Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ρε σεις εμενα μυ λενε ολοι να μου πουνε πως τα πηγα, ακομα και ο ξαδερφος μου μου εστειλε συγχαρητηριο μηνυμα, αλλα εγω ακομα δεν ξερω τι εχω βγαλει!
ειμαι πολυ βλαμμενος που δεν τους αφηνω να μου τα πουνε, και θελω να τα δω μονος μου απο το υπουργειο(εδω γελαμε) ?
---------------- Now playing: Helloween - Occasion Avenue via FoxyTunes

ε λίγο!!! πλάκα κάνω!!! όπως νιώθεις εσύ άνετα... κι εγώ σήμερα άργησα πολύ να μπω μέσα να τα δω!!! καλή επιτυχία!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Παίρνω στο σχολειο Αλέκα αλλα δεν το σηκώνει κανεις.Συγχαρητήρια σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_mx

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια να σας πω τον πονο μου γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου!!Εκθεση εβγαλα 18.3 και βλεπω οτι ο πρωτος μου εβαλε 95 και ο δευτερος 70 δηλαδη δεν ειναι ελεος??τοση διαφορα?και μετα ο τριτος 88..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelakaridi

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος αν ο υπολογισμός των μορίων του site είναι ακριβής γιατί έχω τρελαθεί!!κάθε site μου βγάζει και διαφορετικό αποτέλεσμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
παιδια να σας πω τον πονο μου γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου!!Εκθεση εβγαλα 18.3 και βλεπω οτι ο πρωτος μου εβαλε 95 και ο δευτερος 70 δηλαδη δεν ειναι ελεος??τοση διαφορα?και μετα ο τριτος 88..
Γνωστός μου είχε πάνω απο 5 μονάδες της εικοσαβάθμιας διαφορα στην έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
παιδια να σας πω τον πονο μου γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου!!Εκθεση εβγαλα 18.3 και βλεπω οτι ο πρωτος μου εβαλε 95 και ο δευτερος 70 δηλαδη δεν ειναι ελεος??τοση διαφορα?και μετα ο τριτος 88..

Νομίζω ότι υπολογίζονται οι δυο μεγαλύτεροι βαθμοί.Οποτε το 70 δεν μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_mx

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
βρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος αν ο υπολογισμός των μορίων του site είναι ακριβής γιατί έχω τρελαθεί!!κάθε site μου βγάζει και διαφορετικό αποτέλεσμα!!!
ειναι ακριβες!ακριβως οπως μου τα εβγαλαν στο σχολειο τα βγαζει και εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelakaridi

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ειναι ακριβες!ακριβως οπως μου τα εβγαλαν στο σχολειο τα βγαζει και εδω!

ευχαριστώ πολύ!!!γιατί η διαφορά είναι περί τα 300 μόρια δεν είναι μικρή..!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μονο εγω εγραψα 15.300 ? :(:'(:'( καταλαβα ουτε φετος με βλεπω να μπαινω σε αει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
18666....καλά είμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

Λοιπόν έχουμε και λέμε

Μαθηματικά 16.9

Φυσική 16.2

ΑΕΠΠ 18.4

ΑΟΔΕ 19.6

Έκθεση 16.4

Βιολογία 19.5


Τα μόρια μου βγαίνουν 18.035

εντάξει πιστεύω πληροφορική θεσσαλονίκης περνάω χαλαρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Αρχαια 19,7
Λατινικα 19,8
Εκθεση 18,6
Λογοτεχνια 20
Βιολογια 20
Ιστορια 17,1 (ελεος.που το βρηκε ο τυπος???)

19333
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
εκθεση~ 15,8 (περιμενα τουλαχιστον 17 αλλα ενταξει εκθεση ειναι,ποτε δε ξες)
μαθηματικα κατ~ 16,3(τοσο περιμενα)
φυσικη κατ~ 19,3 (περιμενα γυρω στο 19 οποτε ενταξει)
βιολογια γεν~19,1 (19,8 περιμενα...που βρηκε να μου κοψει ακομα δεν εχω καταλαβει,αφου τα ελεγξα με καθηγητη κιολας,ελεος)
βιολογια κατ~ 17,8(περιμενα σιγουρα πανω απο 18,γυρω στο 19,που μου εκοψαν παλι δεν εχω καταλαβει)
χημεια~15 (ενταξει πατατες δικες μου απο την κουραση,αλλα και παλι μαλλον μου εκοψαν ολες τις μοναδες απο τα αριθμητικα λαθοι μου)

τι να πω,,,διαβαζα πρωι βραδυ για να γραψω τι...για να βγαλω 17722???τελικα οι πανελληνιες ειναι για τον π........ σορι κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
19511 εγώ........................ ιατρική όπου θέλω!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να και τα δικά μου!

Εκθεση:18,4
Μαθηματικά Γενικής:20
Μαθηματικά κατεύθυνσης:20
Χημεία:20
Φυσική:20
Βιολογία:19,1

Είμαι υπερ-υπερ-υπερ ευχαριστημένος.....και τώρα ιδου η απορία:ηλεκτρολόγους ή ιατρική???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
λοιπον παιδια καλη επιτυχια σε ολους και οσοι δε τα πηγατε οπως τα περιμενατε μη χαλιεστε υπαρχει και δευτερη ευκαιρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albert Wesker

Νεοφερμένος

Ο Albert Wesker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εκθεση: 16,8
Mαθ. Κατ: 20
Μαθ. Γεν: 20
ΑΟΔΕ: 20
Φυσικη: 17,8
ΑΕΠΠ: 20

Συνολο με του σχολειου: 19.328 μορια!
Αντε γεια, το απογευμα παω να παρω το PlayStation 3!!!!
ΟΛΕ!!!!!!!!
Ηλεκτρολογοι Μηχανικοι σας ερχομαι!
---------------- Now playing: Children Of Bodom - Towards Dead End via FoxyTunes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxvasilakosxx

Νεοφερμένος

Ο xxvasilakosxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εβγαλα 13800 στο 5ο πεδιο...
και 13300 στο 2ο κ 4ο πεδιο..
με καθολου διαβασμα... κυριολεκτικα ομως...
το μονο μαθημα π διαβασα ηταν μαθηματικα γενικης που πηρα 18,5 =)
πως με κοβετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top