Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλά θα "τρελαθώ"! Κυκλοφορούν καθηγητές-τριες που είναι ερωτεύσιμοι-ες;
Που κυκλοφορούν γιατί εγώ δεν έχω δει ούτε για δείγμα αυτό το είδος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καλά θα "τρελαθώ"! Κυκλοφορούν καθηγητές-τριες που είναι ερωτεύσιμοι-ες;
Που κυκλοφορούν γιατί εγώ δεν έχω δει ούτε για δείγμα αυτό το είδος;:P
Η αλήθεια είναι ότι πολλοί έχουν "κάτι" που σε τραβάει...
Και εγώ το έχω περάσει!!:redface: Απλά (για εμένα τουλάχιστον) ήταν περισσότερο θαυμασμός και όχι έρωτας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Κυκλοφορούν καθηγητές-τριες που είναι ερωτεύσιμοι-ες;

Η κοντινότερη σ' αυτό που έχω συναντήσει πάντως είναι η φιλόλογός μου στο φροντιστήριο. Κι ενώ είναι άνετα κάτι παραπάνω από ερωτεύσιμη δε μπορώ να τη δω έτσι. Η σχέση μαζί της είναι κάτι άλλο τελείως διαφορετικό, πώς να το πούμε, κάτι που έχει να κάνει με σεβασμό απέναντι σ' έναν άνθρωπο που ενώ ηλικιακά θα μπορούσε εύκολα να είναι στον κύκλο μας σε κάνει να λες ναι ρε πούστη, γουστάρω να συζητάω μαζί σου. Είναι κάτι πέρα από συναισθήματα ή εμμονές, μιλάω για μια κοπέλα που με λίγο διαφορετικές συνθήκες θα μπορούσε χαλαρά να είναι φίλη σου και μια καθηγήτρια που με έκανε πολύ καλύτερο στο γράψιμο.

Great stuff I'm telling you.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarBrkc

Νεοφερμένος

Η MaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν εχει σημασια στοω ερωτα αμα ειναι και κουκλος καποιος εχει σημασια,να σου αρεσουν και αλλα πραγματα ακτος απο αυτο:clapup:

νομιζω δεν εχει σημασια η ηλικια σε τετοιες περιπτωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δεν εχει σημασια στον ερωτα αμα ειναι και κουκλος καποιος εχει σημασια,να σου αρεσουν και αλλα πραγματα ακτος απο αυτο:clapup:

νομιζω δεν εχει σημασια η ηλικια σε τετοιες περιπτωσεις

13 χρονών είσαι ίσως θα έπρεπε να ζεις την ηλικία σου!!!

----------------------------------------------------------------------------------

Shadowfax, πάω πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarBrkc

Νεοφερμένος

Η MaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι αλλα το εχω περασει,βασικα το περναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ναι αλλα το εχω περασει,βασικα το περναω

Καλά, καλά! "Μαζέψου" λίγο όμως γιατί......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Καλά θα "τρελαθώ"! Κυκλοφορούν καθηγητές-τριες που είναι ερωτεύσιμοι-ες;
Που κυκλοφορούν γιατί εγώ δεν έχω δει ούτε για δείγμα αυτό το είδος;:P

σοβαρα;;;; μαλλον επειδη οι περισσοτεροι στην δευτεροβαθμια μεχρι να διοριστουν εχουν γινει παπουδια..>!
οι νεοι καθηγητες συχναζουν αλλου! αχ αχ αχ :redface::inlove::inlove::inlove::huglove::huglove:

γιατι την καταψησατε την MarBrkc καλε;;; ερωτευτηκε η κοπελα..τι να κανει?? λοιπον υπαρχει και θετικη πλευρα σε αυτη την υποθεση....
εγω οταν συμπαθω πολυυυυυυυ τον καθηγητη μου διαβαζω του σκασμου ...διαβαζω μετα μανιας ....για να κανω καλη εντυπωση και να βρω καμια αναθεματισμενη απορια να του κανω για το μαθημα μπας και του μιλησω λιγο....γτ ειναι γουτσου γουτσου ο ατιμος ειδικα οταν χαμογελαει ειναι σαν μωλακι!!!!:D:rolleyes::rolleyes::galliko::galliko::galliko: ωχ τωρα θα με κραξουν....:eek::eek::/::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σε μεγαλύτερες ηλικίες (παιδιά λυκείου) to θεωρώ πιο "νορμάλ" να λένε ερωτευτηκα καθηγητή. Όταν ακούω 12χρονα και 13χρονα να λένε ερωτευτηκα και τον αγαπάω και τέτοιες μαλακιες λιωνω στο γέλιο. Sorry :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε καλά και πιο μεγάλες είναι για γέλια δεν είναι θέμα. Και μετά θα τον βρούμε στο FACEBOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αμφιβάλει κανείς ότι γίνονται και πολλά σχετικά που δεν μαθαίνονται? Στην 4ήμερη της Β λυκείου ώρα 4:00 π.μ. πάτησα λάθος κουμπί στο ασανσέρ του ξενοδοχείου και βρέθηκα στον όροφο που ήταν τα δωμάτια των συνοδών. Καθώς κατάλαβα το λάθος, πήγα να κατέβω από τη σκάλα και τότε από το δωμάτιο καθηγητή βγήκε με 10³ προφυλάξεις μια συμμαθήτρια μου και βρεθήκαμε face to face. (Να σημειωθεί ότι και ο καθηγητής και η μαθήτρια ήταν άτομα υπεράνω κάθε υποψίας). Το κορίτσι πρασίνισε, κιτρίνισε (γενικά πέρασε όλο το φάσμα των ορατών και αόρατων ηλεκτρομαγνητικών κυμάτων) και έτοιμη να λυποθυμήσει μου ψιθύρισε "θα το πεις?". Της έδωσα μια τσιμπιά στο μάγουλο και της είπα "τάφος". Δεν το συζήτησα ποτέ με κανέναν, αλλά ούτε και με την ίδια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ρε γιατί υπάρχει ακόμα αυτό το θρεντ? :P

Ειλικρινά.

Dias, πράγματι συμβαίνουν αυτά, κι εγώ έχω ακούσει τα χίλια μύρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σε μεγαλύτερες ηλικίες (παιδιά λυκείου) to θεωρώ πιο "νορμάλ" να λένε ερωτευτηκα καθηγητή. Όταν ακούω 12χρονα και 13χρονα να λένε ερωτευτηκα και τον αγαπάω και τέτοιες μαλακιες λιωνω στο γέλιο. Sorry :p

ενω στο λυκειο τα κοριτσια εινα στο απογειο της ωριμοτητας και της σοβαροτητητας,απο τα λιγα πραγματα που σιχαθηκα στο λυκειο ηταν να ακουω απο συμμαθητριες να λενε για καθηγητες μας οτι τους εχουν ερωτευτει.μπορει να ειναι εξαιρεση αλλα στο δικο μου λυκειο πιο ωριμη ειμασταν εμεις παρα οι συμμαθητριες μας :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Συγγνώμη έχεις δει πώς σκέφτονται οι κοπέλες στην β' ή γ' λυκείου; Αναπαράγουν κλισέ απόψεις από τα χαζοσίριαλ και το cosmopolitan...:P

να μεταφερθεί στο άλλο topic με τις ερωτικές σχέσεις

έγινε λάθος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
πραγματι οχι ολες αλλα ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ,η μαζα καταπνιγει της εξαιρεσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οι γυναικες πάντα ψάχνουν τους μεγαλύτερους, και αυτούς που εμπνέουν δύναμη και σιγουριά. είναι στο ένστικτο επιβίωσης τους:P
για αυτό τους ελκύουν οι καθηγητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
πραγματι οχι ολες αλλα ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ,η μαζα καταπνιγει της εξαιρεσεις :P

Τι είναι η μάζα; Πού είναι η μάζα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Τι είναι η μάζα; Πού είναι η μάζα;

αν οι εξαιρεσεις ειναι κοριτσια που ξερεις τοτε η μαζα ειναι κοριστια που ξερω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Good enough, περίμενα πολύ χειρότερη απάντηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top