Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αμφιβάλει κανείς ότι γίνονται και πολλά σχετικά που δεν μαθαίνονται? Στην 4ήμερη της Β λυκείου ώρα 4:00 π.μ. πάτησα λάθος κουμπί στο ασανσέρ του ξενοδοχείου και βρέθηκα στον όροφο που ήταν τα δωμάτια των συνοδών. Καθώς κατάλαβα το λάθος, πήγα να κατέβω από τη σκάλα και τότε από το δωμάτιο καθηγητή βγήκε με 10³ προφυλάξεις μια συμμαθήτρια μου και βρεθήκαμε face to face. (Να σημειωθεί ότι και ο καθηγητής και η μαθήτρια ήταν άτομα υπεράνω κάθε υποψίας). Το κορίτσι πρασίνισε, κιτρίνισε (γενικά πέρασε όλο το φάσμα των ορατών και αόρατων ηλεκτρομαγνητικών κυμάτων) και έτοιμη να λυποθυμήσει μου ψιθύρισε "θα το πεις?". Της έδωσα μια τσιμπιά στο μάγουλο και της είπα "τάφος". Δεν το συζήτησα ποτέ με κανέναν, αλλά ούτε και με την ίδια.

Ωραία κοπέλα; Ο καθηγητής ωραίος; Ετών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ενω στο λυκειο τα κοριτσια εινα στο απογειο της ωριμοτητας και της σοβαροτητητας,απο τα λιγα πραγματα που σιχαθηκα στο λυκειο ηταν να ακουω απο συμμαθητριες να λενε για καθηγητες μας οτι τους εχουν ερωτευτει.μπορει να ειναι εξαιρεση αλλα στο δικο μου λυκειο πιο ωριμη ειμασταν εμεις παρα οι συμμαθητριες μας :clapup:
Μα το ξέρω,και στο δικό μου σχολείο φέτος όλες κυνηγούσαν τον καθηγητή των αρχαίων :p

αλλά εμένα προσωπικά μου ακούγεται κάπως πιο γελοίο από μικρά κοριτσάκια, δε ξέρω γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
οι γυναικες πάντα ψάχνουν τους μεγαλύτερους, και αυτούς που εμπνέουν δύναμη και σιγουριά. είναι στο ένστικτο επιβίωσης τους
για αυτό τους ελκύουν οι καθηγητές!
Ναι ναι, πως. Δύναμη,σιγουριά,sure.

Ο καθηγητής θα έχει την μαθητριούλα για το πήδημα και θα έχει και την σχεσούλα του/τον γάμο του κλπ.

Αλλά δεν φταίνε αυτοί,οι κοπελιές φταίνε που είναι κορόιδα και ηλίθιες.
Τις χαλάνε οι συνομήλικοι τους δηλαδή.
Αυτές είναι ανώτερες παιδί μου,θέλουν "πνεύμα",δεν μπορούν με τα ανώριμα 17χρονα.

Όχι ότι αποκλείω ότι υπάρχουν και περιπτώσεις,που μπορεί να εξελιχθεί όλο αυτό σε κάτι...οk τέλος πάντων. :whistle:
Aλλά οι πιθανότητες είναι 1/1.000.000 ίσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ναι ναι, πως. Δύναμη,σιγουριά,sure.

Ο καθηγητής θα έχει την μαθητριούλα για το πήδημα και θα έχει και την σχεσούλα του/τον γάμο του κλπ.

Αλλά δεν φταίνε αυτοί,οι κοπελιές φταίνε που είναι κορόιδα και ηλίθιες.
Τις χαλάνε οι συνομήλικοι τους δηλαδή.
Αυτές είναι ανώτερες παιδί μου,θέλουν "πνεύμα",δεν μπορούν με τα ανώριμα 17χρονα.

