Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ε ρε φίλε πες οτι ναι, έτσι είναι.. Ποιό είναι το πρόβλημά σου εσένα?? Έλεος δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Α, μάλιστα, δηλαδή το 1ο forum που γράφεσαι στο Internet είναι (άκουσον, άκουσον), το ischool και είσαι (άκουσον άκουσον πάλι) 18 είπαμε ε?

Και πριν πει κανένας: Δηλαδή αποκλείεται να είναι έτσι? Απαντάω: Αν βρείτε την κοπέλα σας στο κρεβάτι με έναν άλλο μπορεί απλά να παίζανε, μην ανησυχείτε...

Έχει και συνέχεια γιατί τώρα είμαι ακόμα πιο σίγουρος ότι απλά παίζεις ένα ρόλο.

Μπαίνεις τέσπα στο ischool (ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ) γράφεσαι και αποφασίζεις ότι θες να μοιραστείς με κανα 1000αρι αγνώστους το μυστικό σου ε?
:thanks::thanks:
το οτι καποιοι σκέφτονται διαφορετικά από εσένα δηλαδή , τους κανει αυτοματως ψεύτες?
επίσης δεν εξομολογήθηκα κανένα μυστικό... δεν μπορείς να καταλάβεις οτι δεν ντρέπομαι για αυτο που είμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
το οτι καποιοι σκέφτονται διαφορετικά από εσένα δηλαδή , τους κανει αυτοματως ψεύτες?
επίσης δεν εξομολογήθηκα κανένα μυστικό... δεν μπορείς να καταλάβεις οτι δεν ντρέπομαι για αυτο που είμαι?

και καλα κανεις που δεν ντρεπεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
το οτι καποιοι σκέφτονται διαφορετικά από εσένα δηλαδή , τους κανει αυτοματως ψεύτες?
επίσης δεν εξομολογήθηκα κανένα μυστικό... δεν μπορείς να καταλάβεις οτι δεν ντρέπομαι για αυτο που είμαι?

Πες τα ρε φίλε.. Εγώ σε παραδέχομαι που έχεις τα κότσια κ μιλάς γι'αυτό σε μία κοινωνία που είναι μέσα στην καχυποψία και αρνείται να δεχτεί το οτιδήποτε διαφορετικό, αν όντως το κάνεις.. Τώρα τι κόλλημα έχει φάει ο άλλος να πούμε με τα φόρουμς δεν ξέρω.. Παράλογα πράματα.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
και καλα κανεις που δεν ντρεπεσαι...

Σαφώς, οποιος είναι gay δεν πρέπει να ντρέπεται.

ε καλα μπορει να ηθελε να το μοιραστει...που το προβλημα?τοσο κακο ειναι?τοσο μεγαλη καχυποψια πια?

Καχυποψία εκ μέρους μου ή αθωότητα από δικού σου.?

Ε ρε φίλε πες οτι ναι, έτσι είναι.. Ποιό είναι το πρόβλημά σου εσένα?? Έλεος δηλαδή..

Το συνέχισα πολύ λες? Περίμενε here comes the best part

το οτι καποιοι σκέφτονται διαφορετικά από εσένα δηλαδή , τους κανει αυτοματως ψεύτες?
επίσης δεν εξομολογήθηκα κανένα μυστικό... δεν μπορείς να καταλάβεις οτι δεν ντρέπομαι για αυτο που είμαι?

Περίμενε περίμενε μεγάλε...

Το ότι δεν ντρέπεσαι σημαίνει ότι βγαίνεις και το βγάζεις βούκινο? Ή απλά τυχαία έπεσε το μάτι σου σε ένα θέμα, αποφάσισες ότι είναι καιρός να γραφτείς στο μοναδικό φόρουμ μέχρι τώρα, και να βγάλεις βούκινο ότι είσαι gay?

Δηλαδή το πρώτο σου ποστ στο internet είναι ότι είσαι gay?

Γιατί αυτό μου λέει εμένα ότι απλά θες να προκαλέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Καχυποψία εκ μέρους μου ή αθωότητα από δικού σου.?

καχυποψια απο την πλευρα σου...
κ γτ αθωοτητα απο μενα?
επειδη πιστευω αυτο π λεει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Δηλαδή το πρώτο σου ποστ στο internet είναι ότι είσαι gay?

Γιατί αυτό μου λέει εμένα ότι απλά θες να προκαλέσεις.


+1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Καχυποψία εκ μέρους μου ή αθωότητα από δικού σου.?

καχυποψια απο την πλευρα σου...
κ γτ αθωοτητα απο μενα?
επειδη πιστευω αυτο π λεει?

O κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος..

Από εκεί και πέρα εμένα απλά δεν μου στέκουν αυτά που λέει.

(Συμφωνώ με όσα λέει περί ομοφυλοφιλίας, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι αυτό που παρουσιάζει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κοιτα , γενικά ,μόνο διαβαζα forum και συγκεκριμένα το ischool τωρα που εδινα πανελληνιες, δεν είχα γραφτεί, κ όπως το διάβαζα προχθές την παρασκευή είδα κατι τρελά ρατσιστικα στο topic κ γραφτηκα για αυτο, αν εχεις σκαλώσει με το οτι ειπα πως είμαι gay δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί σκεφτόμαστε διαφορετικά.Δηλαδή αν δεν το έλεγα και εξεφραζα μονο αποψεις θα λεγα αλήθεια κατ 'εσε?
φιλικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
O κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμένος..

Από εκεί και πέρα εμένα απλά δεν μου στέκουν αυτά που λέει.

