Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δεν ξερω αν καταλαβες, αλλα εδω ειναι ιντερνετ, ο καθενας μπορει να βγαλει τα απωθημενα του ,να κανει τη πλακα του, να πλασει τον εαυτο του οπως θα θελε να ταν στην πραγματικη ζωη του, χωρις καμμια επιπτωση, .Ειναι ιντερνετ οχι πραγματικη ζωη

δηλαδη θες να πεις οτι αυτος ο ανθρωπος θελει να ειναι γκει?
ναι το αποδεχεται ετσι οπως ειναι αλλα πραγματικα πιστευεις οτι θα ηθελε να ειναι γκει?για ποιο λογο?για να ξεχωρισει απο τους υπολοιπους?
και ξερω καλα οτι εδω ειναι internet κ οχι πραγαμτικη ζωη...
-----------------------------------------
Αγαπητή μου sweety,

Η ενασχόληση μου με φόρουμς γενικότερα μου έχει δείξει πολλές φορές το φαινόμενο hit and run.. (έτσι το έχω ονομάσει εγώ)

Μπαίνει κάποιος σχεδόν τυχαία (συνήθως από μηχανή αναζήτησης), κάνει εγγραφή, κάνει 1 ποστ, και μετά απλά θα μπει τις επόμενες 3 μέρες για να τσιμπήσει αντιδράσεις... Και μετά μην τον είδατε τον Παναή.

Γιατί να κάνει κάτι τέτοιο: Υπάρχουν πολλοί λογοι:

1ον: Μπορεί απλά να θέλει να δει αντιδράσεις, να θέλει να δει πόσο αποδεκτοί είναι οι gay στην κοινωνία μας.

2ον: Μπορεί να θέλει τα 5 λεπτά του. Και ποιος δεν θα ήθελε να είναι το επίκεντρο της προσοχής για κάποιο χρονικό διαστημα.. Οπότε μπαίνει, γράφει κάποια πράγματα που σίγουρα θα προκαλέσουν απαντήσεις/αντιδράσεις και μετά χαίρεται που έγινε το επίκεντρο της προσοχής...

3ον: Mπορεί να είναι αναποφάσιστος. Να μην ξέρει ο ίδιος τι είναι. Και να θέλει απλά να δει απαντήσεις.

4oν: Να σπάσει πλάκα.

Kαι εδώ νομίζω ότι είναι το 2..

το 4 δεν μπορω να το καταλαβω...
γτ να σπασει πλακα?
επειδη δεν εχει τι να κανει?
και λεει ας κατσω να γραψω οτι μου ρθει...
και το 2 π λες το να θελει να γινει το επικεντρο της προσοχης απο τους φιλους του ναι αλλα οχι απο ενα φορουμ...δεν κερδιζει τιποτα με αυτο...μοναχα μια στιγμη...τιποτα αλλο...
και δεν ξερει κανεις αν αυτα π ειπε το συγκεκριμενο ατομο αληθευουν ή οχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ρισκάρουμε να βγούμε off topic

anyway

Εδώ είναι internet όπως σωστότατα είπε ο november rain

Μπορώ εγώ κάλιστα να πω ότι έβγαλα ΜΟ 20 ενώ έχω 12. Γιατί? Γιατί ίσως αυτό θα ήθελα να είχα κάνει? Για να γίνω περισσότερο αποδεκτός? Για να τραβήξε την προσοχή? Για να με "θαυμάσουν?" υπάρχουν άπειροι λόγοι

Μπορω να πω ότι θέλω.

@miv
Με σαραντάρες πουλάκι μου :P

@in flames gn

Σου εξήγησα γιατι πιστεύω ότι ΔΕΝ είναι gay.. Αν ήταν μέλος του φόρουμ και συμμετείχε κανονικά, και μετά όταν άνοιγε αυτό το θέμα απάνταγε, τότε μάλλον θα τον πίστευα..

EDIT

Γιατί να σπάσει πλάκα? Έτσι γουστάρει. Κάποιος στο insomnia έσπαγε πλάκα για 400 σελίδες με μία μούφα που είχε γράψει...

