Αγαπημένη σχολή αντίθετης κατεύθυνσης

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Ήμουν θετική κατεύθυνση. Οι σχολές από την θεωρητική που μου αρέσουν είναι:
1.Ψυχολογία
2.Ιστορία
3.Κοινωνιολογία
Ίσως και το ΠΤΔΕ
Αυτά τα λίγα :D
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Ωραια,,αστερι,,μαζι σου
Αλλα γιατι γραφεις και κατι ακαταλαβιστικα ? τι ειναι Πιτιδεε?
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Ήμουν θετική κατεύθυνση. Οι σχολές από την θεωρητική που μου αρέσουν είναι:
1.Ψυχολογία
2.Ιστορία
3.Κοινωνιολογία
Ίσως και το ΠΤΔΕ
Αυτά τα λίγα :D
1o πεδίο
ΜΜΕ & Ιστορικό αρχαιολογικό
2ο πεδίο
ΗΜΜΥ-ΣΕΜΦΕ-Μηχανικών πληροφορικής
3ο πεδίο
Χημικό-Φαρμακευτική-Μηχανικών Βιοιατρικής
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
1o πεδίο
Ιστορικό
2ο πεδίο
Φυσικο..Μηχανολογους
3ο πεδίο
Μαμμη ( αλλα δεν γινεται)
4ο Πεδιο
Τιποτα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Για αυτα :σχιζοφρένεια, ναρκισσισμος
εχεις καταξει καπου?
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Μίσος για το 4ο 😖😖 Γιατί ρε παιδιά 🥺🥺
Μισος ποτε...οραμα δεν εχει... το να χωνομαι στην τσεπη του φτωχου δεν ειναι οραμα.
Οριστε ...πριν απο λιγο εκανα την δηλωση του αδελφι
Εισοδηματα απο μισθα ... 2600 ..φορολόγητεο 5200 ( καρτες)
Γιατι τα λευτα που της εδωσε ο μπαμπας να παρει σκατουλακια τα φορολογηται? ε πρεπει ?..δεν πρεπει?
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Μισος ποτε...οραμα δεν εχει... το να χωνομαι στην τσεπη του φτωχου δεν ειναι οραμα.
Οριστε ...πριν απο λιγο εκανα την δηλωση του αδελφι
Εισοδηματα απο μισθα ... 2600 ..φορολόγητεο 5200 ( καρτες)
Γιατι τα λευτα που της εδωσε ο μπαμπας να παρει σκατουλακια τα φορολογηται? ε πρεπει ?..δεν πρεπει?
έχει μωρε κάποιες γενικές σχολές πληροφορική οικονομικα σασσ τωρα για κατι αλλες τουρισμου μαρκετινγκ θα συμφωνησω (αν λες για μελλον που καταλαβα)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
έχει μωρε κάποιες γενικές σχολές πληροφορική οικονομικα σασσ τωρα για κατι αλλες τουρισμου μαρκετινγκ θα συμφωνησω (αν λες για μελλον που καταλαβα)
οχι μιλαω να εχουν κατι ελκυστικο για το μυαλο..

καλα το οικονομικο σσας που κολλαει ?..και οικονομικο απθ ειναι ...και ρομποκοπ επισεις ειναι.

η πληροφορικη ειναι βασικα του 2ου οχι του 4ου( καταχρηστικως, πολιτικως εντεχνως και υπογειως και εκει)
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Εγώ ήμουν θεωρητική αλλά θα πω απ' όλες τις άλλες τρεις κατευθύνσεις:
1. Υγείας - ιατρική (λογοθεραπεία ή γυναικολογία)
2. Θετική - αρχιτεκτόνων μηχανικών
3. Οικονομικά - διοίκηση επιχειρήσεων
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.
1ο πεδίο : κοινωνική ανθρωπολογία
2ο : Γεωλογία
4ο : Κάτι με τουριστικά
Ψυχολογίας. Πέρα από το να γράφω κώδικα μαρέσει να αναλύω τις ψυχές των ανθρώπων. Στον ελευθερό μου χρόνο μελετώ διάφορες διαταραχές και τύπους προσωπικότητας σε ότι αφορά αιτίες, συμπτώματα κτλπ

Μερικά πράγματα τα οποία έχω αναζητήσει και μελετήσει στον ελεύθερο μου χρόνο είναι τα ακόλουθα: Κατάθλιψη, Εσωστρέφεια, Αγχωτικές διαταραχές, ότι αφορά τον αυτισμό, selective mutism, σχιζοειδής διαταραχή προσωπικότητας, σχιζοφρένεια, ναρκισσισμος και αρκετά άλλα.
Αυτά πιο πολύ προς ψυχιατρική τείνουν
Μίσος για το 4ο 😖😖 Γιατί ρε παιδιά 🥺🥺
Ε το 4ο νομίζω έχει ταυτιστεί με δουλειές γραφείου - μιζέρια.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
οχι μιλαω να εχουν κατι ελκυστικο για το μυαλο..

καλα το οικονομικο σσας που κολλαει ?..και οικονομικο απθ ειναι ...και ρομποκοπ επισεις ειναι.

η πληροφορικη ειναι βασικα του 2ου οχι του 4ου( καταχρηστικως, πολιτικως εντεχνως και υπογειως και εκει)
συγνώμη τότε λαθος :redface:
 

Steliosgkougkou

Νεοφερμένος

Ο Steliosgkougkou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Δυτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
1o : Φιλοσοφική / Πολιτικές Επιστήμες / Ψυχολογία
3ο : Ιατρική / Βιολογία
4ο : Οικονομικό


Μάλλον αυτές...
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 296 μηνύματα.
2ο πεδίο: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ/ Μηχανολόγων Μηχανικών (;)

3ο πεδίο: Ιατρική (Ειδικότητα: Ψυχιατρική)

4ο: Στατιστική / Πληροφορική / Γεωγραφία (;;;;;;;;;;;;;)


Απο ότι καταλαβαίνετε τα απωθημένα 2ου/4ου πεδίου μπορεί και να τα κάνω πράξη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
2ο πεδίο: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ/ Μηχανολόγων Μηχανικών (;)

3ο πεδίο: Ιατρική (Ειδικότητα: Ψυχιατρική)

4ο: Στατιστική / Πληροφορική (;;;;;;;;;;;;;)


Απο ότι καταλαβαίνετε τα απωθημένα 2ου/4ου πεδίου μπορεί και να τα κάνω πράξη.
ε καλο ειναι τα απωθημενα ..
αλλα αυτοι οι ηλεκτρολογοι τι εχουν και σας τραβανε?δεν ξερω.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ από το 1ο άνετα σπούδαζα αρχαιολογικό μιας κ έχω μια μεγάλη αγάπη για την ιστορία.
Από το 2ο θα διάλεγα αρχιτεκτονική στις ιστορικές εγκαταστάσεις του ΕΜΠ ή αν υποθέσουμε ότι η καλών τεχνών είναι επίσης στο δεύτερο θα διάλεγα κ αυτήν....αυτά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top