Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Το έχω δηλώσει πάμπολλες φορές εμμέσως τους τελευταίους μήνες. Αν δεν έχει καταλάβει τίποτα, χάνω πάσα ιδέα για το περιβόητο προαίσθημα της μάνας και τα λοιπά. Πάντως, γενικότερα, δεν έχει πρόβλημα με τους γκέι ως σύνολο.

Αρνητικές αντιδράσεις ενάντια στα ΛΟΑΤ άτομα εκφράζει ο αδερφός μου, αλλά αυτού είναι μάλλον εσωτερικευμένη ομοφοβία
(μια φορά που μπήκα από τον υπολογιστή του στο net και ξεκίνησα να γράφω g για google, μου συμπλήρωσε αυτόματα ο browser gay black men)

Τωρα αν εγω ημουν τρανσεξουαλ, αχεμ αχεμ, δεν ξερω αν θα τους το ελεγα.
Δεν θα χρειαζόταν να τους το πεις :P
----
Γιατί έγινε merge; Τα θέματα είναι διαφορετικά. Το ένα ζητά την άποψη των στρέιτ και το άλλο τις εμπειρίες των γκέι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν θα χρειαζόταν να τους το πεις :P
Ωχου μωρεε:p, εννοω οτι δεν θα τους το ελεγα στα μουτρα ετσι, απο μονη μου, αν δεν μου εχουν πεταξει μπηχτη και τετοια. :p
Aυτο εννοουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Aν και προσωπικά δεν χρειάζεται να εμπλακώ σε τέτοιες καταστάσεις όντας ετεροφυλόφιλος, το θεωρώ απαράδεκτο να υπάρχουν παρόμοια κολλήματα.

Σίγουρα στην Ελλάδα ζούμε, υπάρχουν ακόμα πολλά κλειστά και πουριτανικά μυαλά, αλλά τις προσωπικές επιλογές του καθενός δεν μπορεί να τις ορίσει κανείς, και ειδκά οι γονείς πρέπει να σέβονται το άτομο που οι ίδιοι μεγάλωσαν (αν μη τι άλλο τουλάχιστον...)

Όσον αφορά για το φίλο μου, από τη στιγμή που δε θα μου "κόλλαγε" (αλλά εδώ είναι οξύμωρο, όντας φίλος μου) δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα μαζί του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
πρεπει να είναι πολύ δυσκολο να το πεις στους γονείς σου αλλα μάλλον καλύτερα είναι να ξέρουν τη σεξουαλική σου προτείμηση απο νωρίς και ως γονείς που θέλουν το καλύτερο για σένα πρέπει να στηρήξουν αυτο που είσαι και να το αποδεχτουν...


ελεοςςςςςςςςς
μαζευτε τον, μην κατηγοριοποιεις τους ανθρώπους αγόρι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς πρεπει να κλειδωθει
δεν θα ασχολουμαστε ολη την μερα μαζι σας!
να πατε να μπειτε σε φορουμ γκει αν υπαρχει:bye:

Aντε παλι εσυ!:mad:
Ρε ****** μου,δεν εχω καταλαβει κατι με σενα: Το οτι ειμαστε σε ενα μερος,οπου η ελευθερια λογου ειναι δικαιωμα και μπορουμε να μιλαμε,εσενα τι σε κοφτει; Σου βρισαμε την μανα και την οικογενεια σου; Σου θιξαμε την σεξουαλικοτητα σου; Επειδη δεν μας χονευεις,δεν σημαινει οτι θα μας αλλαξεις και μυαλα. Υπαρχουν και αλλοι ομοφοβικοι εδω,που μας μισουν εξισου,αλλα δεν βγαζουν ολη την χολη τους σε ενα.

Και αμα θες στην τελικη το μηνυμα μου: Κατσε φρονιμα,γιατι εχω ολα τα μεσα για να σε στειλω διακοπες απο ' δωμεσα,μια για παντα :)

Το θεμα συνεχιζεται κανονικα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Στρουμφ, σου εξήγησα γιατί το έκανα, δεν στο έκλεισα ούτε έσβησα, το συγχώνευσα με ετούτο. Και δεν νομίζω ότι ευθύνομαι εγώ αν ο vasos είναι ζώο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ζεντ απρεπεις εκφρασεισ ρε!στα διαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
zed δεν το είπα με κακό τόνο :) καλά έκανες και το άλλαξες , και εγώ θα έγραφα (ως συνήθως) να μετακινηθεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ωχου μωρεε:p, εννοω οτι δεν θα τους το ελεγα στα μουτρα ετσι, απο μονη μου, αν δεν μου εχουν πεταξει μπηχτη και τετοια. :p
Aυτο εννοουσα.
Είσαι σίγουρη οτι εννοούσες τρανσέξουαλ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αν ηταν gay δεν θα με πειραζε καθολου,κανενα προβλημα..
αλλα αν μου λεγε οτι με γουσταρει:P τι να πω τοτε θα τον σουταρα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Όπως ισχύει και η φιλία μεταξύ αγοριών και κοριτσιών γιατί να μην ισχύει η φιλία μεταξύ ενός ενός αγοριού και ενός gay αγοριού; δεν πάυει να υπάρχει η αληθινή φιλία. Δεν είναι απαραίτητο να γουστάρει ο gay τον κολλητό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Όπως ισχύει και η φιλία μεταξύ αγοριών και κοριτσιών γιατί να μην ισχύει η φιλία μεταξύ ενός ενός αγοριού και ενός gay αγοριού; δεν πάυει να υπάρχει η αληθινή φιλία. Δεν είναι απαραίτητο να γουστάρει ο gay τον κολλητό του.


απαραιτητο δεν ειναι.απλα υπαρχει μια πιθανοτητα(αφου ειναι gay)...
οπως υπαρχει κ η πιθανοτητα μια κοπελα να γουσταρει ενα κολλητο της και το αναποδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
if i was gay i would have a sexy time with him :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
orly?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Bloom.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
pstly, ptsuly.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
σοβαρευτειτε ρε.Το θεμα ειναι μειζον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hristinoola

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αρχικά μπορεί να το έπαιρνα κάπως αλλά πιο πολύ από την άποψη πώς γίνεται να είμαστε τόσο καιρό φίλοι και να μην έχω καταλάβει τίποτα... Από κει και πέρα όμως δεν πιστεύω να άλλαζε κάτι... Οι σεξουαλικές προτιμήσεις του φίλου μου αλλά και των γύρω μου γενικά δεν είναι κάτι το οποίο με αφορά, πόσο μάλλον κάτι για το οποίο θα έπρεπε ν'αλλάξω τη στάση μου απέναντί του/τους. Το διαφορετικό δεν είναι απαραίτητα και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Στην θεωρία όλοι τα ίδια λένε: περί ανεκτικότητας, περί σεβασμού της σεξουαλικής διαφορετικότητας,...κτλ. Στην πράξη όμως διαφοροποιούνται όλα...

Πόσες κοπέλες και πόσα αγόρια από εσάς αύριο, όταν γίνετε μαμάδες και μπαμπάδες αντίστοιχα, θα δεχόσασταν το παιδί σας να σας έλεγε ότι είναι gayς ή λεσβία;

Υ.Σ. Στο παρόν post, δεν εκφράζω κάποια προσωπική θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Aν ο φίλος μου ήταν gay θα τον παρότρεινα να κάνει παρέα με κοπέλες (φιλενάδες) και μετά να μου τις γνωρίζει.. οh yea babe, jackpot!

Πρακτικό μυαλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top