Έχετε πέσει ποτέ κάτω από την βάση σε διαγώνισμα/τεστ;

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
0 σε διαγώνισμα αρχαίων πέρσι και ένα 9άρι σε κάτι μαθηματικά γυμνασίου μου φαίνεται. Θα υπάρχουν κι άλλα αλλά ποιος σκέφτεται τέτοια ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Στο πρωτο γραπτο που εδωσα ως μαθητης Γυμνασιου, εγραψα ενα αριστοκρατικο 8!!! Ηταν ενα απροειδοποιητο τεστ στα θρησκευτικα, που ετσι και αλλιως ποτε δεν τα πηγαινα καλα μαζι τους... Απο εκει και περα ολα κυλησαν ομαλα στο γυμνασιο!! Στο λυκειο εχω γραψει σιγουρα κατω απο τη βαση σε μαθηματικα και φυσικα, αλλα δε θυμαμαι ποτε και ποσο ακριβως,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μέχρι τη Β' Λυκείου δεν νομίζω. :/: Μετά άνοιξε το κουτί της Πανδώρας :P
Μαθηματικά, Φυσικές, Χημείες κλπ. :P
XAXA Παραθέτω και ένα από τα τέλεια της τάξης μας. Έσβησα τα ονόματα μόνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • test.jpg
    test.jpg
    105.6 KB · Εμφανίσεις: 403

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
στα κείμενα στο γυμνάσιο έγραψα μία φορά 6 και την επόμενη φορά 17 (δράση αντίδραση) :P
στο λύκειο έγραψα στα μαθηματικά σε ένα τεστ 1/3 του 20 δηλαδή γύρω 6-7. (είχε περάσει μια βδομάδα που είχαμε να κάνουμε μαθηματικά και τα ξέχασα) :P
επίσης στα διαγωνίσματα της γλώσσας στην β' λυκείου έγραφα διαρκώς κάτω από την βάση (δεν μας έκανε και κανονικό μάθημα, ήμουν και εγώ άχρηστος. Και στις εξετάσεις της β' λυκείου πήρα 9... κόντεψα να μείνω στη γλώσσα xD...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Πέρυσι: 4 σε 10λεπτο τεστ γεωγραφίας ( είχα λυποθημήσει την προηγούμενη μέρα και έτρεχα με αποτέλεσμα να μην προλάβω να διαβάσω ) .
Πρόπερσι: βάση-> Ιστορία.

(και είμαι και απουσιολόγος τρομάρα μου.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμήχανη

Νεοφερμένος

Η αμήχανη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ποτέ δεν έχω πέσει κάτω από τη βάση. Το χαμηλότερο μου είναι 13 στα αρχαία. Και εγώ είμαι απουσιολόγος. Αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ποτέ δεν έχω πέσει κάτω από τη βάση. Το χαμηλότερο μου είναι 13 στα αρχαία. Και εγώ είμαι απουσιολόγος. Αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι.

I know, πλάκα έκανα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Πέρυσι: 4 σε 10λεπτο τεστ γεωγραφίας ( είχα λυποθημήσει την προηγούμενη μέρα και έτρεχα με αποτέλεσμα να μην προλάβω να διαβάσω ) .
Πρόπερσι: βάση-> Ιστορία.

(και είμαι και απουσιολόγος τρομάρα μου.:P)

xD και εγώ ήμουν στην β λυκείου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι,στην 2α Γυμ. δεν έγραψα τίποτα σε ένα τεστ επίτηδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ναι, πρώτη λυκείου έκθεση διαγώνισμα στο φροντιστήριο έγραψα 44...είχα βγει εκτός θέματος. :P Έκτοτε, ποτέ κάτω από 60...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αν έχουμε γράψει λέει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
6αρι Θρησκευτικα, Ιουνιος 2010, εξετασεις Β' Λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ένα ωραιότατο 2 στα Γαλλικά (Β' Γυμνασίου) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμήχανη

Νεοφερμένος

Η αμήχανη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αυτό πάντως ήθελε πολύ προσπάθεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αμέσως μετά τους βαθμούς 1ου τετραμήνου της Α λυκείου, πήρα την απόφαση να εγκαταλείψω επιδεικτικά τα μαθήματα που δεν με ενδιέφεραν. Έτσι αρχαία, κείμενα, ιστορία, θρησκευτικά έδινα λευκές κόλλες. (Είχα πάει στο λύκειο με στρογγυλό 20 από το γυμνάσιο και στο 1ο τετράμηνο της Α λυκείου έβγαζα 19,6). Κατάλαβα τη λακαμία μου τα χριστούγεννα της Β΄λυκείου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Αμέσως μετά τους βαθμούς 1ου τετραμήνου της Α λυκείου, πήρα την απόφαση να εγκαταλείψω επιδεικτικά τα μαθήματα που δεν με ενδιέφεραν. Έτσι αρχαία, κείμενα, ιστορία, θρησκευτικά έδινα λευκές κόλλες. (Είχα πάει στο λύκειο με στρογγυλό 20 από το γυμνάσιο και στο 1ο τετράμηνο της Α λυκείου έβγαζα 19,6). Κατάλαβα τη λακαμία μου τα χριστούγεννα της Β΄λυκείου.


Εβγαζες 19.6 ? Εισαι σιγουρος? Με λευκες κολλες σε 4 μαθηματα ? Καλα ,ποσο σου εβαζαν προφορικα ,εχοντας δωσει λευκη κολλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εβγαζες 19.6 ? Εισαι σιγουρος? Με λευκες κολλες σε 4 μαθηματα ? Καλα ,ποσο σου εβαζαν προφορικα ,εχοντας δωσει λευκη κολλα?
Νομίζω ότι ήμουν σαφής. Στο 1ο τετράμηνο της Α έβγαζα 19,6 και μετά άρχισα τις λευκές κόλλες. Ο τελικός μου βαθμός στην Α ήταν 18,1.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εβγαζες 19.6 ? Εισαι σιγουρος? Με λευκες κολλες σε 4 μαθηματα ? Καλα ,ποσο σου εβαζαν προφορικα ,εχοντας δωσει λευκη κολλα?
στο 1ο τετραμηνο εβγαλε 19.6 μετα αρχισε να δινει λευκες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Νομίζω ότι ήμουν σαφής. Στο 1ο τετράμηνο της Α έβγαζα 19,6 και μετά άρχισα τις λευκές κόλλες. Ο τελικός μου βαθμός στην Α ήταν 18,1.


OK. Sorry δεν το προσεξα ,εμεινα στις λευκες κολλες που δεν μου ταιριαζαν με το 19.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αμέσως μετά τους βαθμούς 1ου τετραμήνου της Α λυκείου, πήρα την απόφαση να εγκαταλείψω επιδεικτικά τα μαθήματα που δεν με ενδιέφεραν. Έτσι αρχαία, κείμενα, ιστορία, θρησκευτικά έδινα λευκές κόλλες. (Είχα πάει στο λύκειο με στρογγυλό 20 από το γυμνάσιο και στο 1ο τετράμηνο της Α λυκείου έβγαζα 19,6). Κατάλαβα τη λακαμία μου τα χριστούγεννα της Β΄λυκείου.


Εξηγησε τη "λακαμια" αν μπορεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top