Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
μικρή ήθελα να γίνω πωλήτρια σε μαγαζί ρούχων γιατί μου άρεσε να τα διπλώνω....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζεύς

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
...αστροναύτης μέχρι που κατάλαβα πως η Nasa πέφτει λίγο μακριά (και κυριολεκτικά αλλά και μεταφορικά xD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
...αστροναύτης μέχρι που κατάλαβα πως η Nasa πέφτει λίγο μακριά (και κυριολεκτικά αλλά και μεταφορικά xD)

Μπορεις να πας στην ESA.Την Ευρωπαικη Διαστημικη Υπηρεσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Εμενα η πρωτη σοβαρη σκεψη π εκανα για επαγγελμα (γιατι κ εγω περασα απο διαφορα σταδια-αρχαιολογος,πυρηνικος φυσικος{παιζει πολυ αυτο το επαγγελμα βλεπω,τι παιζει;;:P},επαγγελματιας πιανιστας,μαθηματικος{αυτο το σκεφτομαι κ γελαω πραγματικα γτ τα μαθηματικα ειναι πραγματικα το χειροτερο μου ever},μαγειρας,δικηγορος) ηταν ψυχολογος. Τελικα και εγω τιποτα απο αυτα δεν εκανα,αλλα ποιος ξερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω ζωγραφος. μετα μεχρι πρωτη γυμνασιου αρχιτεκτονας και μετα μια ελεγα δικηγορος, μια φιλολογος, κλπ κλπ. πλεον εχω καταληξει στην ψυχολογια, απο την στιγμη που αυτο που κανω καλυτερα ειναι να ακουω τους αλλους. μακαρι να πανε ολα καλαα και να περασω :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Λοιπόν...ήθελα δημοσιογράφος, διερμηνέας, καθηγητής αγγλικών, ψυχολόγος...αυτά. Τώρα είμαι (και καλά) προγραμματιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ερευνητής φυσικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
But then you took a csd in the head?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι, Ψυχίατρος ήθελα να γίνω....:hmm:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ο άλλος τουλάχιστον έμεινε σε σχετικό πεδίο/κατεύθυνση.

You? Failed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Tell that to Physics.....:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.


Με τρομάζεις.

Μην απαντήσεις πάω για ύπνο, πάω να φτιάξω το πρόγραμμα του εξαμήνου, πάω να φάω τίποτα, πάω να κάνω κάτι, δεν ξέρω, το 'χουμε γαμήσει το site σήμερα, φεύγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω Αεροσυνοδός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra_93

Νεοφερμένος

Η alexandra_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ηθελα να γινω παιδιατρος! ομως η φυσικη και τα μαθηματικα μου το χαλασαν,τωρα ειμαι στην θεωρητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγώ ήθελα να γίνω κομμώτρια ...
Η κομμωτική βέβαια από τη φυσική απέχει αλλά , αρκεί αυτό που θέλουμε να ακολουθήσουμε τώρα να είναι κάτι που θα μας αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μηχανικός αυτοκινήτων! :P

Ξέρω ακούγεται κάπως αλλά όταν ήμουν μικρή έβλεπα τον πατέρα μου στο συνεργείο να τα φτιάχνει αυτοκίνητα και μ άρεσε πολύ! :redface:
Χαχαχαχαχαχχα...! Τώρα βέβαια έχω αλλάξει εντελώς κλίση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Μηχανικός αυτοκινήτων! :P

Ξέρω ακούγεται κάπως αλλά όταν ήμουν μικρή έβλεπα τον πατέρα μου στο συνεργείο να τα φτιάχνει αυτοκίνητα και μ άρεσε πολύ! :redface:
Χαχαχαχαχαχχα...! Τώρα βέβαια έχω αλλάξει εντελώς κλίση! :P

ωραίο επάγγελμα ειμαι ο μηχανικός αυτοκινήτων....:) τωρα τι θες να γινεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
ωραίο επάγγελμα ειμαι ο μηχανικός αυτοκινήτων....:) τωρα τι θες να γινεις;

Πέρυσι ήθελα στρατολόγος...φέτος θέλω φιλόλογος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πέρυσι ήθελα στρατολόγος...φέτος θέλω φιλόλογος! :P
Ωραίο επαγγελμα και αυτό...και εγώ ήθελα να γίνω φιλόλογος...αλλά τώρα κλίνω προς οδοντιατρική!!! :D
Είναι δύσκολη η θεωριτικη κατεύθυνση; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top