Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Γιατι αν σε φλερτάρει με ωραίο τρόπο, θα τον διώξεις από παρέα σου δηλαδή;;
Καλά και άτομο του αντίθετου φύλου αν σε φλερτάρει και δεν ενδιαφέρεσαι θα νιώσεις κάπως και μπορεί να απομακρυνθείς. Δύσκολα συνεχίζει μια φιλία αν ο ένας το βλέπει αλλιώς
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Καλά και άτομο του αντίθετου φύλου αν σε φλερτάρει και δεν ενδιαφέρεσαι θα νιώσεις κάπως και μπορεί να απομακρυνθείς. Δύσκολα συνεχίζει μια φιλία αν ο ένας το βλέπει αλλιώς
Εκει ήθελα να καταλήξω.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Εγώ κάνω παρέα με ομοφυλοφιλους στη σχολή και είναι μια χαρά παιδιά! Δεν με ενοχλούν με τα ερωτικά τους δεν τους ενοχλώ! Όλα κινούν ομαλα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Εγώ κάνω παρέα με ομοφυλοφιλους στη σχολή και είναι μια χαρά παιδιά! Δεν με ενοχλούν με τα ερωτικά τους δεν τους ενοχλώ! Όλα κινούν ομαλα
Νομίζω ότι σχεδόν ποτέ δε θα ενοχλήσει με τα ερωτικά του ένας ομοφυλόφιλος αν ξέρει πως ο άλλος δεν ενδιαφέρεται.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,072 μηνύματα.
Νομίζω ότι σχεδόν ποτέ δε θα ενοχλήσει με τα ερωτικά του ένας ομοφυλόφιλος αν ξέρει πως ο άλλος δεν ενδιαφέρεται.
Όσο ποσοστό ετεροφυλόφιλων μπορούν να γίνουν φορτικοί - ενοχλητικοί αν επιμένουν, τόσο μπορούν και ομοφυλόφιλοι. Δε βρίσκω λόγο για διαχωρισμό. Είναι στον άνθρωπο, όχι στη σεξουαλική προτίμηση.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,888 μηνύματα.
Όσο ποσοστό ετεροφυλόφιλων μπορούν να γίνουν φορτικοί - ενοχλητικοί αν επιμένουν, τόσο μπορούν και ομοφυλόφιλοι. Δε βρίσκω λόγο για διαχωρισμό. Είναι στον άνθρωπο, όχι στη σεξουαλική προτίμηση.
Νομίζω πως ένας ομοφυλόφιλος θα διστάσει περισσότερο να γίνει φορτικός σεξουαλικα σε ένα ετεροφυλόφιλο γιατί ξέρει πως ούτως ή άλλως κατά πασα πιθανότατα δε θα υπάρξει ανταπόκριση. Κατά τα άλλα συμφωνώ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top