Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Έκθεση: 17,2
Βιολογία Γ.Π: 20
Μαθ. Κατ: 14,7
Φυσ. : 18,8
Αοδε: 19,4
Αεππ: 17,7

Σύνολο 18.000 μόρια και κάτι :)! Μουσικολογία.... σου έρχομαι με τα χίλια και περίσσευμα 6-7.000 μόρια:D!!! Σήμερα γύριζα στο σχολείο και έτριβα τους βαθμούς στη μούρη των καθηγητών που μου έλεγαν ότι θέλω μουσικολογία γιατί δεν θέλω να δυσκολευτώ στις πανελλήνιες: φάτε την!

Σε όλους όσους δώσαμε
: Ελπίζω πραγματικά να εκπληρώθηκαν σήμερα τα όνειρά σας! Πρέπει όμως πάντα να θυμόμαστε ότι τα όνειρα δεν είναι κάτι στατικό αλλά διαμορφώνονται στην πορεία... Έβλεπα σήμερα παιδιά που έκλαιγαν γιατί έβγαζαν π.χ. 17,500 μόρια και δεν μπαίνουν παιδαγωγικά ή νομική ή ηλεκτρολόγους στην Αθήνα. Μην παραιτήστε! Και κυριότερα, ανοίξτε το μυαλό σας. Στην Ελλάδα έχουμε τα μεγαλύτερα κολλήματα όσον αφορά στις σχολές και τα επαγγέλματα. Πιστεύουμε ότι επιτυχία είναι μόνο η νομική ή το πολυτεχνείο. Ε, ΟΧΙ λοιπόν! Ψάξτε να βρείτε που μπορείτε να περάσετε, τι μαθήματα κάνουν, τι επαγγέλματα ανοίγοντε σε σας. Και προς θεού κάντε μηχανογραφικά έστω και να μην γουστάρετε πολύ μία σχολή. Πηγαίντε στην αρχή της χρονιάς να δείτε και , ποιος ξέρει, μπορεί να διαπιστώσετε ότι σας αρέσει! Αλλιώς τα παρατάτε και πάμε γι' άλλα. Αλλά μην αποκλείσετε τίποτα. Συγχαρητήρια σε όσους έσκισαν, συγχαρητήρια σε όλους μας που το περάσαμε αυτό το βάσανο των πανελληνίων και καλό κουράγιο σε όσους θα ξαναδώσουν. Με δύο λέξεις: ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
μαθηματικα κατ 20
μαθηματικα γεν 20
χημεια 19.9
βιολογια 18.9
φυσικη 18.6
εκθεση..............14
στεναχωρηθηκα για εκθεση γτ με ριχνει παρα πολυ...τεσπα ετσι ειναι η ζωη...
βγαζω γυρω στα 18954 στο 2ο και 4ο και 18912 στο 3ο.......θα δουμε τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal-Militiaman

Νεοφερμένος

Ο Metal-Militiaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
έκθεση :16.2
μαθηματικά κατεύθηνσης: 19.2(απορώ γιατί μόνο τόσο, τελικά όντως μαθ κατ βάζουν δύσκολα εικοσάρι!)
μαθηματικά γενικής :20
φυσική κατεύθυνσης: 19.6
ΑΕΠΠ: 17.6
ΑΟΔΕ: 17.5

ΓΒΠ: 18.625
2&4 πεδίο: 18.808


Παιδιά πιστεύετε περνάω ΗΜΜΥ(ηλεκτρ. μηχανικών κ' μηχαν. Η/Υ) ΑΠΘ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!! Αντε να δούμε μεις του χρόνου τι θα κάνουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΑΟΔΕ 72 81 15.3 (περιμενα χειροτερα)
ΑΕΠΠ 91 91 18.2 :)
Μαθ. Γεν 20
Μαθηματικα Κατ. 85 88 17.3 :iagree:
Φυσικη Κατ. 92 91 18.3 (πως το εγραψα απορω, περιμενα 15-16:jumpy:)
και τελος

Εκθεση 59 73 60 13.3 :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
6150, παραλίγο Ιατρική ρε γαμώτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
με 17534 ειναι πιθανο το χημικων μηχανικων πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα γυρω στα 700 μορια περισσοτερο απο οσο περιμενα. Έβγαλα για το 2ο κ 4ο πεδίο 19405 κ για το 5ο 19455. Κ το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω σε ποια σχολή θέλω να πάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saito

Νεοφερμένος

Ο Saito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ρε παιδιά υπολογίζω στο ischool 17,824 υπολογίζω στα προπύλαια (https://www.propylaia.gr/index.html?option=com_facileforms&Itemid=48) : 17,525 και δεν έχω κάνει λάθος το τσέκαρα, ποιον να πιστέψω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ρε παιδιά υπολογίζω στο ischool 17,824 υπολογίζω στα προπύλαια (https://www.propylaia.gr/index.html?option=com_facileforms&Itemid=48) : 17,525 και δεν έχω κάνει λάθος το τσέκαρα, ποιον να πιστέψω?