Όχι ότι αποκλείω ότι υπάρχουν και περιπτώσεις,που μπορεί να εξελιχθεί όλο αυτό σε κάτι...οk τέλος πάντων. :whistle:
Aλλά οι πιθανότητες είναι 1/1.000.000 ίσως.
Παραείσαι ώριμη για την ηλικία σου, και αυτό δεν είναι απαραίτητα καλό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ε καλά και πιο μεγάλες είναι για γέλια δεν είναι θέμα. Και μετά θα τον βρούμε στο FACEBOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!
εγω παντως ειχα εναν που μου διδασκε και ειχε λογαριασμο στο φβ...
αλλα οκ αυτο δεν σημαινει και τιποτα...δεν θα μπεμπεκιζουμε ουτε θα τον κυνηγησουμε κιολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ένας ωραίος (τί ωραίος βασικά, κούκλος ήταν..) που μας δίδασκε κάποτε Τεχνολογία είχε FB... πάει κοντά 1 τσούρμο από την τάξη να του ζητήσουν να τις κάνει add (μόνο ουρά δεν κουνούσανε) κι αυτός τί είπε? "Συγγνώμη κορίτσια αλλά δεν θα σας κάνω τη χάρη" :hehe:

OWNED :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ναι ναι, πως. Δύναμη,σιγουριά,sure.

Ο καθηγητής θα έχει την μαθητριούλα για το πήδημα και θα έχει και την σχεσούλα του/τον γάμο του κλπ.

Αλλά δεν φταίνε αυτοί,οι κοπελιές φταίνε που είναι κορόιδα και ηλίθιες.
Τις χαλάνε οι συνομήλικοι τους δηλαδή.
Αυτές είναι ανώτερες παιδί μου,θέλουν "πνεύμα",δεν μπορούν με τα ανώριμα 17χρονα.


Όχι ότι αποκλείω ότι υπάρχουν και περιπτώσεις,που μπορεί να εξελιχθεί όλο αυτό σε κάτι...οk τέλος πάντων. :whistle:
Aλλά οι πιθανότητες είναι 1/1.000.000 ίσως.

Έλα εντάξει, χαλάρωσε λίγο!
Και σε εμένα μεγαλύτεροι αρέσουν πάντα!
Και αυτό δε συμβαίνει επειδή το παίζω κουλτουριάρα και άλλα χαζά.
Απλώς δε μου αρέσουν τα ανώριμα της ηλικίας μου,γιατί κατά τα ψέματα τα
περισσότερα είναι ή ψευτομάγκες ή μαμόθρεφτα!
Άσε που για να σου δείξουν ότι τους αρεσεις θα σου σπάσουν τα νέυρα.:mad:
Anyway, οι μεγαλύτεροι πέρα από ωριμότεροι είναι και περισσότερο
γοητευτικοί:redface: (και δε δέχομαι αντίρρηση).
Μπορείς εύκολα να τους εξιδανικεύσεις και κατά συνέπεια
να τους ερωτευτείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ναι και μετά να τους βαρεθείς το ίδιο εύκολα. If anything η πορεία προς την αλλαγή είναι αυτό που μου αρέσει να ζω με τους ανθρώπους της ηλικίας μου, όχι να παίρνω το αποτέλεσμα έτοιμο απ' τη δήθεν ωριμότητα άλλων. Στην τελική γιατί αυτοί και αυτές που στοχεύουν μικρότερους ηλικιακά δεν επιδεικνύουν τη σοβαρότητά τους σε συνομηλίκους τους; Ή μήπως είναι εξίσου βαρετοί στην έδρα τους;

Anyway όπως έχω ξαναπεί όλο αυτό με τις σχέσεις το βρίσκω φοβερά βαρετό για να με απασχολήσει σοβαρά. Η λογική τους μπάζει από παντού κι απ' ό,τι φαίνεται πάντα θα απορώ για πράγματα που για μένα δέχονται πολύ πιο απλές λύσεις απ' τις mainstream επιλογές.