Άμα κάποιος δεν έχει real life ψάχνει υποκατάστατα.. Kαι ναι, ακόμα και τα 5 λεπτά που θα του δώσει ένα φόρουμ θα τον κάνει να νιώσει αποδεκτός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ρισκάρουμε να βγούμε off topic

anyway

Εδώ είναι internet όπως σωστότατα είπε ο november rain

Μπορώ εγώ κάλιστα να πω ότι έβγαλα ΜΟ 20 ενώ έχω 12. Γιατί? Γιατί ίσως αυτό θα ήθελα να είχα κάνει? Για να γίνω περισσότερο αποδεκτός? Για να τραβήξε την προσοχή? Για να με "θαυμάσουν?" υπάρχουν άπειροι λόγοι

Μπορω να πω ότι θέλω.

@miv
Με σαραντάρες πουλάκι μου :P

@in flames gn
Σου εξήγησα γιατι πιστεύω ότι ΔΕΝ είναι gay.. Αν ήταν μέλος του φόρουμ και συμμετείχε κανονικά, και μετά όταν άνοιγε αυτό το θέμα απάνταγε, τότε μάλλον θα τον πίστευα..

μα κοιτα ομως λιγο ειναι μεσα και διαβαζει ή γραφει σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
@in flames gn
Σου εξήγησα γιατι πιστεύω ότι ΔΕΝ είναι gay.. Αν ήταν μέλος του φόρουμ και συμμετείχε κανονικά, και μετά όταν άνοιγε αυτό το θέμα απάνταγε, τότε μάλλον θα τον πίστευα..

ε ναι..το επιχειρημα αυτο ειναι αβασιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
μα κοιτα ομως λιγο ειναι μεσα και διαβαζει ή γραφει σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα...

Ναι, μπήκε, τσίμπησε αντιδράσεις, και βγήκε.. Δεν στο είπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
@sweety
Προσπαθεις να αποδειξεις στον εαυτο σου αστεια πραγματα με αστεια επιχειρηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ναι, μπήκε, τσίμπησε αντιδράσεις, και βγήκε.. Δεν στο είπα?

ναι αλλα δεν ξερεις αν αυτος αυτη τη στιγμη με αυτα που ειδε και διαβασε πως νιωθει τωρα...
γτ μπορει να ειπε αληθεια και επειδη ελεγαν ολοι οτι δεν ισχυει αυτο μπορει να νιωθει στενοχωρημενος τωρα...
τωρα ομως αν ισχυει αυτο π λες εσυ κ οι υπολοιποι τοτε αλλαζει το θεμα...
-----------------------------------------
@sweety
Προσπαθεις να αποδειξεις στον εαυτο σου αστεια πραγματα με αστεια επιχειρηματα

δεν προσπαθω να αποδειξω στον εαυτο μου τιποτα...
απλως κανω και εγω μια υποθεση...τοσο κακο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ακόμα και να έκανε αυτό που είπε ο djohn δε μειώνεται το πόσο σημαντικά είναι αυτά που λέει και είναι αβάσιμο βασικά το ότι θέλει να τραβήξει την προσοχή γιατί αυτά που γράφει ειναι σχεδον ίδια με αυτά που έχουμε γράψει εγώ και άλλοι, απλά το κάνει από προσωπική σκοπιά. Επίσης που είναι το πρόβλημα να γράψει μόνο εδώ; Δεν αναγκάζουμε κανέναν να είναι υποχρεωτικά μονιμο μελος του φορουμ μονο και μονο για να πει μια εμπειρια ή γνωμη σε ένα θεμα. Αν ειναι δυνατον. Δικαιολογιες μου φαινονται ολα αυτα, δικαιολογιες επειδη γραφτηκαν πραγματα που δεν αρεσουν σε μερικους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί έχετε μπει στην ανούσια αυτή ρητορική και συνομωσιολογία. Είτε ειναι γκέι, είτε δεν είναι, είτε λέει αλήθειες, είτε λέει μούφες, είτε ειναι σοβαρό μέλος, είτε είναι troller, η ουσία των λεγομένων του έχει κάποιο λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ακόμα και να έκανε αυτό που είπε ο djohn δε μειώνεται το πόσο σημαντικά είναι αυτά που λέει και είναι αβάσιμο βασικά το ότι θέλει να τραβήξει την προσοχή γιατί αυτά που γράφει ειναι σχεδον ίδια με αυτά που έχουμε γράψει εγώ και άλλοι, απλά το κάνει από προσωπική σκοπιά. Επίσης που είναι το πρόβλημα να γράψει μόνο εδώ; Δεν αναγκάζουμε κανέναν να είναι υποχρεωτικά μονιμο μελος του φορουμ μονο και μονο για να πει μια εμπειρια ή γνωμη σε ένα θεμα. Αν ειναι δυνατον. Δικαιολογιες μου φαινονται ολα αυτα, δικαιολογιες επειδη γραφτηκαν πραγματα που δεν αρεσουν σε μερικους.

