Αξιολογείστε παρακαλώ το τέστ (τι τραβάμε εμείς οι καθηγητές!)

EiRiNi<3

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ειναι ντροπη να μη σεβεσαι τον καθηγητη σου....φυσικα κ το τεστακι δν αξιζε για αριστα αλλα εγω μια μοναδα θα τν εβαζα..:xixi:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geeko

Νεοφερμένος

Ο geeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αλλά χρειάζεται πάντα και τάξη
.
Γιατί να χρειάζεται η τάξη?Εγώ ποτέ δεν μπόρεσα την οργανωμένη δουλειά..γι' αυτό μαλώνω 11 χρόνια με όλους τους δάσκαλους και καθηγητες μου..όπως βολευει τον καθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_sentenced_

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
τώρα μόλις διάβασα το θέμα. συμφωνώ με την ειρήνη. εί
ναι πραγματικά ντροπή να μην σέβεσαι έναν καθηγητή σου. και γενικά μου τη δίνει η άποψη που έχουν πολλά παιδιά πλέον για το σχολείο και τους καθηγητές που απαξειώνουν μπροστά στα φροντηστήρια τους. αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα.

τώρα για το βαθμό και γω πιστεύω ότι ένα 1 έπρεπε να μπει παρόλο που δεν ξέρατε τη πρόκειται να συμβεί. βέβαια μετά από τέτοια συμπερφορά δεν θα του άξιζε ούτε το 0 που βάλλατε.
αυτό το παιδί μάλλον δε μπορεί να καταλάβει ότι κανείς δεν τον υποχρέωσε να κάνει αυτό που έκανε. τώρα γιατί το έκανε δεν μπορούμε να ξέρουμε και ίσως δεν χρειάζεται. ότι και να ήταν δεν μπορούσε και δεν έπρεπε να επιφέρει τέτοια λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
"Νομίζετε ότι είστε ο καθηγηταράς που έχει τελειώσει πανεπιστήμια και master και μπορείτε να κρίνετε όποιον θέλετε?"

Γ***** το, το κωλοπαίδι.

Κανέναν δεν οφείλεις να σέβεσαι αν δεν το αξίζει.
Αυτό δε σημαίνει βέβαια οτι θα πας στο άλλο άκρο προσβάλλοντάς τον, αγνόησέ τον απλά.
Γενικά μιλάω, οχι για καθηγητές συγκεκριμένα.

Α γεια σου.

Δεν ήμουν, δεν είμαι και δεν θα είμαι ποτέ απ' αυτούς που είχαν κόλλημα στο τυπικό, στον σεβασμό που πρέπει σε όλες τις περιπτώσεις να έχει κάποιος απέναντι στους μεγαλύτερούς του και τα λοιπά γιατί απλούστατα δεν συμφωνώ με αυτά. Έχω βρίσει καθηγητές σε μια-δύο περιπτώσεις (κυρίως θρησκευτικούς) κι έχω τιμωρηθεί γι' αυτό. Δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο οφείλω να έχω σεβασμό στον κάθε χλεχλε, προπαγανδιστή, ανίκανο, ηλίθιο τυπολάτρη απλώς και μόνο επειδή είναι 50 χρονών. Επειδή μου το επιβάλει η κοινωνία; Η μόνη πίεση που επιδρά στη συμπεριφορά μου είναι η πίεση της λογικής.

ΟΜΩΣ, εδώ έχουμε να κάνουμε μ' έναν καθηγητή ο οποίος όλοι πιστεύω βλέπουμε πόσο προσήνης είναι και με πόσο καλές προθέσεις αντιμετωπίζει τους μαθητές, τόσο που δεν δίστασε να ταπεινωθεί δείχνοντας εξαιρετικά αδύναμος για να μη βρει το μπελά του ένας αληταράς, ένας μ***** και μισός.

Κοντολογίς, ο miv με εκφράζει απόλυτα.

Α, και:

ένα τελευταίο θα πω χωρίς να κουράζομαι, ο καθένας πίσω από μια οθόνη λέει πολλά εγώ τα κάνω κ πράξει έλα να με βρεις Θεσσαλονίκη στον εύοσμο στείλε μου mail άμα έρθεις....
να ξέρω.

