Αγαπημένη σχολή αντίθετης κατεύθυνσης

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
2ο πεδίο: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ/ Μηχανολόγων Μηχανικών (;)

3ο πεδίο: Ιατρική (Ειδικότητα: Ψυχιατρική)

4ο: Στατιστική / Πληροφορική / Γεωγραφία (;;;;;;;;;;;;;)


Απο ότι καταλαβαίνετε τα απωθημένα 2ου/4ου πεδίου μπορεί και να τα κάνω πράξη.
Η γεωγραφία, για εμένα, είναι πολύ ενδιαφέρων κλάδος. Αλλά δυστυχώς στην Ελλάδα δεν ξέρω, πέρα από καθηγητής δευτεροβάθμιας, που αλλού μπορεί να εργαστεί κάνεις.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Η γεωγραφία, για εμένα, είναι πολύ ενδιαφέρων κλάδος. Αλλά δυστυχώς στην Ελλάδα δεν ξέρω, πέρα από καθηγητής δευτεροβάθμιας, που αλλού μπορεί να εργαστεί κάνεις.
Έχει μέλλον η Γεωγραφία ειδικά άμα ασχοληθείς με γεωπληροφορική κλπ αλλά η Ελλάδα είναι πολύ πίσω γι αυτά τα επαγγέλματα
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
1o: ιστορικό
2ο: μαθηματικό
4ο: ιεκ
 

AggelikiGr

Νεοφερμένος

Η AggelikiGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
1o: Μεταφραστών και Διερμηνέων
3ο: Ιατρική, φαρμακευτική
4ο: όσες μου φαίνονταν ενδιαφέρουσες υπάρχουν και στο 2ο όπου ήμουν
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
1o: Νομική
2ο: Μηχανολόγοι μηχ, ημμυ
4ο: τίποτα
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

ggl

Νεοφερμένος

Ο ggl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1o : φιλοσοφική
3ο : γεωπονία
4ο: οικονομικό
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Η σχολή μου είναι και στα τέσσερα πεδία, ωστόσο Πανελλήνιες έδωσα από το 3ο.

1ο: Αγγλική Φιλολογία
2ο: Πληροφορική
4ο: Πληροφορική
 

Guest 585016

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1ο: Ψυχολογία
2ο: Ευελπίδων- Όπλα
4ο: Διοίκηση Επιχειρήσεων
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Επηρεάστηκα και θα πω κ γωω
1ο: τιποτα
2ο: Ευελπίδων, ΗΜΜΥ
3ο: Οδοντιατρικη
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
πάλι καλά που πήγα ανθρωπιστικών γιατί απο τα άλλα πεδία δεν μ αρέσει σχεδόν τίποτα :'(
 

Ness

Νεοφερμένος

Η Ness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
1ο επιστημονικό πεδίο: Γαλλική Φιλολογία
3ο επιστημονικό πεδίο: Οδοντιατρική
4ο επιστημονικό πεδίο: Πληροφορική
 

angies

Νεοφερμένος

Η angies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
2ο Αρχιτεκτονική
3ο Χημικό
4ο τίποτα
 

Έλενα Παπαμακαριου

Νεοφερμένος

Η Έλενα Παπαμακαριου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εμένα η σχολή μου ήταν προσβάσιμη από όλα τα επιστημονικά πεδία (ήμουν οικονομικά) αλλά ας πω κι εγώ τις δικές μου αγαπημένες σχολές από τα άλλα πεδία.

1ο πεδίο: κοινωνική εργασία
2ο πεδίο καμία
3ο πεδίο Μαιευτική ή τουλάχιστον Παραϊατρικα
 

Nemesiis

Νεοφερμένος

Η Nemesiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
1ο: Πολιτικές επιστήμες με τα 1000
2ο: Ημμυ ή Φυσικό
4ο: Ικαρων Έρευνας Πληροφορικής ή Πληροφορική
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top