Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Τολμηρος

Νεοφερμένος

Ο Τολμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πολύ μικρός αστροναύτης.
Στο δημοτικό, Αρχαιολόγος, ηθοποιός, πολιτικος μηχανικός και που και που έλεγα γιατρός και δικηγόρος.

Στο Γυμνάσιο ήθελα πολύ να γίνω πιλότος (στα πολεμικά εννοείται:P)
Γεννετιστής, Αρχιτέκτονας, βιολόγος, μηχανικός Η/Υ, και να φτιάχνω ρομπότ. Και για part time συγραφέας, δημοσιογράφος και πολιτικός.
Στο Λύκειο αρχικά ήθελα πολυτεχνείο ή οικονομολόγος αλλά με τίποτα καθηγητής ή γιατρός.
Από τη Β λυκείου ήθελα Ιατρική (φανατικά).
Τελικά πέρασα ΗΜΜΥ στο πολυτεχνείο αλλά ακόμη δεν είμαι σίγουρος....!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μικρή ήθελα να γίνω κομμώτρια,αλλά μετά μου πέρασε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
-Νηπιαγωγός
-Δασκάλα
-Κομμώτρια
-Δύτης :P
-Σεφ
-Πωλήτρια (είχα κάνει και μια αποτυχημένη απόπειρα στο προνήπιο, ας μη το συζητήσω καλύτερα)
-Ιδιοκτήτρια σε ράντσο (έβλεπα πολλές ταινίες)
-Βασίλισσα
Αυτά νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πολυ μικρος ηθελα να γινω ιστορικος,στο γυμνασιο αθλητικος ρεπορτερ ή σχολιαστης και στο λυκειο ημουν αναμεσα σε αθλητικη δημοσιογραφια και παιδαγωγικα,ουσιαστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γρηγορης Αρναουτογλου στον Ομορφο Κοσμο (οχι το πρωινο :P).Ηθελα να κανω ταξιδιωτικη εκπομπη-οδοιπορικο, να γυριζω την Ελλαδα και να γνωριζω ανθρωπους και μερη!
Και ξαφνικα...μεγαλωσα :P
Στο Δημοτικο ηθελα να γινω δασκαλος.Στο Γυμνασιο κατα εναν περιεργο τροπο :hmm: δεν με απασχολουσε το τι ηθελα να γινω.
Στο Λυκειο ηθελα να γινω γιατρος ή φυσικοθεραπευτης και ... κατοικος Θεσσαλονικης :P:whistle:
Τελικα ειμαι ενας εν δυναμει Πληροφορικαριος και ... οχι κατοικος Θεσσαλονικης :(:P

Edit: Και μηχανοδηγος.Ειχα και εχω μια τρελα με τα τρενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τελικα ειμαι ενας εν δυναμει Πληροφορικαριος και ... οχι κατοικος Θεσσαλονικης :(:P

Όχι ναύαρχος?Δεν έχεις ναυαρχίδα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Όχι ναύαρχος?Δεν έχεις ναυαρχίδα? :P
Ειχα μια τηλεκατευθυνομενη οταν ημουν μικρος :P:P:P ,αλλα βυθιστηκε σε μια ναυμαχια και ειπα να εγκαταλειψω το επαγγελμα γιατι εγκυμονει πολλους κινδυνους :P:P:P
Φοιτητης του τμηματος Ιατρικης Θεσσαλονικης
Τυχαια σχολιασες ή παιζεις με τον πονο μου ??????:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Απ'ότι θυμάμαι ..