Καληνύχτα σου :):)

Μπρρρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι την άρχισε λίγο απλά μετά μπορεί να βαριόταν!Πάντως πιστεύω ότι δεν του άξιζε και 0!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synchronicity

Νεοφερμένος

Η synchronicity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τουλάχιστον 1 βρε και εσύ,έτσι για το όνομα...
Δεν λέω ότι είναι κρίμα το παιδί σε καμία περίπτωση,δεν διάβασε καλά να πάθει...
Αλλά όχι και 0...
Δεν ήταν θέμα διαβάσματος, ειδικά για έναν μαθητή θετικής (υποτίθεται) κατεύθυνσης και ειδικά το πρώτο ερώτημα...
Ειδικά αν πήρε 20 στο πρώτο τετράμηνο, που σημαίνει, ρε παιδί μου, ότι κάτι σκάμπαζε! Ακόμα κι αν βαριόταν, θα έπρεπε να είχε προσπαθήσει περισσότερο, αν δεν ήθελε να του την μπει ο καθηγητής του.
Λοιπόν, εγώ συγκεκριμένα συμφωνώ με το 0. Αν κάποιος δεν έχει γράψει τίποτα που να απαντά στα ερωτήματα, πρέπει να πάρει 0. Τέλος.

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Νομίζω πως είχε σαφώς λάθος αντίδραση, αλλά θα πρέπει να λάβω και τη συναισθημάτικη φόρτιση που 'χε μόλις είδε τον βαθμό (που μάλλον δε θα 'ναι συνηθισμένος σε τέτοια), με αποτέλεσμα να αντιδράσει και έτσι.

Δε δικαιολογώ τον μαθητή για την αντίδρασή του σε καμμία περίπτωση, απλώς προσπαθώ να ερμηνεύσω μια τέτοια συμπεριφορά.

Ομολογουμένως δε ξέρω κατά πόσο μια μονοήμερη θα τον βοηθούσε να καταλάβει ότι αυτή η αντίδραση του είναι λάθος. Ίσως θα 'ταν καλό να μιλήσετε ιδιαιτέρως μαζί του, να δείτε τι τον ώθησε τελικά να βγάλει αυτή την κακία.

Για μένα οι ποινές τύπου μονοήμερες έχουν χαρακτήρα περισσότερο εκδικητικό, παρά σωφρονιστικό. Θα πρέπει να προσφεύγουμε σε αυτές σε περίπτωση που η κατάσταση φτάσει και βγει εκτός ελέγχου.

Άλλωστε οι μαθητές είναι οντότητες υπό πλάση, σαν πηλός, που η κοινωνία τους "κατασκευάζει". Επομένως, πίσω από κάθε αντίδραση και υποβόσκουσα συμπεριφορά φαίνεται η ψωνάρα μάνα που θέλει το παιδί της να γράφει μόνο 20, το καπρίτσιο του μπαμπά, το τι θα πει η γειτόνισσα κ.λπ.

Ίσως ξέφυγα και το γενίκευσα υπερβολικά, απλώς ήθελα να εκφράσω τη γνώμη μου γι' αυτό το θέμα.

Επαναλαμβάνω πως δεν επικροτώ αυτή την αντίδραση του μαθητή και πως είναι βεβαίως κατακριτέα. Ωστόσο, πριν ενεργήσουμε και μεις με το συναίσθημα όπως αυτός , ας σκεφτούμε και μερικά πράγματα.

Σαφώς όλα αυτά είναι θεωρητικά (ίσως και μπούρδες για μερικούς) και πάντα αφού είμαστε άνθρωποι, κάνουμε λάθη αμφότεροι, μαθητές και καθηγητές.


Όλα αυτά απόλυτα φιλικά! Την προσωπική μου άποψη εξέθεσα. Δε μπορώ να σας κρίνω ως σωστό ή λάθος, γιατί είστε μεγαλύτερος από εμένα και έχετε περισσότερες εμπειρίες. Άλλωστε όλα αυτά τα γράφω ήρεμος, πίσω από μια οθόνη ενός υπολογιστή, χωρίς να 'χω αυτό το φορτίο που καλείστε εσείς καθημερινά να σηκώσετε στην πλάτη σας.

Σας ευχαριστώ επίσης που, αν και γνωρίζετε πως είμαστε μαθητές και δεν έχουμε αντίστοιχες εμπειρίες, ζητήσατε τη γνώμη μας. Αυτό και μόνο λέει για 'μενα πολλά!