Eγγραφή, 1 ποστ, με username το οποίο δεν υπάρχει σε άλλο φόρουμ, μετά μόνο επισκέψεις σε αυτό το τόπικ (χωρίς να ξανααπαντάει). Το έχω δει χιλιάδες φορές σε άπειρα φόρουμς. Και ξέρεις κάτι? Στο 99% των περιπτώσεων αποδεικνύεται ότι γράφουν π@π@ριες.

Κακώς σου φαίνονται δικαιολογίες και μάλλον για να το λες αυτό δεν διάβασες τι του έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αφήστε τις επιμέρους αδιάφορες παραμέτρους και σχολιάστε την ουσία. Αφού δεν ξέρετε τον άλλον, ας έχετε τουλάχιστον το θάρρος να κρίνετε μόνο αυτά που λέει. Τα υπόλοιπα δεν προσφέρουν κάτι στη συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οποια αποψη και αν εχετε,το γεγονος οτι εχει κανει 1 ποστ ,ξαναλεω,δεν καθιστα οσα ειπε, βλακειες. αν η εγκυροτητα οσων λεμε φαινεται απο τον αριθμο των ποστς μας τοτε να ξερω να μη διαβαζω οτι λενε οσοι εχουν κατω απο 1000 ξερω γω ποστς. ειναι μεν ενα ποστ αλλα ,γνωμη μου,οτι εχει δικιο σε οσα λεει.

επιπλεον,αν νομιζετε οτι ποσταρε για να τραβηξει την προσοχη,μην του κανετε τη χαρη να ασχοληθειτε.απλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Γιατί να σπάσει πλάκα? Έτσι γουστάρει. Κάποιος στο insomnia έσπαγε πλάκα για 400 σελίδες με μία μούφα που είχε γράψει...

Άμα κάποιος δεν έχει real life ψάχνει υποκατάστατα.. Kαι ναι, ακόμα και τα 5 λεπτά που θα του δώσει ένα φόρουμ θα τον κάνει να νιώσει αποδεκτός

ναι αλλα θελει να ζει σε εναν ''ψευτικο''κοσμο με δικια του ιστορια?δεν νομιζω...και για ξανακοιτα παλι...ξαναμπηκε...δεν ξερεις αυτη την φορα αν θα απαντησει ή οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Λοιπόν σε καμία περίπτωση δεν μπήκα ούτε για να κάνω το κομμάτι μου, ούτε για να κάνω πλάκα, ούτε είναι το μόνο που με απασχολεί.
Ο καθένας ας πιστέψει οτι θέλει.Δεν ειμαι εγώ το θέμα.
Βασικά θέλω να απαντήσω σε πολλά αλλα εχω χάσει τη μπάλα και δεν ξέρω απο που ν αρχίσω.
Εξ αρχής πάντως είπα πως ΔΕΝ θέλω να πείσω κανέναν για κάτι , απλά ήθελα να δείξω πως είναι να σαι μέσα σ'ολο αυτο.Μάλλον δεν το καταφερα..Τεσπά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
ναι αλλα θελει να ζει σε εναν ''ψευτικο''κοσμο με δικια του ιστορια?δεν νομιζω...και για ξανακοιτα παλι...ξαναμπηκε...δεν ξερεις αυτη την φορα αν θα απαντησει ή οχι...
Λεει κατι? Σιγα μην αρχισουμε την ψυχολογια τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Λοιπόν σε καμία περίπτωση δεν μπήκα ούτε για να κάνω το κομμάτι μου, ούτε για να κάνω πλάκα, ούτε είναι το μόνο που με απασχολεί.
Ο καθένας ας πιστέψει οτι θέλει.Δεν ειμαι εγώ το θέμα.
Βασικά θέλω να απαντήσω σε πολλά αλλα εχω χάσει τη μπάλα και δεν ξέρω απο που ν αρχίσω.
Εξ αρχής πάντως είπα πως ΔΕΝ θέλω να πείσω κανέναν για κάτι , απλά ήθελα να δείξω πως είναι να σαι μέσα σ'ολο αυτο.Μάλλον δεν το καταφερα..Τεσπά

