Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Ο θρησκευτικος,πολυ μαναρι.
Νταξει και ο φιλολογος μου αλλα ειναι παντρεμενος, σιετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Στο Λυκειο ειχα φαει μεγαλο κολλημα με τον Φιλολογο που μας εκανε εκθεση και λογοτεχνια!!! Ειχα παθει πλακα!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
στο γυμνασιο μας ολα τα αγορια ειχαν κολλησει με μια φιλολογο:P
εμενα ποτε δεν με εχει τυχει ωραιος καθηγητης:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovehim

Νεοφερμένος

Η Lovehim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπον..........Αυτο εχει συμβει και σε εμενα!!!!Τον θελω τοοοοσο πολυ,ακομα και στα ονειρα μου τον βλεπω...Δεν ειναι πολυ μεγαλος,εγω ειμαι στα 17,αυτος θα ειναι 28-29..Και δεν μου κανει μαθημα,κανει στις μεγαλυτερες ταξεις...Τον εβλεπα λοιπον,που καθονταν στο γραφειο των καθηγητων και καθε μερα περνουσα να τον βλεπω..και χαιρομουν πραγματικα...Μου εδινε δυναμη και κυριως λατρεψα το σχολειο για χαρη του..Πραγματικα!!!ξερω ομως οτι δυσκολα θα συμβει κατι...Θα ηθελα να του μιλησω...να του πω τι νιωθω οχι να περιμενω να μου απαντησει,ξερω οτι θα τον φερω σε δυσκολη θεση!!!ααααααα να πω οτι και αυτος με κοιταζεεε συνεχειααα :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :DDDDDD <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειχα κι εγω στο Λυκειο τσιμπημα με τον καθηγητη μου των αρχαιων..
Μου άρεσε όταν την πρωτη ωρα μέχρι να ''ξυπνήσω'',με αποκαλούσε με το όνομά μου με την ατελειωτη φωνη του...
Φυσικα ημουν παντα διαβασμενη.. Θυμαμαι οταν εβλεπε φωτος απο 5ημερη, με ειχε σχολιασει για γκριματσες που εκανα (αστειευομενος) και ειχα καταχαρει που σχολιασε εμενα. Με συμπαθούσε και πάντα μου χαμογελούσε..
Ηταν σοβαρος, αρρενωπός, με χιούμορ, πολυ ψηλος κι ερωτευσιμος, θαυμαζα τον τροπο που διάβαζε τα κείμενα, την μπασα αυτή φωνή... τον θαυμαζα.
Αλλα γρηγορα τον ξεπερασα γιατι... ερωτευτηκα συνομιληκο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Λοιπον..........Αυτο εχει συμβει και σε εμενα!!!!Τον θελω τοοοοσο πολυ,ακομα και στα ονειρα μου τον βλεπω...Δεν ειναι πολυ μεγαλος,εγω ειμαι στα 17,αυτος θα ειναι 28-29..Και δεν μου κανει μαθημα,κανει στις μεγαλυτερες ταξεις...Τον εβλεπα λοιπον,που καθονταν στο γραφειο των καθηγητων και καθε μερα περνουσα να τον βλεπω..και χαιρομουν πραγματικα...Μου εδινε δυναμη και κυριως λατρεψα το σχολειο για χαρη του..Πραγματικα!!!ξερω ομως οτι δυσκολα θα συμβει κατι...Θα ηθελα να του μιλησω...να του πω τι νιωθω οχι να περιμενω να μου απαντησει,ξερω οτι θα τον φερω σε δυσκολη θεση!!!ααααααα να πω οτι και αυτος με κοιταζεεε συνεχειααα :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: :DDDDDD <3 <3
Uh-oh. :worry: Την έχεις δαγκώσει τελείως τη λαμαρίνα...Sorry to burst your bubble όμως θα σου πρότεινα να κρατήσεις τυχόν συναισθήματα απέναντί του για τον εαυτούλη σου, μέχρι να περάσουν...;) ΔΥΣΤΥΧΩΣ....get real, και να του εξομολογηθείς αμφιβάλλω πως θα προκύψει κάτι :/:

ξερω οτι θα τον φερω σε δυσκολη θεση
Yep, το είπες και μόνη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Στο Λυκειο ειχα φαει μεγαλο κολλημα με τον Φιλολογο που μας εκανε εκθεση και λογοτεχνια!!! Ειχα παθει πλακα!!!:redface:
Alex, wtf ρε boy? :sly: :worry:
--------
Δεν θα το έλεγα έρωτα με την ακριβή έννοια της λέξης, αλλά ας το αναφέρω, ετσι για την ιστορία.:P
Έτρεφα μεγάλο θαυμασμό για τη φιλόλογο που μου έκανε αρχαία στην α' και ιστορία στη β' Λυκείου (κρίμα που δεν την είχα και στην γ' :(). Της έλεγα συνέχεια μάθημα (όχι ότι προθυμοποιούνταν κανείς άλλος αλλά τεσπα:whistle:) και γενικά συζητούσαμε και εκτός τάξης για διάφορα θέματα...με συμπαθούσε και τη συμπαθούσα, αλλά Μέχρι Εκεί....(ο άντρας της ήταν ο χημικός μου, οπότε δεν με έπαιρνε και για πολλά πολλά:P:P:P)

Πάντα αισθανόμουν οικειότητα και ευγνωμοσύνη προς τους άξιους καθηγητές και καθηγήτριες που είχα, από το δημοτικό μέχρι και το Λύκειο, γιατί μου αρέσει να ανταποδίδω όταν βλέπω ότι μου προσφέρουν, και ακόμα κρατάω επαφές, όσο μπορώ, μαζί τους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovehim

Νεοφερμένος

Η Lovehim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να το ξερει!!!Εγω γνωριζω οτι δεν προκειται να γινει κατι!!θα εδινα τα παντα ομως να του το πω....να ξερει πως νιωθω...το εχει καταλαβει με τα βλεμματα μου σιγουρα και με αλλα πολλα,ομως θα ειναι αλλιως αν του το ελεγα!!!!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να το ξερει!!!Εγω γνωριζω οτι δεν προκειται να γινει κατι!!θα εδινα τα παντα ομως να του το πω....να ξερει πως νιωθω...το εχει καταλαβει με τα βλεμματα μου σιγουρα και με αλλα πολλα,ομως θα ειναι αλλιως αν του το ελεγα!!!!<3
Για ποιόν ακριβώς λόγο πρέπει να το ξέρει?Σε τι θα οφελήσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovehim

Νεοφερμένος

Η Lovehim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Για ποιόν ακριβώς λόγο πρέπει να το ξέρει?Σε τι θα οφελήσει?



Θα το ξερει και μου ειναι αρκετο!!!Αφου και αυτος ολο με κοιταζεεεεεε:clapup::clapup: και το λεγαν ολοι οι φιλοι μου :D

Ειχα κι εγω στο Λυκειο τσιμπημα με τον καθηγητη μου των αρχαιων..
Μου άρεσε όταν την πρωτη ωρα μέχρι να ''ξυπνήσω'',με αποκαλούσε με το όνομά μου με την ατελειωτη φωνη του...
Φυσικα ημουν παντα διαβασμενη.. Θυμαμαι οταν εβλεπε φωτος απο 5ημερη, με ειχε σχολιασει για γκριματσες που εκανα (αστειευομενος) και ειχα καταχαρει που σχολιασε εμενα. Με συμπαθούσε και πάντα μου χαμογελούσε..
Ηταν σοβαρος, αρρενωπός, με χιούμορ, πολυ ψηλος κι ερωτευσιμος, θαυμαζα τον τροπο που διάβαζε τα κείμενα, την μπασα αυτή φωνή... τον θαυμαζα.
Αλλα γρηγορα τον ξεπερασα γιατι... ερωτευτηκα συνομιληκο. ;)