Δεν ήταν επιχείρημα, hate comment or something το παραπάνω, μη μπει κανείς στον κόπο να απαντήσει απλά σκεφτόμουν δυνατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
αν οι εξαιρεσεις ειναι κοριτσια που ξερεις τοτε η μαζα ειναι κοριστια που ξερω :P

εμενα παντως μου αρεσε ειναι γουστοζικη απαντηση!
ρε σεις δεν ειναι τοσο ακραιο.πχ εμεις ειχαμε μια μαθηματικο στην β λυκειου και ηταν 2 μετρα κορμαρα ...παντα ερχονταν ντυμενη στην πενα και με μαλλι τελειο.και τα περισσοτερα αγορια κοιταζαν με πεσμενα σαλια...! εμεις μπουρλοτοοοοοοοοο
αυτη ηταν γυρω στα 28 ..μπορει και 30.(μην με ρωτησετε ...δεν ξερω πως τα καταφερε και μπηκε στο δημοσιο τοσο νωρις αλλα εβγαι)
μην μου πειτε οτι δεν σας αρεσε κανενας 28 χρονος ή καμια 28χρονη οταν εισασταν 18!

το ιδιο ειχε γινει και στο φροντισηριο μ.Ειχαμε ενα μαθηματικο...καινουριος ηταν ...και ηταν καπου 24.τουλαχιστον ετσι φαινοταν...
οχι πειτε μου....ειναι παραλογο που τον λεγαμε κουκλι;;; σαν μοντελο ηταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Άλλο, όμως, να σου αρέσει απλώς κάποιος/α και άλλο να λες ότι είσαι ερωτευμένος/η μαζί του/ης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ναι ναι, πως. Δύναμη,σιγουριά,sure.

Ο καθηγητής θα έχει την μαθητριούλα για το πήδημα και θα έχει και την σχεσούλα του/τον γάμο του κλπ.

Αλλά δεν φταίνε αυτοί,οι κοπελιές φταίνε που είναι κορόιδα και ηλίθιες.
Τις χαλάνε οι συνομήλικοι τους δηλαδή.
Αυτές είναι ανώτερες παιδί μου,θέλουν "πνεύμα",δεν μπορούν με τα ανώριμα 17χρονα.

Όχι ότι αποκλείω ότι υπάρχουν και περιπτώσεις,που μπορεί να εξελιχθεί όλο αυτό σε κάτι...οk τέλος πάντων. :whistle:
Aλλά οι πιθανότητες είναι 1/1.000.000 ίσως.

εμενα παντως μου αρεσε ειναι γουστοζικη απαντηση!
ρε σεις δεν ειναι τοσο ακραιο.πχ εμεις ειχαμε μια μαθηματικο στην β λυκειου και ηταν 2 μετρα κορμαρα ...παντα ερχονταν ντυμενη στην πενα και με μαλλι τελειο.και τα περισσοτερα αγορια κοιταζαν με πεσμενα σαλια...! εμεις μπουρλοτοοοοοοοοο
αυτη ηταν γυρω στα 28 ..μπορει και 30.(μην με ρωτησετε ...δεν ξερω πως τα καταφερε και μπηκε στο δημοσιο τοσο νωρις αλλα εβγαι)
μην μου πειτε οτι δεν σας αρεσε κανενας 28 χρονος ή καμια 28χρονη οταν εισασταν 18!

το ιδιο ειχε γινει και στο φροντισηριο μ.Ειχαμε ενα μαθηματικο...καινουριος ηταν ...και ηταν καπου 24.τουλαχιστον ετσι φαινοταν...
οχι πειτε μου....ειναι παραλογο που τον λεγαμε κουκλι;;; σαν μοντελο ηταν!

