Έχετε πέσει ποτέ κάτω από την βάση σε διαγώνισμα/τεστ;

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αρκετες φορες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
1η Γυμνασίου , 1ο διαγώνισμα μαθηματικά <<7>>
Στο 2ο επανόρθωσα << 19>> :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Το χαμηλοτερο μου ηταν περσυ στις εξετασεις Φυσικη κατευθυνσης 14.4! Εστησα ο βλακας λαθος ενα συστημα (εβαλα αναποδα τα ρευματα σε 2 κυκλωματα) και εχασα ΟΛΟ το 4ο θεμα.... :@ Κατω απ τη βαση ομως δεν εχω πεσει... Και κατι τεστακια ιστορια και χαζομαρες κατι 15-16...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το χαμηλοτερο μου ηταν περσυ στις εξετασεις Φυσικη κατευθυνσης 14.4! Εστησα ο βλακας λαθος ενα συστημα (εβαλα αναποδα τα ρευματα σε 2 κυκλωματα) και εχασα ΟΛΟ το 4ο θεμα.... :@ Κατω απ τη βαση ομως δεν εχω πεσει... Και κατι τεστακια ιστορια και χαζομαρες κατι 15-16...
To τοπικ λεει για κατω απο την βαση αν δε κανω λαθος!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
To τοπικ λεει για κατω απο την βαση αν δε κανω λαθος!:hmm:
χαχαχα πτεσματα... Ειπα να γραψω και γω τον πονο μου... :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Moνο 1 και 2 φορες??:P Ο χαμηλοτερος βαθμος που πρεπει να ειχα παρει ηταν 7 ,στη μουσικη κιολας!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι σε ποιο μαθημα αλλα εχω πεσει κατω απο τη βαση σε πολλα μαθηματα...παλαιοτερα ! Τοτε δεν με ενοιαζε κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ποτέ ως τώρα δεν έχω πέσει από τη βάση, (παρόλο που είμαι σχεδόν σίγουρος πως τα επόμενα 2 χρόνια του λυκείου θα γίνει το ανάποδο) μονο σε ενα τεστ οικιακης οικονομίας απροειδοποίητο ( :P ) και σε ένα μαθηματικών ( κλασική δικαιολογία - είχα πονοκέφαλο εκείνη τη μέρα και τα συναφή :P ) είχα πάρει βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Πέρσυ σε ένα τεστ στα μαθηματικά κατεύθυνσης πήρα 7.Ήταν η πρώτη κ' η τελευταία (ελπίζω) φορά που πήρα μονοψήφιο βαθμό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ειχα παρει 8 στη γεωμετρια στη 1η λυκειου(δεν εφταιγα εγω γρι δεν ειχα καταλαβει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonaki96

Νεοφερμένος

Η tonaki96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Στην Γ' γυμνασίου κάποια στιγμή τον Μάιο έγραψα 04 σε αγγλικά:( Δεν μπορούσα να διαβάσω τα phrasal verbs λόγω βαρεμάρας :worry: Cheers :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω γραψει 9 σε αρχαια (2 ή 3 φορες), στην αντιγονη και στα θρησκευτικα :redface: πιο κατω ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω ειχα γυρω στο 7 μια φορα στο φροντιστηριο στη φυσικη γενικης β λυκειου.Ειχαμε διαγωνισμα χημειας γενικης το σαββατο+φυσικης γενικης την κυριακη.Οποτε εσκισα στη χημεια+πατωσα στη φυσική:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
NEVER!!!!!!:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Ναι στο μαθημα που ειμαι ΤΕΛΕΙΩΣ στοκος.στη χημεια δηλαδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina Zazety

Νεοφερμένος

Η Nina Zazety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κάτω από βάση σε διαγώνισμα έγραψα για πρώτη φορά στην Β' Λυκείου. Στην φυσική, στην τεχνολογία επικοινωνιών (γιατί ο καθηγητής ήθελε κατά γράμμα ότι έγραφε το βιβλίο:mad:), στη γεωμετρία και φυσικά στα αρχαία! Εκεί βρίσκεται το ρεκόρ μου. Εγραψα 3 σε ένα (από τα πολλά) τεστ γραμματικής. Σιγά σιγά όμως ανέβηκε και στο διαγώνισμα έφτασα το 12,6! Στην Γ' Λυκείου, στα μαθήματα γενικής δεν βάζανε δύσκολα, γιαυτό τα μόνα διαγωνίσματα/τεστ στα οποία πήρα κάτω από βάση ήταν τα μαθηματικά, φυσική και ΑΟΔΕΥ (στο πρώτο τεστ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra Chatzin

Νεοφερμένος

Η Alexandra Chatzin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
απροειδοποιητο στα αρχαια πηρα 10 στην α' λυκειου κ ηταν κι απο τους μεγαλους βαθμους στην ταξη!!! :P:P Αλλα εκτος απο τα αρχαια (που εχω γραψει διαφορους παρομοιους βαθμους) δε θυμαμαι κατω απο 16-17 σε καποιο μαθημα.
Γενικότερα, ο πιο χαμηλός μου βαθμός στο γυμνάσιο είναι το 8. Μετά από τοτε, Προσπαθω να παιρνω 18-20. Παρ’ όλα αυτά, υπάρχουν κι ατυχές στιγμές!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top