Στέλιος

Θεωριτική κατεύθυνση πας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Και νόμιζα πως μόνο στην περιοχή μου πετούσαν βαθμάρες για το χαβαλέ. Φαίνεται σχεδόν απίστευτο που πήρε 20 στο πρώτο τετράμηνο. Βέβαια, είμαι αντίθετος με τη βαθμολογία αυτή περί της κουλούρας. Εγώ αν ήμουν στη θέση του κύριου καθηγητή θα του έβαζα κάνα 2-3, μόνο και μόνο για την προσπάθειά του. Είμαι απολύτως σίγουρος πως υπάρχουν περιπτώσεις που δεν έγραψαν τίποτα μα τίποτα, άσχετα με το αν πήραν 0. Έστω η παραμικρή προσπάθεια αν και βαριέται ο μαθητής θα έπρεπε να αποφέρει κάποια επιβράβευση (Θα μου πείτε τι 0 τι 1 τι 2 τι 3 αλλά τέσπα :D). Παρ' όλα αυτά ο συγκεκριμένος μαθητής είναι τρομακτικά αυθάδης... καθόλου τρόπους απένταντι σε έναν καθηγητή που είναι πολύ καλός και νοιάζεται πραγματικά για τους μαθητές του. Ένας ευσυνείδητος μαθητής στη θέση του, ναι μεν θα έλεγε κάνα 2-3 κουβέντες, αλλά ποτέ σε τέτοιο επίπεδο. Και θα προσπαθούσε να αποδείξει στον καθηγητή ότι ήταν λάθος της στιγμής με το να γράψει στο επόμενο τεστ ή στις εξετάσεις 18-20. Η συμπεριφορά του ήταν απαράδεκτη πάντως οπότε δικαιολογεί περισσότερο το 0 που πήρε. Και στις περιπτώσεις αυτές μία αποβολή θα ήταν ιδανική για να στρώσει χαρακτήρα ο μαθητής αυτός γιατί τέτοια άτομα θα έχουν πάντα τις ίδιες απαιτήσεις στη ζωή τους και θα καταπιέζουν τους καλούς πολίτες. Άκου εκεί να μειώσει έτσι έναν καθηγητή... Δηλαδή αυτός πιστεύει θα περάσει σε καμιά καλύτερη σχολή, πχ. ιατρική(;) -> ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΛΩΜΟ <- Για να αποκτήσεις κάτι σήμερα πρέπει να ιδρώσεις, κάτι που δεν είναι εμφανές στην περίπτωση αυτή.

Να μην πολυλογώ ο Miv εξηγήθηκε πολύ καλά, γιατί τέτοια άτομα δεν είναι να τα φέρεσαι καλά γιατί θα σε εκμεταλεύονται μετά. Πατήστε τους κάνα μπουκέτο να στρώσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theol10

Νεοφερμένος

Ο theol10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
lol...
καταλαβαινω πως ο μαθητης ήταν αυθάδης αλλα αποβολη γι' αυτό το πράγμα δεν μπορει να δοθει...
δικαιωμα του να γράψει είτε 0 η 5 η οτιδηποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
"Νομίζετε ότι είστε ο καθηγηταράς που έχει τελειώσει πανεπιστήμια και master και μπορείτε να κρίνετε όποιον θέλετε?"
Αυτό ήταν η αυθάδεια, όχι ο βαθμός που έγραψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

narutoboy

Νεοφερμένος

Ο narutoboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κι εγώ θα συμφωνήσω με τον miv αν και μερικά σημεία δεν μου άρεσαν τόσο καθώς φάνηκαν αρκετά αυστηρά και δεν θα βοηθούσαν την κατάσταση...

με λίγα λόγια πιστέυω πως ο κ. καθηγητής καλώς έπραξε και μίλησε ιδιαιτέρως στον μαθητή , άσχετα με την αντίδρασή του , και ύστερα απευθύνθηκε στον διευθυντή για να μιλήσει με τους κηδεμόνες του νεαρού, μιας και τετοιου είδους προβλήματα συμπεριφοράς πηγάζουν από οικογενειακά προβλήματα , έληψη διαπαιδαγώγησης ή και άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiLtOs_AkA_XoNe

Νεοφερμένος

Ο miltaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
nomizw pws einai kaluteros apo mena sthn xhmeia o tupos!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά κι απο μένα, δεν τίθεται θέμα, αλλά εγώ δεν έβρισα τον καθηγητή μου που κατέβασε μόνο σε μένα (απόλη τη Β) το βαθμό στο Β' τετράμηνο...Ίσα-ισα που του πα οτι έπρεπε να μου βάλει πολύ λιγότερο...Ας όψεται το γεγονός οτι με συμπαθεί, αλλιώς θα έμενα μετεξεταστέος χημεία μου φαίνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω θα ελεγα οτι δεν ειναι τοσο ο βαθμος...
αλλα συχνα μαθητες με μεγαλους βαθμους επαναπαυονται και περιμενουν να τον διατηρησουν με το τιποτα!!!
στο κατω κατω μαθητης του 20 θα επρεπε να ειχε και λιγο σεβασμο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trilo