απλα αυτα που λετε εσεις για εναν καθηγητη ομορφο ειναι πολυ διαφορετικα απο οτι λεμε εμεις για μια ομορφη καθηγητρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa11524

Νεοφερμένος

Η natasa11524 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και ναι κι εγω ερωτευτηκα καθηγητη ..... τον καθηγητη των αγγλικων μου στο φροντιστηριο , για την ακριβεια ακομα ειμαι ερωτευμενη μαζι του. Δυο χρονια ημουν ερωτευμενη μαζι τ ωσπου αποφασισα να του το πω στο τελευταιο μαθημα αφου πια θα επαιρνα τ προφισιενσι και δεν θα τον εβλεπα τοσο συχνα!!!! Ετσι λοιπον του εστειλα μυνημα στο κινητο .....και μετα το χαος και μετα το τιποτα....... οποτε συναντιομαστε ειναι μες στην τρελλη χαρα!!! και τ χειροτερο ειναι πως επειδη μενουμε σε νησι τον βλεπω συνεχεια γιατι μενουμε και πολυ κοντα!!!! αφηστε τα .... το καλο ειναι πως περναω αθηνα οποτε θα τν ξεχασω που θα παει!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και γω στα 17 μου ήμουν καψούρης με την δασκάλα των αγγλικών μου. Εκανα κάποια ιδιαίτερα γιατί ήθελα ένα χαρτί σύντομα. Αυτή 25 περίπου τότε. Της τα ριχνα συνέχεια, προτείνοντάς της πράγματα που ενδιέφεραν εκείνη, και όχι εμένα, αλλά ούτε κι έτσι κατάφερα να τη ρίξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa11524

Νεοφερμένος

Η natasa11524 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
good job!!! τουλαχιστον το πηρες το διπλωμα?????!!!! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

natasa11524

Νεοφερμένος

Η natasa11524 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ε τώρα δυστυχώς ευτυχώς...θα δείξει!!!! Πάντως καιε γώ τα πήρα και τώρα δεν τον βλέπω!!Τι το θελα; χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Λέω δυστυχώς με την άποψη ότι αν δεν το έπαιρνα θα την έβλεπα πιο τακτικά...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maxi