(Συμφωνώ με όσα λέει περί ομοφυλοφιλίας, αλλά δεν πιστεύω ότι είναι αυτό που παρουσιάζει)

ωραια εγω το πιστευω,εσυ οχι...
ο καθενας με την γνωμη του...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τι περίεργο που δεν υπάρχει gay ρατσιστής...
Όπως τον συμφέρει τον καθένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Τι περίεργο που δεν υπάρχει gay ρατσιστής...
Όπως τον συμφέρει τον καθένα...

επειδη παραδεχεται τον εαυτο του οπως ειναι?
γι αυτο το λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
κοιτα , γενικά ,μόνο διαβαζα forum και συγκεκριμένα το ischool τωρα που εδινα πανελληνιες, δεν είχα γραφτεί, κ όπως το διάβαζα προχθές την παρασκευή είδα κατι τρελά ρατσιστικα στο topic κ γραφτηκα για αυτο, αν εχεις σκαλώσει με το οτι ειπα πως είμαι gay δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί σκεφτόμαστε διαφορετικά.Δηλαδή αν δεν το έλεγα και εξεφραζα μονο αποψεις θα λεγα αλήθεια κατ 'εσε?
φιλικα.

Mα οι απόψεις σου είναι σωστότατες..


Από εκεί και πέρα όμως απλά δεν πιστεύω ότι είσαι gay. Δεν ξέρω γιατί είπες κάτι τέτοιο, (ίσως και για να συγκινήσεις παραπάνω?), απλά κάτι προσωπικό σου δεν το βγάζεις βούκινο στο ίντερνετ. Ειδικά αν δεν συμμετέχεις σε forums δεν θα βγεις να αρχίσεις να λες για την σεξουαλική/ερωτική/προσωπική σου ζωή!!!
-----------------------------------------
Τι περίεργο που δεν υπάρχει gay ρατσιστής...
Όπως τον συμφέρει τον καθένα...

Σαφώς και οι gay μπορεί να είναι ρατσιστές. Άνθρωποι δεν είναι και εκείνοι?

+++
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου djohn.Το πιο πιθανό είναι να μην είναι gay ο antonaros18.
Δεν μπορώ να καταλάβω όμως για ποιον λόγο κόλλησες έτσι.Μήπως είναι η πρώτη φορα που κάποιος λέει ψέματα σε forum?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Gay είναι... Το είπε και το δήλωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου djohn.Το πιο πιθανό είναι να μην είναι gay ο antonaros18.
Δεν μπορώ να καταλάβω όμως για ποιον λόγο κόλλησες έτσι.Μήπως είναι η πρώτη φορα που κάποιος λέει ψέματα σε forum?

Οκ δίκιο έχεις, το παραέκανα. Η αλήθεια είναι ότι χάσαμε την ουσία...

Παραθέτω αυτό που είχα γράψει και στο αρχικό ποστ.

Τέσπα, ότι και να σαι, να νιώθεις, να είσαι εντάξει με τον εαυτό σου και να μην σε νοιάζει τι πιστεύουν οι άλλοι. Να τολμάς να παραδεχτείς αυτό που είσαι σε όλους χωρίς να φοβάσαι. Και τέλος να μην προκαλείς με την ερωτική σου ζωή είτε αυτή είναι με αγόρια, είτε είναι με κοπέλες, είτε είναι με γριές, είτε είναι με 25 ατομα ταυτόχρονα.

Δεν το συνεχίζω, ας μείνουμε στην ουσία.

Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Συγγνώμη, ρε παιδια αλλα δεν εκανα καμιά περιγραφή της ερωτικής μου ζωής, μη σας είναι τόσο δύσκολο να χωνέψετε πως υπάρχουν παιδια όπως και γω που απλά δεν θεωρούν την επιλογή τους κατι που αν μαθευτεί έχουν τελειώσει όλα, δεν κρύβομαι και δεν υπαρχει λόγος να το κανω αυτο ούτε εδω μεσα.
-----------------------------------------
Συγγνωμη αν έγινα επιθετικός , και μαλλον εχει δικιο ο djohn πως χάσαμε την ουσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Έ άλλο το δεν κρύβομαι και άλλο το βγαίνω να το ανακοινώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Συγγνώμη, ρε παιδια αλλα δεν εκανα καμιά περιγραφή της ερωτικής μου ζωής, μη σας είναι τόσο δύσκολο να χωνέψετε πως υπάρχουν παιδια όπως και γω που απλά δεν θεωρούν την επιλογή τους κατι που αν μαθευτεί έχουν τελειώσει όλα, δεν κρύβομαι και δεν υπαρχει λόγος να το κανω αυτο ούτε εδω μεσα.
-----------------------------------------
Συγγνωμη αν έγινα επιθετικός , και μαλλον εχει δικιο ο djohn πως χάσαμε την ουσια.

Βασικά έχει μια διαφορα το "βρίσκομαι σε ένα forum και δεν το κρυβω ότι είμαι gay" με το "γραφομαι σε ένα forum μονο και μονο για να πω ότι είμαι gay" αλλα τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
το τοπικ λέγεται "Αν ο φιλος σας ηταν ομοφυλοφιλος τι θα κανατε?", απαντησα λοιπον πως το χω βιώσει εγώ απο την πλευρά μου, πως δηλαδή εχω αντιμετωπισθει, δεν νομίζω πως εγραψα κατι προκλητικό ούτε εβγαλα ντουντούκα να φωνάξω και να προπαγανδίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top