Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ανταλλάξαμε κάποια mails αλλά μετά αυτός επέστρεψε στην Τουρκία για Χριστούγεννα και τον έχασα..Ήταν διδακτορικός, δεν ήταν πολύ μεγάλος, και περνούσε το μισό χρόνο στο Λονδίνο για να κάνει μαθήματα και τον άλλο μισό στην Τουρκία για να κάνει έρευνα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ανταλλάξαμε κάποια mails αλλά μετά αυτός επέστρεψε στην Τουρκία για Χριστούγεννα και τον έχασα..Ήταν διδακτορικός, δεν ήταν πολύ μεγάλος, και περνούσε το μισό χρόνο στο Λονδίνο για να κάνει μαθήματα και τον άλλο μισό στην Τουρκία για να κάνει έρευνα....:(

οχι ρε γαμωτο...γκαντεμια...αλλα ξερεις κατι?καλυτερα?γτ μετα οταν θα εφευγε θα σου ελειπε πιο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ειναι λιγο ανορθοδοξο να ερωτευονται μαθητες τους καθηγητες τους,
αλλα καθολου σπανιο μαθητριες να ερωτευονται τους καθηγητες τους,
ή μαθητες να γουσταρουν καθηγητριες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ειναι λιγο ανορθοδοξο να ερωτευονται μαθητες τους καθηγητες τους,
αλλα καθολου σπανιο μαθητριες να ερωτευονται τους καθηγητες τους,
ή μαθητες να γουσταρουν καθηγητριες τους.

Ε, εντάξει, τι σκας. :P Αν έβαζα το πρώτο δεν θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για το δεύτερο και το αντίστροφο. :P
Πάντως έχω ακούσει περίπτωση μαθήτριας που ερωτεύτηκε καθηγήτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Στα 18 μου είχα καψουρευτεί την καθηγήτρια Αγγλικών μου. Μου έκανε ιδιαίτερα και την πίεζα συνέχεια να βγούμε. Αυτή ήταν γύρω στα 25 τότε. :redface:
Όταν άρχισα να διδάσκω εγώ, στα 22, με καψουρεύονταν οι μαθήτριες. Αυτές από 19 έως 40. Είχε γίνει και κάτι με κάποια, αυτή αν θυμάμαι καλά ήταν 29 τότε και εγώ 22, τώρα δηλαδή πρέπει να είναι 35. Δεν κράτησε πολύ βέβαια γιατί μου έβγαζε πολλά κουσούρια και με κούραζε...Στο κρεβάτι να σου λέει συνέχεια "τι μου κάνεις δάσκαλε".:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Στα 18 μου είχα καψουρευτεί την καθηγήτρια Αγγλικών μου. Μου έκανε ιδιαίτερα και την πίεζα συνέχεια να βγούμε. Αυτή ήταν γύρω στα 25 τότε. :redface:
Όταν άρχισα να διδάσκω εγώ, στα 22, με καψουρεύονταν οι μαθήτριες. Αυτές από 19 έως 40. Είχε γίνει και κάτι με κάποια, αυτή αν θυμάμαι καλά ήταν 29 τότε και εγώ 22, τώρα δηλαδή πρέπει να είναι 35. Δεν κράτησε πολύ βέβαια γιατί μου έβγαζε πολλά κουσούρια και με κούραζε...Στο κρεβάτι να σου λέει συνέχεια "τι μου κάνεις δάσκαλε".:hug:


έλεος ρε.... :D:D:D
πάλι καλά που δεν έμπλεκες και με 16-17χρονα να σε πάνε μέσα για αποπλάνηση
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αποπλάνηση είναι όταν είναι κάτω από 15. 15 και μία μέρα είσαι νομιμότατος. Άσε είχα μπλέξει με μια πιτσιρίκα 15,5 ετών και έλεγα που μπλέκω ο βλάκας...Ευτυχώς μετά έμαθα για το 15 και ανακουφίστηκα...15 χρονών και είχε πάει με άλλους 8 όπως μου εξομολογήθηκε...Πότε πρόλαβε δεν ξέρω...
Ευτυχώς χωρίσαμε σύντομα, δεν κράτησε πάνω από 2 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αποπλάνηση είναι όταν είναι κάτω από 15. 15 και μία μέρα είσαι νομιμότατος. Άσε είχα μπλέξει με μια πιτσιρίκα 15,5 ετών και έλεγα που μπλέκω ο βλάκας...Ευτυχώς μετά έμαθα για το 15 και ανακουφίστηκα...15 χρονών και είχε πάει με άλλους 8 όπως μου εξομολογήθηκε...Πότε πρόλαβε δεν ξέρω...
Ευτυχώς χωρίσαμε σύντομα, δεν κράτησε πάνω από 2 μήνες...