Τον θαυμαζες...και κυριως ειναι θαυμασμος οχι ερωτας...εγω ομως δεν ηξερα οτι ειναι καθηγητης...Κοιταζομασταν για καποιους μηνες στο προαυλιο,δεν ηξερα τι δουλεια ειχε σχολειο πραγματικα...Οταν εμαθα την θεση του ηταν αργα να ξεκολλησω.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Θα το ξερει και μου ειναι αρκετο!!!Αφου και αυτος ολο με κοιταζεεεεεε:clapup::clapup: και το λεγαν ολοι οι φιλοι μου :D
Αν είχες κολλήσει τα μάτια σου πάνω του και δεν ξεκολλούσες,λογικο να σε κοιτάξει και αυτός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovehim

Νεοφερμένος

Η Lovehim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αν είχες κολλήσει τα μάτια σου πάνω του και δεν ξεκολλούσες,λογικο να σε κοιτάξει και αυτός...


Και εγώ τον κοίταζα ώωωρες έτσι, και αυτός όμως συνέχεια με κοίταξε, αν τον ενοχλούσε τόοσο θα μου το ξέκοβε...Ούτε θα μου χαμογελούσε.:):) άχου, όσο τον θυμάμαι ΛΙΩΝΩ<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εμενα δεν με εχει τυχει ποτε..αλλα σε μια φιλη μου ειχε συμβει, και θυμαμαι οτι τον φαντασιωνοταν:P
πιστευω οτι συνηθως ειτε ειναι θαυμασμος ειτε απλως ερωτευονται αλλα δεν ειναι κατι σοβαρο συνηθως και ενας σωστος εκπαιδευτικος δεν πιστευω οτι θα το αφησει να εξελιχθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovehim

Νεοφερμένος

Η Lovehim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εμενα δεν με εχει τυχει ποτε..αλλα σε μια φιλη μου ειχε συμβει, και θυμαμαι οτι τον φαντασιωνοταν:P
πιστευω οτι συνηθως ειτε ειναι θαυμασμος ειτε απλως ερωτευονται αλλα δεν ειναι κατι σοβαρο συνηθως και ενας σωστος εκπαιδευτικος δεν πιστευω οτι θα το αφησει να εξελιχθει...


Τοτε μακαρι να μην ειναι σωστος :clapup: :clapup: χεχε:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Χριστέ μου, τι διαβάζω -____-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lovehim

Νεοφερμένος

Η Lovehim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χριστέ μου, τι διαβάζω -____-
Αν έχεις πρόβλημα να μην τα διαβάζειςΣ!!!!Και να βγεις από το συγκεκριμένο θέμα!! XD :clapup:

εισαι σιγουρη γι'αυτο που λες?:redface:
χαχα τσου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Κορίτσια!


Lovehim, do you really love him?:redface:
Πρόσεξέ το αυτό, η απαγορευμένη αγάπη κρύβει κινδύνους.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarBrkc

Νεοφερμένος

Η MaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ειναι μια δυσκολη κατασταση και το ξερετε ολη,μην κοροιδευετε κανεναν αυτο που συνεβη στην κοπελα ειναι φυσιολογικο γιατι δεν ειναι και η μονη!! ;)

Και δεν υπαρχει απαγορευμενη αγαπη γιατι η αγαπη ειναι ενα συνεσθημα και τα συναισθηματα δεν τα ελεγχουμε,αμα μπορουσαμε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nt1n0s oumpou

Νεοφερμένος

Ο Nt1n0s oumpou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Η άποψη μου είναι οτι αυτή η συμπεριφορά πολλές φορές πηγάζει από τον αυθορμιτισμό που όλοι ως παιδιά έχουμε...:P το θέμα είναι πως όταν βλέπεις κάτι ωραίο πρέπει να σου αρέσει η να το ερωτεύεσαι(π.χ. εναν καθηγητή ή καθηγήτρια)????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top