Τα προπύλαια κάνουν λάθος, στο λέω 100%. Και εμένα μου έβγαζαν λιγότερα αλλά μόλις το έκανα "χειροκίνητα", έβγαλα όσο και το ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synchronicity

Νεοφερμένος

Η synchronicity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδιά υπολογίζω στο ischool 17,824 υπολογίζω στα προπύλαια (https://www.propylaia.gr/index.html?option=com_facileforms&Itemid=48) : 17,525 και δεν έχω κάνει λάθος το τσέκαρα, ποιον να πιστέψω?
Το ischool εννοείται. Στο φροντιστήριο και στο ischool μου έβγαλαν ακριβώς τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
ischool for ever, σχολείο, ischool τα ίδια και μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ρε παιδιά υπολογίζω στο ischool 17,824 υπολογίζω στα προπύλαια (https://www.propylaia.gr/index.html?option=com_facileforms&Itemid=48) : 17,525 και δεν έχω κάνει λάθος το τσέκαρα, ποιον να πιστέψω?

Το ischool είναι το σωστό. Το άλλο δεν κάνει σωστά τις στρογγυλοποιήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Γενικά για όσους προτιμούν χαρτί και μολύβι έχουμε και λέμε:

1. Σε κάθε μάθημα που δώσαμε πανελλαδικά υπολογίζουμε το βαθμό πρόσβασης ως εξής:

  • Προσαρμόζουμε το μέσο όρο των προφορικών μας αν απέχει πάνω από 2 μονάδες στις 20 ώστε να απέχει ακριβώς 2 (αλλιώς δεν τον πειράζουμε).
  • Ο βαθμός πρόσβασης είναι το άθροισμα: (προφορικά επί 0,3) + (γραπτά επί 0,7).
2. Υπολογίζουμε το Γενικό βαθμό πρόσβασης που είναι ο μέσος όρος των βαθμών πρόσβασης, δηλαδή το άθροισμά τους διά 6.

3. Βρίσκουμε τα μόρια από τον τύπο:

[(Γ.Β.Π. επί 8) + (Β.Π. του μαθήματος μεγάλης βαρύτητας επί 1.3) + (Β.Π. του μαθήματος μικρής βαρύτητας επί 0.7)] και όλο επί 100. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγω εβγαλα 18908
πιανω ιατρικη που ηθελα
εντα3ει δεν πιανω Α8ηνα αλλα πιανω:) τωρα διακοπες:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
έκθεση :16.2
μαθηματικά κατεύθηνσης: 19.2(απορώ γιατί μόνο τόσο, τελικά όντως μαθ κατ βάζουν δύσκολα εικοσάρι!)
μαθηματικά γενικής :20
φυσική κατεύθυνσης: 19.6
ΑΕΠΠ: 17.6
ΑΟΔΕ: 17.5

ΓΒΠ: 18.625
2&4 πεδίο: 18.808


Παιδιά πιστεύετε περνάω ΗΜΜΥ(ηλεκτρ. μηχανικών κ' μηχαν. Η/Υ) ΑΠΘ??

Αθηνα ίσως όχι αλλά σίγουρα σε κάποια από τις υπόλοιπες!
μπραβο ρε! :D

---------------- Now playing: Children Of Bodom - Triple Corpse Hammerblow via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
θα τα βαλουν ποτε στη σελιδα του υπουργειου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Σήμερα όχι μάλλον. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saito

Νεοφερμένος

Ο Saito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ποπο παιδιά με τρομάζουν λίγο αυτα που ακούω εδώ μέσα μπράβο σε όλους φυσικά αλλά βλέπω οι βάσεις να ανεβαίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Έβγαλα στο 2&4 19502 και στο 3 19485:jumpy::jumpy::jumpy:

Βαθμοί: 20 Μαθηματικά Κατ. / 20 Μαθηματικά Γεν. / 20 Χημεία / 19,4 Βιολογία / 19,1 Φυσική / 17,6 Έκθεση

Το πάω για ΣΣΑΣίτης...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top