Νεοφερμένος

Η Maxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά ελπίζω να διαβάσει κάποιος αυτό το μήνυμα (μετά από κάτι μήνες λίγο αβέβαιο, αλλά τέλος πάντων) γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα.
Είμαι ερωτευμένη με έναν καθηγητή από το σχολείο μου... πιο κλισέ δε γίνεται, αλλά έτσι είναι.
Είμαι στην Α Λυκείου.Εκείνος είναι γύρω στα 50,γκριζομάλλης γαλανομάτης.Όταν τον είδα στην αρχή της χρονιάς,έμεινα. Κεραυνοβόλος.
Εκτός του ότι δεν κάνει μάθημα στο τμήμα μου, το πραγματικό πρόβλημα είναι ότι νιώθω εγκλωβισμένη, παγιδευμένη.
Έχω ερωτευτεί έναν άνδρα στον οποίο δεν μπορώ να μιλήσω γιατί δε με ξέρει, δεν μπορώ να αγγίξω.
Το χειρότερο είναι ότι έχει μια κόρη που είναι συνομήλική μου και είναι στο ΙΔΙΟ τμήμα με εμένα!!!
Οπότε, καταλαβαίνετε σε τη θέση βρίσκομαι.Ξέρω πως είμαι πολύ ερωτευμένη, γιατί κάθε φορά που περνάει από δίπλα μου ,τα πόδια μου τρέμουν, η καρδιά μου τρελαίνεται και παραλύω ολόκληρη. Αποφάσισα να μιλήσω στις κολλητές μου γι'αυτό και όταν τους το είπα έμειναν με το στόμα ανοιχτό!Με θεωρούν "άρρωστη",τρελή, μη φυσιολογική. Δεν αντέχω άλλο αυτήν την καταπίεση. Θέλω να τρέξω και να του πω τα πάντα. Βέβαια,μου αρέσουν σχεδόν όλοι οι καθηγητές από το σχολείο μου αλλά μ'αυτόν ζω κάτι διαφορετικό... Περιορίζομαι στις ματιές, τα χαμόγελα και τα σχετικά. Θέλω περισσότερα κι όμως είναι τόσο λάθος, βρίσκομαι σε αδιέξοδο. Προσπαθώ μάταια να ερωτευτώ κάποιο αγόρι της ηλικίας μου αλλά έχω κολλήσει με τους άνδρες άνω των 40.
Οποιαδήποτε γνώμη δεκτή.Αρκεί να είναι γνώμη.Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Παιδιά ελπίζω να διαβάσει κάποιος αυτό το μήνυμα (μετά από κάτι μήνες λίγο αβέβαιο, αλλά τέλος πάντων) γιατί αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα.
Είμαι ερωτευμένη με έναν καθηγητή από το σχολείο μου... πιο κλισέ δε γίνεται, αλλά έτσι είναι.
Είμαι στην Α Λυκείου.Εκείνος είναι γύρω στα 50,γκριζομάλλης γαλανομάτης.Όταν τον είδα στην αρχή της χρονιάς,έμεινα. Κεραυνοβόλος.
Εκτός του ότι δεν κάνει μάθημα στο τμήμα μου, το πραγματικό πρόβλημα είναι ότι νιώθω εγκλωβισμένη, παγιδευμένη.
Έχω ερωτευτεί έναν άνδρα στον οποίο δεν μπορώ να μιλήσω γιατί δε με ξέρει, δεν μπορώ να αγγίξω.
Το χειρότερο είναι ότι έχει μια κόρη που είναι συνομήλική μου και είναι στο ΙΔΙΟ τμήμα με εμένα!!!
Οπότε, καταλαβαίνετε σε τη θέση βρίσκομαι.Ξέρω πως είμαι πολύ ερωτευμένη, γιατί κάθε φορά που περνάει από δίπλα μου ,τα πόδια μου τρέμουν, η καρδιά μου τρελαίνεται και παραλύω ολόκληρη. Αποφάσισα να μιλήσω στις κολλητές μου γι'αυτό και όταν τους το είπα έμειναν με το στόμα ανοιχτό!Με θεωρούν "άρρωστη",τρελή, μη φυσιολογική. Δεν αντέχω άλλο αυτήν την καταπίεση. Θέλω να τρέξω και να του πω τα πάντα. Βέβαια,μου αρέσουν σχεδόν όλοι οι καθηγητές από το σχολείο μου αλλά μ'αυτόν ζω κάτι διαφορετικό... Περιορίζομαι στις ματιές, τα χαμόγελα και τα σχετικά. Θέλω περισσότερα κι όμως είναι τόσο λάθος, βρίσκομαι σε αδιέξοδο. Προσπαθώ μάταια να ερωτευτώ κάποιο αγόρι της ηλικίας μου αλλά έχω κολλήσει με τους άνδρες άνω των 40.
Οποιαδήποτε γνώμη δεκτή.Αρκεί να είναι γνώμη.Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.:redface:

WTF girl? :eek:
Δύσκολη η περίπτωσή σου...βασικά ΓΝΏΜΗ μου είναι να μην κάνεις τίποτα.Προς Θεού φυσικά και ΔΕΝ είσαι ''άρρωστη'' ή μη φυσιολογική όπως είπες αλλά τέτοιου είδους ''απαγορευμένοι'' έρωτες είναι καλά να τους ξεχνάμε όσο δύσκολο και αν είναι...Δεν έχω κανένα πρόβλημα με σχέσεις που έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας απλά εδώ είναι τελείως διαφορετικά τα πράγματα...Είναι καθηγητής σου και αν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση μπορεί να μπλέξεις κ εσύ αλλά και αυτός :/: Το να ερωτευόμαστε το λάθος άνθρωπο είναι το πιο δύσκολο και ίσως να νομίζουμε οτι δεν μπορούμε να τον ξεπεράσουμε αλλά πίστεψέ με αν προσπαθήσεις θα το καταφέρεις...Αν ''χωνέψεις'' το γεγονός οτι δεν ΠΡΈΠΕΙ να γίνει τίποτα ανάμεσά σας θα είναι πιο εύκολο...

Άσχετο αλλά γιατί οι περισσότερες κοπέλες τη σήμερον ημέρα ελκύονται από μεγαλύτερους άνδρες?Μόνο σε μένα αρέσουν οι κατά ένα δύο χρόνια μικρότεροι? :redface: :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top