Νεοφερμένος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
1ον Στην αυθάδεια δεν βαθμολογείται με 0 αλλά με άριστα!
2ον Εφόσον έχεις ξεχωρίσει 2 υποερωτήματα καθένα βαθμολογείται με άριστα το 10. Στο 1 υποερώτημα δεν μπορεί να πάρει 0 γιατί σου έκανε αντικατάσταση στον ΓΜΤ. Απλά δεν έστησε την εξίσωση. Συνεπώς το έχει λάθος. Παίρνει 2 εώς 3. Στο 2 υποερώτημα παίρνει τον πλησιέστερο ακέραιο και σου δίνει τα 2 σωστά ισομερή κατά την γνώμη του. Ούτε εκεί πρέπει να πάρει 0. 2 εώς 3 μόρια τα δικαιούται.΄
ΆΡα από 4-6 μόρια θα έπαιρνε απο μένα και θα πήγαινε σε τρίτο βαθμολογητή!
Το μηδέν που έβαλες είναι εκδικητικη βαθμολογία δίοτι αυτό το γραπτό δεν είναι ισοδύναμο με εντελώς κενή κόλλα.
ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω ομως γιατι μαθητης του 20 γραφει τωρα 000000!!!!!
Γιατι το εκανε αυτο?Απο αντιδραση????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε, έτυχε να μην έχει διαβάσει το μάθημα της ημέρας, δεν είναι τόσο περίεργο :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyasdfg

Νεοφερμένος

Η qwertyasdfg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
το δικο σας λαθος κυριε καθηγητα ειναι οτι φθασατε να συζητατε το θεμα με εμας που ειμαστε ασχετοι με το θεμα. το σωστο κατα τη γνωμη μου θα ηταν να συζητησετε με το συγκεκριμενο παιδι το θεμε και να βρειτε οι 2 σας μια λυση χωρις να μπλεκεται τριτους στην υποθεση σας.
υ.γ.το ν νομιζω οτι εβγαινε 4.25 ή κανω λαθος?:nono:
επισης υπευθυνοι για την συμπεριφορα του/της δεν ειναι μονο οι γονεις του αλλα και εσεις ο ιδιος. τι εχετε να πειτε κυριε καθηγητα για αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από qwertsdfg:
το δικο σας λαθος κυριε καθηγητα ειναι οτι φθασατε να συζητατε το θεμα με εμας που ειμαστε ασχετοι με το θεμα. το σωστο κατα τη γνωμη μου θα ηταν να συζητησετε με το συγκεκριμενο παιδι το θεμε και να βρειτε οι 2 σας μια λυση χωρις να μπλεκεται τριτους στην υποθεση σας.
υ.γ.το ν νομιζω οτι εβγαινε 4.25 ή κανω λαθος?:nono:
επισης υπευθυνοι για την συμπεριφορα του/της δεν ειναι μονο οι γονεις του αλλα και εσεις ο ιδιος. τι εχετε να πειτε κυριε καθηγητα για αυτα?
Εγώ έχω να πώ ότι αρχικά ζήτησε απλώς μια γνώμη, ο κύριος καθηγητής.
Κατα δεύτερον τι φταίει που το παιδί ήταν χαζό και ψώνιο? Είναι προφανές ότι ήθελε να προκαλέσει την προσοχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πρώτον, ζητησε μια γνώμη απο παράγοντες της εκπαίδευσης, κυρίως μαθητές κι αυτό τον τιμά. Ο καθηγητής δεν ειναι αυθεντία για να μη ζητάει συμβουλές απο τους τρόπον τινά μαθητές του, δηλαδή εμάς. Αν διάβαζες απο την αρχη τις δημοσιεύσεις, ο καθηγητής ειχε την καλή διάθεση να το συζητήσει, το έκανε και μαλιστα το ξανακανε δευτερη φορά, οπότε και βρηκε μια σχετική λύση. Υπεύθυνος για τη συμπεριφορά ενος μαθητη 17 ετών ειναι κάπως δυσκολο να ειναι ο χημικός του. Άσε που απο την ηλεκτρονική μας γνωριμία με τον parantop, νομιζω κανένας δε μπορει να πει οτι πιθανόν ανήκει σ'εκεινους τους καθηγητές που σε προκαλούν να τους βρίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top