Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Vasilina93

Well-known member

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Δασκάλα... Αλλά μετά ήρθαν τα μαθηματικά! <3 Είχα περάσει και φάση που ήθελα να γίνω δημοσιογράφος (:P) και διαιτολόγος!

stefanos...

New member

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.
ποδοσφαιριστης!!

Mariw

New member

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μικρή μικρή ήθελα να γίνω γοργόνα....επιρροές της άριελ...Μετά ήθελα να γίνω δασκάλα,οδηγός τρένου, πωλήτρια ρούχων, να δουλέψω σε pet shop, αυτά... Στο γυμνάσιο αρχικά ήθελα ιατρική και μετά αρχαιολόγος και τελικά β λυκείου αποφάσισα να γίνω πολιτικός μηχανικός....Τελικά τώρα αποφάσισα οτι θέλω να ασχοληθώ με αναστήλωση αρχαιοτήτων.....και ελπίζω να τα καταφέρω. :confused:

kellysar

New member

Η kellysar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ήθελα να γίνω τραγουδίστρια...για πολλά χρόνια το είχα παρατήσει αυτό το όνειρο αλλά ανακάλυψα ότι πραγματικά είναι κάτι που λατρεύω και ήμουν πολύ δυστυχισμένη χωρίς αυτό...οπότε ξανάρχισα!Αν τα καταφέρω θα έχω το δίπλωμά μου σε 2 χρονάκια!!!

Μαρακι26

New member

Η Μαρακι26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το πιο αστείο επάγγελμα που έχω σκεφτεί είναι ταμίας σε supermarket επειδή μου άρεσε να παίζω με τη ταμειακή και τα λεφτά xaxaxaxaxa μετά ήθελα κτηνίατρος χημικός μικροβιολόγος χειρουργός (το μεγάλο μου όνειρο είναι ιατροδικαστής αλλα στην Ελλάδα τρως σκατά ,sorry για τη έκφραση,) και τώρα που μπήκα στο λύκειο πηγαίνω προς θετική κατεύθυνση γενικά μου αρέσει η ιατρική! :D μακάρι να το πραγματοποιήσω!

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.
Ωταν ημουν μικρος...Ηθελα να αλλαξω τον κοσμο!!!!

Mr. Crowley

New member

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.
axaxaxaxa....Οχι....ακομα τουλαχιστον. Αν και σπανια βλεπω τηλεοραση. Οτι καλο εχει η TV τα βρισκω στο ιντερνετ!!

nPb

Well-known member

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,083 μηνύματα.
κακός μαθητής

Holy_Law

New member

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
να τωρα στα 25-26 σου που τα καταφερες :D

Orthologistis

New member

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
φοιτητης, αλλα τωρα που εγεινα φοιτητης θελω να ξαναγεινω μικρος!!!!!!! :(

renia_1995

New member

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Συγγραφέας-Εικονογράφος !

nioniosmeg

Well-known member

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να γίνω σούπερ ήρωας, και τα κατάφερα :D

tzenaki_m

New member

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δασκαλα!! μεγαλο παθος μικρη! η κ τραγουδιστρια..ημουνα κ σ συγκροτημα...(10χρονη!)

Colorful_World

New member

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μικροτερη ήθελα διαφορα που δεν μου ταιριαζαν+τοσο.Απλα ήθελα να γίνω κάτι παρόμοιο με όσους θαυμαζα(δασκαλες κλπ)
Τα πρωτα επαγγελματα που ηθελα αληθινα είναι φαρμακοποιός+γραφιστρια.+τελικα θα γινω βιολογος!

roberta

New member

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:D:DΧαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
Οταν ημουν στο δημοτικο μεχρι και την Δ'δημοτ.ηθελα να γινω........υδραυλικος!!!!!
Το ειχα δει απο οτι θυμαμαι σε μια κασετα με κινουμενα σχεδια που ειχα και φαινεται οτι ειχα ενθουσιαστει!!!
Απο την Ε'δημοτικου μεχρι και σημερα το μονο που ηθελα και θελω ειναι φιλολογος ξενων γλωσσων και πανω απ'ολα αγγλικα,ισπανικα,και ιταλικα που τα λατρευω!!!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...