Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
σκηνοθέτις ή συγγραφέας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω καποια στιγμη στο δημοτικο ηθελα να γινω μπαλαρινα.γραφτηκα και στο μπαλετο,αλλα μετα απο κατι μερες δεν μου αρεσε και σταματησα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι :P σε τετραδια, θρανια, πινακες οπου θες. κι απο κατω ενα «ζωη σε μας»
χαχα και γω ζωγραφιζω παντου στα βιβλια και φερετρα εκανα καποια στιγμη εγραφα RIP πανω και εκανα και ιστους απο αραχνες και ετσι:P:Pτα ειδε μια μερα η μανα μ και τρομαξε XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω οταν ημουν μικρος ηθελα να γινω πιλοτος!χαχαχαχαχαχαχαχαχ ο,τι να ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elen@ki_99

Νεοφερμένος

Η Elen@ki_99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ ήθελα να γίνω τραγουδίστρια ή χορεύτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Στρατιωτικος
Λογιστρια
Δασκαλα
Μοντελο
Χορευτρια
Παρουσιαστρια
Τραγουδιστρια
Αρχιτεκτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω δάσκαλος ή ποδοσφαιριστής..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Γιατρος,δικηγορος...Κλασσικα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολέττα Π.

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δημητσάνα (Αρκαδία). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οικιακή βοηθός!!!! Τελείως κουφό....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Βιολόγος και σκηνοθέτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Συνδικαλιστής στη ΔΕΗ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
γιατρός :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
1)βοσκος
2)σταθμαρχης στα τρενα
3)φορτηγατζης
4)ναυτικος
5) πρωθυπουργος ( :look: )

ολα αυτα μεχρι τα 8 μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
χειρουργος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μέχρι τετάρτη δημοτικού έλεγα θα γίνω αρχιτέκτονας γιατί ήθελα να χτίσω ένα τεράστιο σπίτι με κήπο,πισίνα,κτλ κτλ για πάρτη μου μόνο xDDDD!μετά έκανα στροφή 180 μοιρών και από τότε μέχρι και τώρα ήθελα+θέλω να γίνω δασκάλα (όνειρο ζωής <3 ) ..βέβαια ενδιαφέρουσα είναι και η ΣΣΑΣ ψυχολόγων στην οποία ενδιαφερόμουν για ένα διάστημα πάρα πολύ να μπω ,αλλά το παιδαγωγικό δε γίνεται να το απαρνηθώ :/ <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατρός.
Στην πορεία δεν ήθελα αλλά με έπριζαν.
Τελικά έκανα το δικό μου, χο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εκδότρια περιοδικού καλής ζωής και μόδας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω πωλητρια σε σουπερ μαρκετ..ναι,ναι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top