Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Φταίω εγώ που δεν είδα ούτε ερώτηση ούτε απάντηση;

Φταις και που γεννηθηκαμε αυτο που ειμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ρε vaso είσαι σοβαρός;;; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Φταίω εγώ που δεν είδα ούτε ερώτηση ούτε απάντηση;
Φταίω και γω...:Dγιατί ούτε εγώ είδα τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Φταις και που γεννηθηκαμε αυτο που ειμαστε :P
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Eq0EVvLCLIY[/ame]
Φταίω εγώ το παραδέχομαι
για όλα μόνο φταίω

Θεέ μου πόσο ντρέπομαι
τις νύχτες μόνος κλαίω
δικάζω τον εαυτό μου κι υποφέρω
εγώ το παραδέχομαι για όλα μόνο
Am
Φταίω εγώ το παραδέχομαι
για όλα μόνο φταίω
με πιάνουνε τα κλάματα
συγγνώμη πάλι λέω
μα ο ήχος της φωνής μου δεν σε φτάνει
ΔΕΝ σβήνουνε τα δάκρυα τα λάθη που έχω κάνει

όπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ
οι γονείς σου λοιπόν φταίνε που έγινες ομοφοβικός και ρατσιστής????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ

Ακολουθει πολιτικη διαφημιση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=Eq0EVvLCLIY
Φταίω εγώ το παραδέχομαι
για όλα μόνο φταίω

Θεέ μου πόσο ντρέπομαι
τις νύχτες μόνος κλαίω
δικάζω τον εαυτό μου κι υποφέρω
εγώ το παραδέχομαι για όλα μόνο
Am
Φταίω εγώ το παραδέχομαι
για όλα μόνο φταίω
με πιάνουνε τα κλάματα
συγγνώμη πάλι λέω
μα ο ήχος της φωνής μου δεν σε φτάνει
ΔΕΝ σβήνουνε τα δάκρυα τα λάθη που έχω κάνει

όπα
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ
οι δικοι σου γονεις φταινε που σου μαθανε οτι επειδη ο αλλος ειναι διαφορετικος απο σενα , δεν ειστε ισοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Κάτι τέτοια άτομα σαν και εσένα φταίνει vasos που τους ενθαρρύνουν ακόμα πιο πολύ να στηρίξουν την επιλογή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Κάτι τέτοια άτομα σαν και εσένα φταίνει vasos που τους ενθαρρύνουν ακόμα πιο πολύ να στηρίξουν την επιλογή του.
:iagree::iagree::no1:
Προσωπικά είμαι straight..και πέρυσι στο σχολείο έκανα εργασία με θέμα την ομοφοβία...Κάθε φορά που εξηγούσα σε κάποιον συμμαθητή μου τι είναι με ρωτούσε με γουρλωμένα μάτια και ηλίθιο χαμόγελο:"Καλά ρε συ??Είσαι λεσβία???",,Μου άναβαν τα λαμπάκια εκείνη τη στιγμή με αυτό το ύφος και μου ερχόταν όντως να γίνω ομοφυλόφιλη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
πριν απο μερικους μηνες εμαθα οτι ο κολλητος μου ειναι ομοφυλοφιλος... δεν αλλαξα σταση απεναντι του δεν τον ειδα με διαφορετικο ματι! μπορω να πω οτι ναι στην αρχη σοκαριστηκα αλλα δεν τον απομακρυνα ουτε σκεφτηκα κατι αρνητικο για εκεινον ή οτι ειναι κατότερος δηλαδη τι διαφορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
:iagree::iagree::no1:
Προσωπικά είμαι straight..και πέρυσι στο σχολείο έκανα εργασία με θέμα την ομοφοβία...Κάθε φορά που εξηγούσα σε κάποιον συμμαθητή μου τι είναι με ρωτούσε με γουρλωμένα μάτια και ηλίθιο χαμόγελο:"Καλά ρε συ??Είσαι λεσβία???",,Μου άναβαν τα λαμπάκια εκείνη τη στιγμή με αυτό το ύφος και μου ερχόταν όντως να γίνω ομοφυλόφιλη......
Άσχετο, αυτή την εργασία μπορείς να την μοιραστείς μαζί μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Άσχετο, αυτή την εργασία μπορείς να την μοιραστείς μαζί μας;

+1

Γιατι θα ετοιμασω τετοιο θεματακι για την Βουλη των Εφηβων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Άσχετο, αυτή την εργασία μπορείς να την μοιραστείς μαζί μας;
πςςς...Είναι μεγάλη και σε κομμάτια...Θα την ενώσω και ευχαρίστως να την μοιραστώ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ


"....Ιτιά, ιτιάααααααααααα λου-λου-διασμέεεεεεεεενηηηηηηη...."
:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ

Προσπάθησε να συγχωρήσεις τους γονείς σου κάποτε λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
ο ανθρωπος δενγεννιεται γινεται ετσι
εσεις δεν φταιτε
οι γονεις σας ΝΑΙ
Ναι ε?
Ολο δικο σου: https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
Σε παρακαλω, την επομενη φορα να εχουν λογικη αυτα που λες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχει ενδιαφέρον να υπάρχουν και μερικές τεκμηριωμένες απαντήσεις από όσους δηλώνουν ότι θα απομακρύνονταν.
Φίλε meidei γενικά έχω επιχειρήματα για τις απόψεις μου...ότι λέω το λέω για συγκεκριμένο λόγο και το υποστηρίζω(όταν μιλάω σοβαρά):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δε μπορώ να καταλάβω ντε και καλά γιατί πρέπει όλοι να πηγαίνουν τους gay. Δηλαδή μόλις κάποιος πει κάτι αρνητικό γι' αυτούς αμέσως να τους φάτε, να το παίξετε σύγχρονοι και ανοιχτόμυαλοι.
Αν θέλετε να λέγεστε ανοιχτόμυαλοι, μάθετε πρώτα να σέβεστε τη γνώμη του άλλου και μετά υποστηρίξτε τα δικαιώματα των gay.

No offence.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top