Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Γιατρός,δικηγόρος,αστυνομικός,στρατιωτικός,ταξιτζής,οδηγός λεωφορείου,αστροναύτης,αστροφυσικός,διπλωμάτης,ποδοσφαιριστής,οδηγός Formula1,πιλότος(πολιτικού και μαχητικού αεροσκάφους),φυσικός,χημικός,κατάσκοπος,εισοδηματίας,επιστήμονας(γενικά και αόριστα),προγραμματιστής Η/Υ,αρχιτέκτονας,ιστορικός,δημοσιογράφος,γενετιστής....

Περίπου αυτά.Κάποια μάλλον τα ξέχασα.Τελικά θα πάω βιολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
εγώ ήθελα να γίνω κομμώτρια...και από ότι λέει η μαμά επειδή ΠΑΛΙΑ καθάριζα οικειοθελώς μέσα στο σπίτι...έλεγα ότι θα γίνω καθαρίστρια...
(επειδή δεν είμαι και κομπλεξικιά....λίγο ρεζιλίκι δεν βλάπτει :Ρ)
τώρα καμιά σχέση....προτιμώ να μου φτιάχνουν τα μαλλιά παρά να φτιάχνω..ακόμα βοηθάω την μαμάκα αλλά τώρα όχι με τόση όρεξη -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Καντηλανάφτης (όταν ήμουν 4-5 ετών..), Αρχαιοκάπηλος (όταν ήμουν 6-8 ετών), Μασόνος (γύρω στα 10-12, γιατί είχα διαβάσει κάπου γι'αυτούς).. (χωρίς πλάκα!)
Μετά έγινα πιο mainstream και ήθελα να ασχοληθώ με την ψυχολογία/αγγλική φιλολογία/επαγ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λινα.Μ

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πιλοτος. Αρχιτεκτονας. Ιντιανα Τζοουνς. Σκηνοθετης. Ιατροδικαστης.
Για πιλοτος ειμαι λιγο κοντη.
Αρχιτεκτονας δεν με ενδιαφερει πια τοσο.
Ιντιανα Τζοουνς δεν γινεσαι, γεννιεσαι οπως μου ελεγε η μαμα μου.
Σκηνοθετης ακομα το θελω και θα το κανω παραλληλα με την Ιατροδικαστικη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ερευνητής φυσικός...μετά όμως είδα τη φυσική του λυκείου και ξενέρωσα

χαχαχαχα εγω τωρα ζωγραφιζω ταφους στα βιβλια μου:P

ωπ συνάδελφος :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Όταν πήγαινα νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω Digimon (μεγάλες δόξεςςςς :clapup:)
Μετά ήθελα να γίνω καθαρίστρια (neat freak βλέπετε :P)
Εντάξει, και στο δημοτικό πέρασα την φάση της νηπιαγωγού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
κλασσικα μικρη οσο εβλεπα ποκεμον, ηθελα να γινω εκπαιδευτρια ποκεμον! Θα ητταν τελεια! Μετα στο τελος του δημοτικου ηθελα να γινω καθηγητρια αγγλικων. Εβαζα στους γονεις μου και στην γιαγια μου (!!!!!!!) ασκησεις για καθε μαθημα αγγλικων που τους εκανα και αν δεν τις εκαναν, τους ελεγα να ερθουν με τον κηδεμονα τους(αυτο στους γονεις που πιο πολυ). Ειχα και πινακες, εναν με κιμωλια και ενα με μαρκαδορο! Και εννοειται διορθωνα με χρωματιστο στυλο και εβαζα αυτοκολλητα. Σε καποια φαση οι γονεις μου αργουσαν κανενα μηνα να ερθουν στα μαθηματα που τους ειχα προγραμματισει, και εγκατελειψα αυτου του ειδους τα ''ιδιαιτερα'' που εκανα(χοχοχο). Στο γυμνασιο και στις 2 πρωτες ταξεις του λυκειου ηθελα να γινω φιλολογος. Τωρα που θα παω τριτη, σκεφτομαι δυο σχολες. Παντως, αν υπηρχαν ποκεμον θα προτιμουσα να γινω εκπαιδευτρια, εγω και η μιστυ.χοχοχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αστροναύτης. Και μετά μεγάλωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Ναρκίσσα

Νεοφερμένος

Η Ναρκίσσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ γενικότερα από μικρή ασχολούμουν με θετικές επιστήμες και ιδιαίτερα με θεματα βιολογίας... εξέταζα φυτά, μάθαινα για ζώα, διάβαζα τα βιβλία πανεπιστημίου της μάνας μου κι ας μην καταλάβαινα τίποτα...:P Τελικά, εδώ καταλήγω και τώρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cuius Cuius

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Βοσκοπούλα, ποιήτρια και καλόγρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

ναι :P σε τετραδια, θρανια, πινακες οπου θες. κι απο κατω ενα «ζωη σε μας»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELISAVET

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γιατρός.Απο τοτε που μιλάω μόνο αυτό.Τελικά απο ο,τι φαίνεται θα γίνω δικηγόρος.Αυτά παθαίνεις αμα δεν διαβάζεις μαθηματικά!! =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι :P σε τετραδια, θρανια, πινακες οπου θες. κι απο κατω ενα «ζωη σε μας»
και καθε πρωι για κολατσιο στο σχολειο ειχες τις κλασικες σοκολατενιες ελιες??:hmm::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
και καθε πρωι για κολατσιο στο σχολειο ειχες τις κλασικες σοκολατενιες ελιες??:hmm::D:D

οχι βρε, επαιρνε για κολατσιο τα τσουρεκακια που μοιραζουν στα μνημοσυνα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα οποια πανε μουρλια με τον παραδοσιακο καφε της παρηγοριας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
και κολυβα για συμπληρωμα φυσικα :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα γιατι να μην ειμαστε συμμαθητες να ανταλλασουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μεγαλος...
τωρα πλεον που μεγαλωσα,θελω να ξαναγινω μικρος και να ξακανω καφριλες στο σχολειο...

δεν βρισκεις ακρη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neo

Νεοφερμένος

Ο Πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πυροσβεστης και αστροναυτης αλλα τιποτα δεν μου βγηκε...ετσι αποφασισα να ασχοληθω με το ''8α δουμε''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top