Έχετε πέσει ποτέ κάτω από την βάση σε διαγώνισμα/τεστ;

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι έχω πέσει μία φορά σε ένα τεστ στην ιστορία :redface: δεν είχα διαβάσει :whistle: και μας έβαλε ξαφνικά τεστ... :( Άλλη μία φορά ήμουν τόσο κοντά να πάρω κάτω από την βάση αλλά... γλίτωσα :clapup: Εσείς πως τα πάτε με το σχολείο, έχετε "πέσει" ποτέ κάτω από την βάση; Και αν ναι σε ποιό μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ε εννοειται :)
ειμαι και θεωρητικη,οποτε στα μαθηματικα 2-3 τεστακια κατω απο την βαση τα ειχα!!
αυτα μενουν ομως! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
σε ολα τα μαθηματα καποια στιγμη.. :P σοβαρα τωρα, για ποιο λογο να διαβασω στην τριτη λυκειου αρχαια και ιστορια γενικης? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δε θυμάμαι να έχω πέσει κάτω από τη βάση, νομίζω πως ο χαμηλότερος βαθμός μου ήταν στην Β γυμνασίου σε ένα διαγώνισμα μαθηματικών, είχα πάρει 14 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Δε θυμάμαι να έχω πέσει κάτω από τη βάση, νομίζω πως ο χαμηλότερος βαθμός μου ήταν στην Β γυμνασίου σε ένα διαγώνισμα μαθηματικών, είχα πάρει 14 :redface:

ο χαμηλοτερος 14;;;
πρεπει να ειναι καποιου ειδος ρεκορ ή κατι! :clapup:
μπραβο ρε συ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Γεωμετρία στη β'λυκείου 7,4 στο τέλος στις εξετάσεις:redface:
Και στην τρίτη λυκείου διαγώνισμα α' τετραμήνου μαθηματικά 10,5! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Με τα κυάλια την έβλεπα τη βάση σε Άλγεβρα/Φυσική στις εξετάσεις της Α και Β Λυκείου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
εχω παρει ιστορια 03 σε διαγωνισμα τριμηνου β γυμνασιου......και τριτη γυμνασιου διαγωνισμα θρησκευτικα 03......στα τριμηνα μου εβαλαν 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εχω παρει στα αρχαια κ στην ιστορια 01 στο διαγωνισμα τριμηνου γ γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
λοιπόν ήρθε η ώρα να σας αποκαλύψω τον βαθμό μου στην ιστορία... ήταν :redface: 2 :whistle: και μία φορά στην οδύσσεια στην εισαγωγή 10,5 :( και β τρίμηνο οδύσσεια πάλι (δεν τα πήγαινα καλά με την οδύσσεια) 13,5 :clapup: γλίτωσα πάλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel of war

Νεοφερμένος

Η Αγγέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ο χαμηλότερος βαθμός μου είναι 15 κι ήταν στα Θρησκευτικά!!!!!!!!!!!!σε τεστ φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Κοντεύω να τελειώσω το λύκειο, αλλά δεν έχω πέσει ποτέ κάτω από το 14 (τεστ μαθηματικών α γυμνασίου), σε τεστ ή διαγώνισμα. Δεν μας έβαζαν σχεδόν ποτέ απροειδοποίητα, κι όποτε μας έβαζαν, ήμουν οπισθόφαρδος κι έπεφτε αυτό που θυμόμουν από την παράδοση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ μέχρι 16.5 έχω πέσει... και κανα-δυο 17άρια... (φύτουκλας spotted :P) αλλά στο λύκεο πιστεύω ότι θα πάρω και πιο κάτω, ειδικά μετά με τις κατευθύνσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgajour1993

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ααα παιδια ειστε μαλλον διανοιες εσείς!αποφοιτη πλεον εχω γραψει κατω απο την βαση και κυριως στο λυκειο...ουσα θεωριτικια μεχρι το κοκαλο απεφευγα εντελως μαθηματικα και γενικα τα θετικα μαθηματα!ως αποτελεσμα???1.6 μαθηματικα γενικης στις ενδοσχολικές φετος...τι να κανω που εδινα αλλα πανελλαδικα??χεχε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Φέτος για πρώτη φορά : Μαθηματικά Γ' λυκείου ένα ωραιότατο 7 στο διαγώνισμα Α' τετραμήνου!! Η καθηγήτρια να μου λέει: "Μα γιατί έτσι; και εγώ της λέω: "Εεε τι να κάνουμε;;" Ούτε που μ' ένοιαξε :redface:

(παρ' όλα αυτά στις εξετάσεις έγραψα 15 :whistle::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ στη Γ΄ Λυκείου Κοινωνιολογία είχα γράψει 7, Ιστορία 8, Βιολογία Γενικής 9 (δε το έδινα Πανελλήνιες), στα άλλα πάνω από 10 :P

Στη Β' Λυκείου είχα γράψει Αρχαία 8 και γι' αυτό μου έβαλε 12 στο 4μηνο και μου είχε ρίξει τότε τον Γενικό Μ.Ο. :redface:

Γυμνάσιο δε θυμάμαι τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δε θέλω να μετρήσω πόσες φορές έχω γράψει κάτω από τη βάση στο Λύκειο σε Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία, Γεωμετρία :P
Στο Γυμνάσιο ήμουν καλή μαθήτρια σε όλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γ' γυμνασίου στην Ελένη.
0,1 έγραψα και το μεγαλύτερο το έγραψε μια κοπέλα, 0,5!
Περήφανη απουσιολόγος. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
εγω ειχα πεσει θυμαμαι μια φορα στην δευτερα γυμνασιου!!!!! 8 στην ιστορια(:sick:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Ο χαμηλότερος βαθμός μου ήταν σε ένα τεστ μαθηματικών (απροειδοποίητο) που πήρα 10 ! Κατά τα άλλα δεν με θυμάμαι να γράφω κάτω από 15 ξανά (αν θυμάμαι καλά δλδ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top