χαχαχαχα μη τις βλέπεις έτσι!! προλαβαίνουν και δεν το παίρνεις και χαμπάρι!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αποπλάνηση είναι όταν είναι κάτω από 15. 15 και μία μέρα είσαι νομιμότατος. Άσε είχα μπλέξει με μια πιτσιρίκα 15,5 ετών και έλεγα που μπλέκω ο βλάκας...Ευτυχώς μετά έμαθα για το 15 και ανακουφίστηκα...15 χρονών και είχε πάει με άλλους 8 όπως μου εξομολογήθηκε...Πότε πρόλαβε δεν ξέρω...
Ευτυχώς χωρίσαμε σύντομα, δεν κράτησε πάνω από 2 μήνες...

αααα η κοπελα αυτη ηατν προχω....! μηπως τελικα αποπλανησε αυτη εσενα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω τις προαλλες ακουγα κατι αγορια που συζητουσαν στο λεωφορειο και λεει ενας στο φιλο του: καλα ρε καισυ με 14 χρονη τα εμπλεξες? και λεει αυτος: δεν τους φαινονται ρε...με ξεγελασε....

χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν ξέρω...Είχα πάει Κρήτη να επισκεφτώ τον πατέρα μου και συν ταξιδεύαμε στο πλοίο. Αυτή μετά θα πήγαινε Θεσσαλονίκη, στους γονείς της. Έπεσε ένα φάσωμα στο πλοίο, και μετά ανέβαινα κάθε βδομάδα Θεσσαλονίκη. Ε, από το 2ο ραντεβού το κάναμε...Είχαμε πάει σε όλα τα παρκάκια της πόλης...Και το κορυφαίο ποιο είναι; Μετά την πρώτη μου εκσπερμάτωση, γυρνάει και μου λέει με ναζιάρικο ύφος: "Εχεις ξαναγ...ει 15χρονο;" "Οχι", της απαντάω. "Τώρα γα...σες"!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
"Το ξύλο βγήκε από τον Παράδεισο" εμπνεύστηκε από την πραγματική ζωή....

Ποια η γνώμη σας; Πιστεύετε πως είναι πραγματικός έρωτας ή ένας παρεξηγημένος θαυμασμός;

Τι κάνεις σε μια τέτοια περίπτωση; Μιλάς για δε μιλάς; :hmm:

το δευτερο:P

κ εγω καποτε νομιζα πως ειχα ερωτευτει τον μαθηματικο μου:P
αργοτερα καταλαβα οτι απλα τον θαυμαζα (καλα ηταν μανουλι δεν λεω) επειδη ηταν μαθηματικος και μου αρεσε το μαθημα του.
εξεπεμπε μια γοητεια ρε παιδι μου πως το λενε,μου ιντριγκαρε το μυαλο:whistle:
αλλα φυσικα αυτα δεν τα λες παραοξω:Pμε το περας της σχολικης χρονιας τελειωσε κ ο θαυμασμος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
το δευτερο:P

