Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δασκάλα... Αλλά μετά ήρθαν τα μαθηματικά! <3 Είχα περάσει και φάση που ήθελα να γίνω δημοσιογράφος (:P) και διαιτολόγος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ποδοσφαιριστης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μικρή μικρή ήθελα να γίνω γοργόνα....επιρροές της άριελ...Μετά ήθελα να γίνω δασκάλα,οδηγός τρένου, πωλήτρια ρούχων, να δουλέψω σε pet shop, αυτά... Στο γυμνάσιο αρχικά ήθελα ιατρική και μετά αρχαιολόγος και τελικά β λυκείου αποφάσισα να γίνω πολιτικός μηχανικός....Τελικά τώρα αποφάσισα οτι θέλω να ασχοληθώ με αναστήλωση αρχαιοτήτων.....και ελπίζω να τα καταφέρω. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μπασκετμπολίστας μαλλον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παιδιατρος! Τωρα πια ομως θελω να γινω Χημικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kellysar

Νεοφερμένος

Η kellysar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ήθελα να γίνω τραγουδίστρια...για πολλά χρόνια το είχα παρατήσει αυτό το όνειρο αλλά ανακάλυψα ότι πραγματικά είναι κάτι που λατρεύω και ήμουν πολύ δυστυχισμένη χωρίς αυτό...οπότε ξανάρχισα!Αν τα καταφέρω θα έχω το δίπλωμά μου σε 2 χρονάκια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι26

Νεοφερμένος

Η Μαρακι26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
το πιο αστείο επάγγελμα που έχω σκεφτεί είναι ταμίας σε supermarket επειδή μου άρεσε να παίζω με τη ταμειακή και τα λεφτά xaxaxaxaxa μετά ήθελα κτηνίατρος χημικός μικροβιολόγος χειρουργός (το μεγάλο μου όνειρο είναι ιατροδικαστής αλλα στην Ελλάδα τρως σκατά ,sorry για τη έκφραση,) και τώρα που μπήκα στο λύκειο πηγαίνω προς θετική κατεύθυνση γενικά μου αρέσει η ιατρική! :D μακάρι να το πραγματοποιήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ωταν ημουν μικρος...Ηθελα να αλλαξω τον κοσμο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ωταν ημουν μικρος...Ηθελα να αλλαξω τον κοσμο!!!!

...και τελικά κατέληξες ν'αλλάζεις κανάλια? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
axaxaxaxa....Οχι....ακομα τουλαχιστον. Αν και σπανια βλεπω τηλεοραση. Οτι καλο εχει η TV τα βρισκω στο ιντερνετ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
κακός μαθητής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
να τωρα στα 25-26 σου που τα καταφερες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
πλουσιος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
φοιτητης, αλλα τωρα που εγεινα φοιτητης θελω να ξαναγεινω μικρος!!!!!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Συγγραφέας-Εικονογράφος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ηλεκτρονικος, και να που τα καταφερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να γίνω σούπερ ήρωας, και τα κατάφερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
δασκαλα!! μεγαλο παθος μικρη! η κ τραγουδιστρια..ημουνα κ σ συγκροτημα...(10χρονη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μικροτερη ήθελα διαφορα που δεν μου ταιριαζαν+τοσο.Απλα ήθελα να γίνω κάτι παρόμοιο με όσους θαυμαζα(δασκαλες κλπ)
Τα πρωτα επαγγελματα που ηθελα αληθινα είναι φαρμακοποιός+γραφιστρια.+τελικα θα γινω βιολογος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
:D:DΧαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
Οταν ημουν στο δημοτικο μεχρι και την Δ'δημοτ.ηθελα να γινω........υδραυλικος!!!!!
Το ειχα δει απο οτι θυμαμαι σε μια κασετα με κινουμενα σχεδια που ειχα και φαινεται οτι ειχα ενθουσιαστει!!!
Απο την Ε'δημοτικου μεχρι και σημερα το μονο που ηθελα και θελω ειναι φιλολογος ξενων γλωσσων και πανω απ'ολα αγγλικα,ισπανικα,και ιταλικα που τα λατρευω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top