  1. Αρχαιολόγος και συγκεριμένα Αιγυπτιολόγος (διάβαζα αιγυπτιομανία της DEAGOSTINI)
  2. Zωγράφος
Τελικά πέρασα Κτηνίατρος ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
δημοσιογράφος,ιστορικός της τέχνης αλλά και ψυχολόγος μια περίοδο.Τελικά πέρασα ιστορικό/αρχαιολογικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
υπηρχαν στιγμες που ηθελα να γινω οδοντιατρος,κτηνιατρος,κομμωτρια-αισθητικος,ηθοποιος,αθλητρια :P. Τελικα περασα και εγω στο ιστορικο-αρχ/κο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ειχα μια τηλεκατευθυνομενη οταν ημουν μικρος :P:P:P ,αλλα βυθιστηκε σε μια ναυμαχια και ειπα να εγκαταλειψω το επαγγελμα γιατι εγκυμονει πολλους κινδυνους :P:P:P
Φοιτητης του τμηματος Ιατρικης Θεσσαλονικης
Τυχαια σχολιασες ή παιζεις με τον πονο μου ??????:P:P:P
Θα σου περασει, εγω απο περυσι παλευω στο Ηρακλειο (απο Θεσσαλονικη ειμαι). Btw, καλη αρχη στο CSD και καλο κουραγιο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω γυναικολόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύυυ μικρή ήθελα να γίνω ζωγράφος, έπειτα αστροναύτης, δασκάλα, κάπου στα τέλη του δημοτικού και για όλο το γυμνάσιο μαθηματικός, αρχές λυκείου οικονομολόγος... και μετά... δεν είχα ιδέα! Θυμάμαι όταν ήταν να συμπληρώσω το πρώτο μηχανογραφικό ήμουν τόσο αγχωμένη κι αναποφάσιστη που σκεφτόμουν ότι ίσως είχα πάρει λάθος κατεύθυνση, ίσως ήθελα να γίνω ανθρωπολόγος, γλωσσολόγος(κάτι σαν τον Μπαμπινιώτη :confused:) ή ψυχολόγος! Ό,τι να ΄ναι όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ποτέ δεν έλεγα ότι θέλω να γίνω κάτι. Από τότε ήμουν βλαμενο που δεν ξέρει τι θέλει :p
Όταν μπήκα στο λύκειο κατάλαβα ότι θέλω να ασχοληθώ με εικαστικές τέχνες αλλά και πάλι δεν ήξερα με τι. Όταν άρχισα να βαριέμαι όλα τα χομπι που είχα (χειροτεχνίες, ζωγραφική κτλ) και έμεινε μόνο ένα με το οποίο συνεχιζα (και συνεχίζω) να ασχολούμαι, κατέληξα (ααααμήν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ποτέ δεν έλεγα ότι θέλω να γίνω κάτι. Από τότε ήμουν βλαμενο που δεν ξέρει τι θέλει :p
Όταν μπήκα στο λύκειο κατάλαβα ότι θέλω να ασχοληθώ με εικαστικές τέχνες αλλά και πάλι δεν ήξερα με τι. Όταν άρχισα να βαριέμαι όλα τα χομπι που είχα (χειροτεχνίες, ζωγραφική κτλ) και έμεινε μόνο ένα με το οποίο συνεχιζα (και συνεχίζω) να ασχολούμαι, κατέληξα (ααααμήν).

Φωτογραφία;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Yep :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να γίνω αστροναύτης ή οτιδήποτε είχε σχέση με το σύμπαν, τα αστέρια και τους πλανήτες....:P Ακόμα είναι το κρυφό μου, αλλά....... αδύνατο όνειρο!!! Τελικά συμβιβάστηκα (...θα συμβιβαστώ...) με το γιατρός (συγκεκριμένα χειρούργος) ........We will see....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bethoni

Νεοφερμένος

Η bethoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω παλια ηθελα να γινω σχεδιαστρια μοδας αλλα τωρα θελω να γινω γιατρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,093 μηνύματα.
οδοντίατρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χμμμ...η αληθεια ειναι οτι εχω αλλαξει πολλες φορες επαγγελμα..
...στην αρχη πλυνηστρια :knife: και αεροσυνοδος..(γυρω στα 3)
.....στο δημοτικο ηθελα να γινω δασκαλα,οφθαλμιατρος,δερματολογος,φιλολογος,οδηγος τρενου και φουρναρης :wall:
.....Α και Β γυμνασιου : στρατιωτικος,μαθηματικος,βιολογος,φιλολογος...
.....ταρα θελω να περασω η νομικη η δασκαλα η φιλολογος και βιολογος....
οπως βλεπετε διαφερουν αρκετα μεταξυ τους :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top