κ εγω καποτε νομιζα πως ειχα ερωτευτει τον μαθηματικο μου:P
αργοτερα καταλαβα οτι απλα τον θαυμαζα (καλα ηταν μανουλι δεν λεω) επειδη ηταν μαθηματικος και μου αρεσε το μαθημα του.
εξεπεμπε μια γοητεια ρε παιδι μου πως το λενε,μου ιντριγκαρε το μυαλο:whistle:
αλλα φυσικα αυτα δεν τα λες παραοξω:Pμε το περας της σχολικης χρονιας τελειωσε κ ο θαυμασμος:whistle:
Έτσι είναι...Είχα πάθει το ίδιο,αλλά με των Γερμανικών...(έφταιγε κι εκείνος όμως,πιο πολύ αυτός μου έδινε δικαίωμα!)..Ε,εννοείται όμως ότι δν τ είπα ποτέ τίποτα..Αντίθετα,όλο αυτό μου έβγαινε και καλά σαν αντιπάθεια προς αυτόν και ενώ αυτός κάθε τόσο με πλησίαζε να μου εξηγήσει διάφορα στο μάθημα,εγώ σχεδόν τον έβριζα!Μιλάμε φερόμουν τελείως άκυρα!Απορώ πως μου έβαλε βαθμό...:PΕ,όλοι λίγο πολύ έχουμε τέτοιες εμπειρίες από τα μαθητικά μας χρόνια...Καλά είναι,όσο δεν παίρνουν άλλες διαστάσεις βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Είμαι κ εγώ ένα από τα κορίτσια μου έχουν χμμ ερωτευτεί να το πω...??Έχουν νιώσει κάτι τέλος πάντων για κάποιο καθηγητή τους.Και στα 3 χρόνια του γυμνασίου ήμουν κολλημένη με τον πληροφορικό μας.Βασικά δεν τον γνώριζα μόνο λόγω σχολείου,ήταν(κ είναι ακόμα) γνωστός των γονιών μου.
Μου άρεσε όχι μόνο για την εξωτερική εμφάνιση αλλά γενικά για το στυλάκι του.:P:PΕίχε πλάκα,συζητούσαμε.λέγαμε βλακείες (:P)κ γενικά δεν ήταν ο κλασικός απόμακρος,αυστηρός καθηγητής,αντίπαλος των παιδιών.
Με το που έφυγα απ'το γυμνάσιο,μου πέρασε κ όλο αυτό.
Τώρα τον βλέπω που κ που κ απλά θυμάμαι με ένα ευχάριστο συναίσθημα εκείνα τα 3 όμορφα,αγνά χρόνια.:P


πραγματικά αγνά ε!:Dεννοείται ότι δεν έγινε τίποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
καταρχάς είναι απόλυτα φυσιολογικό...και κυρίως υπάρχει το σχήμα μαθήτρια που "ερωτεύεται" καθηγητή...και συχνότερα με καθηγητές φροντιστηρίων η απότα ιδιαίτερα γιατί είναι νεότεροι...και η αλήθεια είναι ότι την πάτησα και εγώ...με τον χημικο μου στο φροντιστηριο...είναι 30 χρονών(καλά εμένα πάντα μου άρεζαν οι μεγαλύτεροι)...είναι από τη μία που τρελαίνομαι για τη χημεία...είναι από την άλλη που έδειξε να με συμπαθεί από την αρχή..είναι και κούκλος..και πολύ γκλυκούλης...και τρομερά αστείος, άνετος (γενικά στο μάθημα του μιλάμε για τα πάντα...μέχρι και σόκιν ανέκδοτα λεμε...παίζουμε θάρρος η αλήθεια..πετάμε ερωτικά υπονοούμενα..κ.λ.π κ.λ.π)....οπότε ανυπομονώ κάθε βδομάδα για την παρασκευή που έχουμε μαζί του μάθημα.. φυσικά και δεν πρόκειται να του το πω ποτεεεε...αλλά θα τον ζητήσω και για του χρόνου..;);)
Υ.Γ.1.αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί οι φίλοι σας..σας αντιμετωπίζουν έτσι...εμένα η κολλητή μου (σε αυτήν αρέσε ο μαθηματικος:P) το έχει πάρει πολυυυ χαλαρά..πετάμε μαζί υπονοούμενα...λέμε βλακείες...γελαμε τρομερά με το θέμα...και μου φαίνεται χαζό να σε κατακρίνουν για κάτι τέτοιο..και μάλιστα οι φίλοι σου!!!
Υ.Γ.2. ιδέα μου η τη μεγαλύτερη πέραση την έχουν οι καθηγητές των θετικών μαθημάτων??? με φιλόλογο την έχει πατησει κανεις???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πριν 2 χρόνια ήμουν σε ένα φροντιστήριο. Μου έκανε πόλεμο η αφεντικίνα για τα χρήματα για να μου κάνει μείωση και να μειώσω το χρόνο των μαθημάτων και πολλά άλλα. Δούλευα για 10€ την ώρα, όταν ήθελα 1,5 ώρα για να πάω στο φροντιστήριο και άλλη τόση να επιστρέψω...Και ήθελε να μου τα μειώσει στα 6€...

