Αγαπημένη σχολή αντίθετης κατεύθυνσης

Katerina_99

Νεοφερμένος

Η Katerina_99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τι σχολή θα επιλέγατε αν ήσασταν στην αντίθετη κατεύθυνση από αυτή που επιλέξατε;
Εγώ ήμουν θεωρητική. Αν ήμουν θετική θα επέλεγα Φαρμακευτική.
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αν ήμουν θεωρητική θα έβαζα καμία φιλοσοφικη για να το παίζω στους άλλους ότι εκείνοι κάνουν πρακτικά πράγματα που απλά τονώνουν την οικονομία, ενώ εγώ ασχολουμαι με την εύρεση της αλήθειας.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Νομικη / Ιστορια & φιλοσοφια της επιστημης / Θεολογια / Πολιτικες Επιστημες

Με αυτη τη σειρα!
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
πολύ ενδιαφέρουσα ερώτηση, νομίζω αγγλική φιλολογία! :)
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Στατιστική!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,455 μηνύματα.
Ημουν στο 3ο πεδίο λοιπόν,

1ο Ψυχολογία, Φιλοσοφία (φθίνουσα σειρά)
2ο φουλ Ικάρων (μάλιστα ήταν μια σχολή που όντως είχα στο μυαλό μου παλαιότερα)
4ο δεν έχω κάποια υπόψιν μου
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Τι σχολή θα επιλέγατε αν ήσασταν στην αντίθετη κατεύθυνση από αυτή που επιλέξατε;
Εγώ ήμουν θεωρητική. Αν ήμουν θετική θα επέλεγα Φαρμακευτική.
Σιγουρα απο θεωρητικη Ψυχολογια
Απο 3ο πεδιο φαρμακευτικη λογικα
4ο πεδιο Οικονομικα οπα
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Θεωρητική: Ψυχολογία
Θετική: Κτηνιατρική
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Από
1ο θα διάλεγα ψυχολογία
3ο μάλλον οδοντιατρική ή βιολογία
4ο Πληροφορική
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Από 1ο : κοινωνική εργασία
Από 3ο: μηχανικών βιοϊατρικής-χημικο
Από 4ο : οικονομικών επιστημών - στατιστική - πληροφορική (με ; Το τελευταίο)
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
1o πεδίο
ΜΜΕ & Ιστορικό αρχαιολογικό
2ο πεδίο
ΗΜΜΥ-Μαθηματικό-Μηχανικών πληροφορικής
3ο πεδίο
Χημικό-Φαρμακευτική-Μηχανικών Βιοιατρικής
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Από 1ο : κοινωνική εργασία
Από 3ο: μηχανικών βιοϊατρικής-χημικο
Από 4ο : οικονομικών επιστημών - στατιστική - πληροφορική (με ; Το τελευταίο)
δηλαδη απο το 2ο τι διαλεξες ή σε διαλεξε?
 

Kitkat2000

Νεοφερμένος

Η Kitkat2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
1ο ψυχολογία
2ο Ναυπηγών Μηχανολόγων (το είχα χάσει για 200 μόρια)
4ο ΛΟΧΡΗ
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Θα γράψω για όλα

1ο Αγγλική φιλολογία
2ο Αρχιτεκτόνων μηχανικών
3ο Κτηνιατρική
4ο Διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top