κοιτα...καλα εκανες και το ειπες...μπραβο σου..
και καλα εκανες που μπηκες και ξεκαθαρισες καποια πραγματα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
κοιτα...καλα εκανες και το ειπες...μπραβο σου..
και καλα εκανες που μπηκες και ξεκαθαρισες καποια πραγματα...!!!
Απο σενα παιρνουν θαρρος κατι τετοοιοι τυχαιοι και συ τσιμπας. Τι να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Απο σενα παιρνουν θαρρος κατι τετοοιοι τυχαιοι και συ τσιμπας. Τι να πω

μωρε που ξερεις αν ο αλλος λεει αληθεια?
και αν σ πω και κατι εγω τον πιστευω και μπραβο μου...διακιωμα μου ειναι...δεν μπορεις να μου επιβαλεις την γνωμη σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
ναι αλλα θελει να ζει σε εναν ''ψευτικο''κοσμο με δικια του ιστορια?δεν νομιζω...και για ξανακοιτα παλι...ξαναμπηκε...δεν ξερεις αυτη την φορα αν θα απαντησει ή οχι...

Kαλά μετά από όσο τον προκάλεσα το περίμενα αλλά τέσπα.

Λοιπόν σε καμία περίπτωση δεν μπήκα ούτε για να κάνω το κομμάτι μου, ούτε για να κάνω πλάκα, ούτε είναι το μόνο που με απασχολεί.
Ο καθένας ας πιστέψει οτι θέλει.Δεν ειμαι εγώ το θέμα.
Βασικά θέλω να απαντήσω σε πολλά αλλα εχω χάσει τη μπάλα και δεν ξέρω απο που ν αρχίσω.
Εξ αρχής πάντως είπα πως ΔΕΝ θέλω να πείσω κανέναν για κάτι , απλά ήθελα να δείξω πως είναι να σαι μέσα σ'ολο αυτο.Μάλλον δεν το καταφερα..Τεσπά

Καλώς τον.. Εϊναι η πρώτη φορά που γράφεσαι σε φόρουμ ή συμμετέχεις και σε άλλα?

οποια αποψη και αν εχετε,το γεγονος οτι εχει κανει 1 ποστ ,ξαναλεω,δεν καθιστα οσα ειπε, βλακειες. αν η εγκυροτητα οσων λεμε φαινεται απο τον αριθμο των ποστς μας τοτε να ξερω να μη διαβαζω οτι λενε οσοι εχουν κατω απο 1000 ξερω γω ποστς. ειναι μεν ενα ποστ αλλα ,γνωμη μου,οτι εχει δικιο σε οσα λεει.

επιπλεον,αν νομιζετε οτι ποσταρε για να τραβηξει την προσοχη,μην του κανετε τη χαρη να ασχοληθειτε.απλο.

Μάλλον ούτε εσύ διαβάζεις τι λέω. Το να γράφεσαι με username που δεν υπάρχει σε κανένα άλλο φόρουμ, για να κάνεις 1 ποστ σε 1 θέμα, το οποίο περιμένεις να δημιουργήσει αντιδράσεις, και μετά να παρακολουθείς ΜΟΝΟ αυτό τότε κάτι βρωμάει..

Αν θέλω απαντάω αν δεν θέλω δεν απαντάω, αν θέλω να ασχοληθώ με κάποιον μαλ@κα θα το κάνω, δεν καταλαβαινω που είναι το πρόβλημά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
+φωνω:iagree: και βεβαια θα τον υποστηριζα και δεν θα εκρινα τις επιλογες του..αλλα ουτε και θα τον 'σουταριζα' αν ηταν σωστος απεναντι μου...απο τη στιγμη που υπαρχει φιλια...δεχεσαι τον αλλον οπως ειναι...:)


σιμφωνω:no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top