On topic τώρα, είχα δύο μαθήτριες, μητέρα και κόρη. Από τα καλύτερα παιδιά που είχα ποτέ. Μια μέρα μου λέει η κόρη, ξέρεις την Παρασκευή δεν θα κάνουμε μάθημα γιατί θα λείπω εκτός Αθηνών. Πού θα πας, τη ρωτάω. Θεσσαλονίκη, μου λέει. Και γω θα είμαι εκεί για 3ήμερο. Ωραία, λέει η μάνα, να βρεθείτε για καφέ και ιδιαίτερο...

Επειδή είχαν γίνει διάφορα σκηνικά με την αφεντικίνα, της είπα να πάρει το τηλέφωνό μου από τη γραμματεία και να με πάρει να κανονίσουμε. Δεν βρεθήκαμε ποτέ, δεν ξανακάναμε μάθημα...Έδωσε η αφεντικίνα τις ώρες μου σε άλλη, για λιγότερα χρήματα...

Τώρα, τη βρήκα στο φατσοβιβλίο...:redface:

Υπήρξε κάτι το αμοιβαίο, αλλά φοβόμουν τη θέση μου...Μία φορά που είχα μπλέξει με μαθήτρια αυτό έγινε μετά το πέρας των μαθημάτων...και μεγαλύτερή μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ποια η γνώμη σας; Πιστεύετε πως είναι πραγματικός έρωτας ή ένας παρεξηγημένος θαυμασμός;
Παρεξηγημένος θαυμασμός.

Και δεν μου έχει τύχει ποτέ.

Δεν γούσταρα ποτέ τέτοιες φάσεις. Καθηγητής-μαθήτρια ξέρωγω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αχ..ας γυρισω χρονια πισω...τοτε που αρεσε σε ολες μας ο μαθηματικος του φροντηστηριου...ηταν νεος,ψηλος,μελαχρινος και...γοητευτικοτατος.Τον χαζευε ολη η ταξη,η αληθεια ειναι οτι ειχε μαυρισει η καρδια μας να βλεπουμε ατσουμπαλους γερους στο σχολειο και αυτος ηταν μια οαση.Παλι καλα τον ειχαμε 2 χρονιες, Γ' γυμνασιου και Α' λυκειου...ωραια περασαμε,κρυφογελαγαμε καθε φορα που γυρναγε προς τον πινακα και εμεις βλεπαμε τον κωλο του χαχα δεν βαριεσαι...τελικα δεν μαθαμε ουτε αλγεβρα,ουτε γεωμετρια,αλλα ητα ωραια,ανεμελα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Aχαχαχ τι μου θύμησες:)
Ήμουν Β Γυμν. και ήμουν κολλημένη με τον πληροφορικό..
Όχι μόνο εγώ όμως..όλα τα κορίτσια την είχαν πατήσει μαζί του!!
Ίσως έφταιγε το ότι ήταν νεότερος και ο πιο ωραίος όπως θα κατάλαβες (μέτριος στο ύψος, ξανθός, γαλανό ματάκι), αλλά δεν ήταν όπως όλοι οι άλλοι ξενέρωτοι καθηγητές.
Εν τω μεταξύ αυτός παντρεμένος, με παιδιά και γύρω στα 45 :whistle:

Βέβαια, όλες τον ήθελαν, εγώ έγινα ρεζίλι..δυστυχώς μαθεύτηκε και έγινε ένας ψιλοτζέρτζελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σε εμάς είχαν χαζέψει σχεδόν όλες οι κοπελιές με τον καθηγητή των Αρχαίων φέτος, λατινικών πέρυσι. Είναι καμια 50αριά, κομψός σε σχέση με κάτι άλλους, ντύνεται ωραία και ίσως μπορεί να τον πει κανείς γοητευτικό. Αλλά δεν το καταλαβαίνω αυτό το πράγμα. Τρέχουν από πίσω του άμα τον δουν να λέει/κανει κατι και ειδικά μία, η απουσιολόγος, κάθε φορά που τελείωνε το μάθημα πήγαινε στην έδρα και έκανε χαριτωμενιές :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top