο πρόσωπό μου. Η καθηγήτρια που με συνόδεψε, επειδή με είδε σε τι κατάσταση ήμουν, μου είπε να αντιγράψω από το παιδί πίσω μου. Έτσι λοιπόν, εγώ της λέω ότι είναι άδικο για τους άλλους να γράψω καλά με αυτόν τον τρόπο. Είναι ό,τι χειρότερο να στερήσω μια θέση από κάποιον που την αξίζει, γιατί εγώ είμαι πιο "μάγκας" και αντέγραψα. Και τέλος, υποτιμώ τον εαυτό μου, αφού έτσι θεωρώ τους άλλους καλύτερους από εμένα και περιμένω από αυτούς να βρουν τη λύση...

Ντροπή στην καθηγήτρια πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Όσο απελπισμένος κι αν ήμουν εγώ, και ήμουν πάρα πολύ εκείνη τη στιγμή, το προσπάθησα και έβγαλα και τα δυο ερωτήματα μόνος μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Όταν δίναμε μαθηματικά κατεύθυνσης, η ψυχολογία μου είχε πιάσει πάτο, γιατί δεν μπορούσα να βγάλω τα δύο τελευταία ερωτήματα. Οπότε πήγα τουαλέτα, να ρίξω νερό στο πρόσωπό μου. Η καθηγήτρια που με συνόδεψε, επειδή με είδε σε τι κατάσταση ήμουν, μου είπε να αντιγράψω από το παιδί πίσω μου. Έτσι λοιπόν, εγώ της λέω ότι είναι άδικο για τους άλλους να γράψω καλά με αυτόν τον τρόπο. Είναι ό,τι χειρότερο να στερήσω μια θέση από κάποιον που την αξίζει, γιατί εγώ είμαι πιο "μάγκας" και αντέγραψα. Και τέλος, υποτιμώ τον εαυτό μου, αφού έτσι θεωρώ τους άλλους καλύτερους από εμένα και περιμένω από αυτούς να βρουν τη λύση...
Μπραβο παντως γιατι πολυ λιγοι θα λεγαν οχι...:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Για να λεμε και την αληθεια παιζει ρολο και ποσο του κοβει του αλλου!!!!
Αλλα πανω απο ολα ειναι οι βασεις που εχει καποιος...!!!
Ξερω παιδι που ηρθε στην Ελλαδα στην 3η γυμνασιου....και εγραψε 16000+...
και φετος που εδωσα εγω..ο αδερφος του που ειναι και φιλος μου(ΙΔΙΟ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ)...με πολυ λιγοτερο απο εμενα διαβασμα...εγραψε 18500+(με τεσσερα 20αρια)!!!(στην 2α και 3η λυκειου...Μ.Ο 14)
Αλλα και οι δυο οταν ηταν αλβανια ειναι αριστουχοι στις ταξεις τους...!!!
Αλλα κατι τετοια παιδια ειναι εξερεσεις...για ενα κανονικο παιδι...το διαβασμα ειναι το μυστικο για να περασει....ΤΕΛΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω θα σας πω κατι και αν θελετε με πιστευεται. Ειχαμε 34 παιδια θεωρητικη τα 20 (μπορει κ παραπανω) εκαναν σκονακια. 10 παιδια θετικη ολα εκαναν σκονακια. κ δεν ξερω ποσα παιδια στη τεχνολογικη παντως πανω απο 40 κ ολα εκαναν σκονακια εκτος απο 5 παιδια. Αυτο ειναι δικαιο? Εμας οι καθηγητες τα παιδια της τεχνολογικης τα εβλεπαν και δεν ελεγαν τιποτα.Τα κοριτσια δε τις θεωρητικης ειχαν ολες καποιο προβλημα ολες τις μερες που γραφαμε κ ανα 40 λεπτα ετρεχαν στη τουαλετα.ΕΛΕΟΣ... Εγω ποτε δεν εκανα κ ουτε καν θα σκεφτομουν ποτε να κανω γιατι σκεφτομαι και τα υπολοιπα παιδια κ τον αγωνα που εκαναν. Αυτο το φαινομαινο δε νομιζω να εγινε μονο στο δικο μας σχολειο αλλα στα περισσοτερα..
υ.γ. να προσθεσω οτι ειμαι απο χωριο κ πολλα παιδια εχουν λαθος αποψεις κ νοοτροπιες κ καποιοι αλλοι στοχευαν σε τεραστιους βαθμους για να ανταγωνιστουν τους φιλους τους (απορω με τι σκεπτικο, αυτα τα παιδια δεν εχουν καποιους σοβαρους στοχους) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Όσο απελπισμένος κι αν ήμουν εγώ, και ήμουν πάρα πολύ εκείνη τη στιγμή, το προσπάθησα και έβγαλα και τα δυο ερωτήματα μόνος μου...

Και έπραξες πολύ σωστά :no1:.

Και ότι υπάρχουν εξαιρέσεις, υπάρχουν δεν μπορεί κανείς να το αρνηθεί. Πάντα όμως μιλάμε για την πλειοψηφία :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ξερω χαζους που καταφερνουν λογω διαβασματος-μεθοδολογιας να περασουν.
Ξερω εξυπνους που απο απροσεξιες/ελλειψη οργανωσης,μεθοδευσης διαβασματος,παπαγαλιας δεν τα καταφεραν.


ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ
Θα συμφωνήσω εν πολλοίς με όσα λες.
Απλά στο τέλος που λες "ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ" θα προσθέσω τη λέξη ΜΟΝΟ.
Κι εγω δεν πιστεύω ότι στους ΗΜΜΥ του ΕΜΠ μπαίνουν οι εξυπνότεροι μαθητές της χώρας.(Θα το ακούει αυτό ο ribo και θα βγάζει ...φλούμπες!)
Απλά μπαίνουν οι καλοί μαθητές που διάβαζαν συστηματικά επί χρόνια και ήταν προσανατολισμένοι πιστά στο σκοπό τους και εν μέρει στόχευαν να ικανοποιήσουν και τη ματαιοδοξία τους.Και σκεφτείτε ότι γιά πιάσεις κορυφή στη βαθμολογία χρειάζεται και τύχη.
Εγώ όλο γιά καινοτομίες ακούω(στην τηλεόραση κατά καιρούς) από το τμήμα ΗΜΤΥ της Πάτρας σε συνεργασία με άλλα τμήματα εκεί (π.χ Μηχανολόγους) σε αντίθεση με αυτό του ΕΜΠ που είναι πρωταθλητές στις καταλήψεις!
Να υπήρχε μιά χαώδης διαφορά μεταξυ του ΕΜΠ και των άλλων ιδρυμάτων της χώρας, να σταθεί κανείς με σεβασμό.Αλλά στην Ελλάδα της ισοπέδωσης δεν υπάρχει καλύτερο και χειρότερο.
Ποιός ασχολείται εξ άλλου στο εξωτερικό γιά μας εδώ.
Πάντως άντε και μπήκατε κάπου.Τώρα αρχίζουν τα πραγματικά δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εγω μ.ο. 1-1.30 ωρα διαβαζα και εβγαλα 18 και κατι ψηλα.Αν ηθελα υψηλοβαθμες σχολες θα διαβαζα περισσοτερο και θα εγραφα διοικηση,εκθεση και θα επιανα λογικα 19000.

Αυτο θα σημαινε πως τοτε θα ημουν πιο 'ευστροφος';


Πιο "εύστροφος" σε καμία περίπτωση,αλλά περισσότερο εργατικός ναι.Και σε θεσμούς οπως οι πανελλήνιες επιβραβεύονται οι εργατικοι και επικεντρωμένοι στη δουλειά τους,παρα οι έξυπνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πιο "εύστροφος" σε καμία περίπτωση,αλλά περισσότερο εργατικός ναι.Και σε θεσμούς οπως οι πανελλήνιες επιβραβεύονται οι εργατικοι και επικεντρωμένοι στη δουλειά τους,παρα οι έξυπνοι.

Ακριβώς :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ΜΑΘ ΚΑΤ 96-96=19.2
ΦΥΣ ΚΑΤ 97-97=19.4
ΠΛΗΡΟΦΟ 72-77=14.9(ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΥΠΟΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΝ ΕΚΑΝΑ!!!!)
ΔΙΟΙΚΗΣΗ 68-71=13.9(ΗΞΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙς ΔΥΟ ΑΝΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ!)
ΕΚΘΕΣΗ 53-47=10 ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 11!
ΜΑΘ ΓΕΝ 95-96=19.1 ΦΘΨΚ ΘΕΩΡΙΑ!
ΣΥΝΟΛΟ 2+4ΠΕΔΙΟ 16705 ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καί γιά του λόγου το αληθές δείτε κάποιον μαθητή Σμπώκος λέγεται που είναι μέλος στην Ολυμπιακή ομάδα των μαθηματικών της ΕΜΕ ο οποίος έγραψε αν δεν απατώμαι πέντε εικοσάρικα και 12 στην Έκθεση.Φυσικά το παιδί άκουσα ότι πρώτη επιλογή έχει βάλει το μαθηματικό τμήμα.(και όχι νηπιαγωγών που ρώταγε χθες ένα κορίτσι σε δίλλημα που είχε!Δεν ευτελίζει τις αξίες έτσι)Μπράβο του και καλά κάνει.Δηλαδή επειδή δεν θα πάει ΕΜΠ δεν είναι έξυπνος?Αμφιβάλλω αν υπάρχει ένα 5% απο τους ΕΜΠίτες που να τον περνούν σε εξυπνάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Εγω μ.ο. 1-1.30 ωρα διαβαζα και εβγαλα 18 και κατι ψηλα.Αν ηθελα υψηλοβαθμες σχολες θα διαβαζα περισσοτερο και θα εγραφα διοικηση,εκθεση και θα επιανα λογικα 19000.

Αυτο θα σημαινε πως τοτε θα ημουν πιο 'ευστροφος';


πιστευω οτι απλα ησουν τυχερος,και εξυπνος φυσικα,αλλα πιο πολυ τυχερος...1-1.30 ωρα δεν φτανει με τιποτα...και αυτα που λετε τωρα οτι μονο αν εισαι εξυπνος φτανουν 1-2 ωρες ειναι βλακειες και υποβιβαζεται την εξυπναδα των αλλων παιδιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
πιστευω οτι απλα ησουν τυχερος,και εξυπνος φυσικα,αλλα πιο πολυ τυχερος...1-1.30 ωρα δεν φτανει με τιποτα...και αυτα που λετε τωρα οτι μονο αν εισαι εξυπνος φτανουν 1-2 ωρες ειναι βλακειες και υποβιβαζεται την εξυπναδα των αλλων παιδιων.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου:no1:. Κατόπιν εορτής όλοι λένε ότι δε διάβαζαν καθόλου και αν διάβαζαν θα έβγαζαν 20000 μόρια! Αφήστε μας κάτω...
Άλλωστε, είχαμε μαλώσει γι' αυτό το θέμα και εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=46197&highlight=%E1%E4%E9%DC%E2%E1%F3%F4%EF%F2+%F0%E1%ED%E5%EB%EB%DE%ED%E9%E5%F2&page=3 :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top