Έχετε πέσει ποτέ κάτω από την βάση σε διαγώνισμα/τεστ;

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Μια και δυό φορές;;;; Ακόμα και φέτος στην κατεύθυνση έγραφα κάτω από τη βάση! Μέχρι και στις πανελλήνιες ήμουν κοντά στο να πέσω κάτω από τη βάση!!! :P Λογικό είναι κάποια στιγμή να γράψετε και χάλια, μην αγχώνεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
χοχοχοχοοοοο...όλο σε κάτι μαθηματικά και φυσικές έπεφτα κάτω απ' τη βάση...τα μούτρα μου έτρωγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
παρα πολλες φορες. στο λυκειο σε μαθηματα γενικης παιδειας σε διαφορα τεστ ή εξετασεις στο τελος επαιρνα 1 ,2 , στην καλυτερη περιπτωση κανα 6αρι. στο γυμνασιο δεν νομιζω να ειχα κατω απο τη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
σε κάτι φυσικομαθηματικά ήμουν συνεχώς κάτω από τη βάση :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
σε ολα τα θεωρητικα παντα κατω απο την βαση ειδικα στο λυκειο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω απο την δευτερα γυμνασιου πεφτω πολυ κατω απο την βαση σε μαθηματικα,φυσικη,και χημεια(στην β λυκειου).δηλαδη γραφω κατι 3 ...αχαχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λινα.Μ

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
EEE στη 1η ή 2α γυμνασιου εγραψα 12 στη θεωρια μουσικης...Το πιο χαμηλο που ειχα ποτε μου...Στα αλλα μαθηματα το χαμηλοτερο μου ηταν το 15-16 νομιζω...Μαλλον το παιζω φυτο χιχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Το χαμηλοτερο μου ηταν στην ελενη γ γυμνασιου(ειχα παει για δοκιμαστικες και δεν το ηξερα οτι επρεπε να διαβασουμε κατι συγκεκριμενα)και πηρα ενα ωραιοτατο 6 :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Κάτω από την βάση όχι (ακόμα! Γιατί το αισθάνομαι, κοντοζυγώνει!).
Το χαμηλότερο μέχρι τώρα ήταν ένα 15 Αρχαία εξετάσεις (Β γυμνασίου) (το οποίο το ευχαριστήθηκα είναι η αλήθεια :D )
Και ένα 14αράκι τεστ Καλλιτεχνικά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμήχανη

Νεοφερμένος

Η αμήχανη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εεε όχι τεστ και στα καλλιτεχνικά ! υπάρχουν τέτοιοι καθηγητές ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
χεχε κι εγώ είχα γράψει στο γυμνάσιο τεστ στα καλλιτεχνικά!14 είχα πάρει.χμμμ...ο μικρότερος βαθμός που έχω γράψει είναι 07 σε διαγώνισμα στην κοινωνιολογία! :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άπειρες φορές. Κυρίως στο λύκειο. Γυμνάσιο ήμουν καλή μαθήτρια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Στις εξετασεις μονο :D
Και μονο στην Ιστορια. Μια στην πρωτη λυκειου που πηρα 9 και μια στην τριτη λυκειου που πηρα 5 και κατι :whistle:
Γενικα με την Ιστορια το χα απο παλια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TatsinioO

Νεοφερμένος

Ο TatsinioO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πολλά φυτουκλακια το ischool με πολλά αυτονόητα θέματα(ένας άλλος ρώταγε αν θα σκοτώνατε για μια επιθυμία σας:S) όπως αυτό :p

έκθεση πανελλήνιες 9.8 τι με λες τώραα για διαγωνισματα χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εεεε.......εχω πιασει κι εγω 10ρακι μια φορα περσι σε ενα τεστακι Μαθηματικων :redface: (το οποιο ηταν γεμματο απροσεκτα λαθη)...Η αληθεια ειναι οτι στεναχωρεθηκα παρα παρα παρα πολυ.....τα Μαθηματικα ειναι απο τα αγαπημενα μου μαθ:whistle:ματα και εφτασα στο σημειο να βαλω τα κλαματα ...στο σπιτι παλι καλα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voluptuousNex

Νεοφερμένος

Η voluptuousNex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πολλά φυτουκλακια το ischool με πολλά αυτονόητα θέματα(ένας άλλος ρώταγε αν θα σκοτώνατε για μια επιθυμία σας:S) όπως αυτό :p

έκθεση πανελλήνιες 9.8 τι με λες τώραα για διαγωνισματα χαχα
όντως ισχύει λίγο αυτο εδω μέσα,αλλά νταξι όλα είναι σχετικά.ο καθένας βάζει δικους του στοχους και επενδύει σε διαφορετικα πραγματα.Ντάξι,δικαιολογησε το λιγο, οπως τι να σου πω μπορεί να πέφτει βρισιδι σπίτι;),πες κι οτι επηρεαζει το μεσο όρο στο βαθμο τελοςπαντων.Αλλα τώρα που το λες είναι λιγο υπερβολικη η αντίδραση καποιων παιδιών,εμένα πάλι στα αρχ...,εεε στα παλια μου τα παπουτσια που λες,ο βαθμός πιστευω είναι ένας απλός αριθμός,δε λέέι τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top