Έχετε πάρει ποτέ μέρος σε κάποιον διαγωνισμό της ΕΜΕ;

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
για μενα να φανουν δυσκολα; αποκλειεται...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Καλά και εγώ έτσι έλεγα και μόλις είδα τα περσυνά........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η γνώμημου είναι ότι καλύτερα θα ήταν να μην πηγαίνατε, διότι αν τα θέματα σας φανούν δύσκολα υπάρχει περίπτωση να απογοητευθίτε.
Κοιτα, σε οποιον αρεσουν τα πολυ μαθηματικα θα ελεγα να παει χωρις δευτερη σκεψη. Και 5/20 να γραψει που λεει ο λογος δεν τρεχει κατι, το ξερουν ολοι απο την αρχη οτι δεν ειναι ενα απλο σχολικο διαγωνισμα. Μονο και μονο για την εμπειρια αξιζει ο κοπος κατα τη γνωμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
και εγω θα δώσω παιδια!!!ασε κι εχς κι ενα αγχος ολοι οι συμμαθητες μου πανε φροντιστηριο και κανουν και ιδιαιτερα και τετοια και οσο ναναι αν δεν περασεις σεμαςμ τουλαχιστον θα σε θεωρησουν ξεφτιλα.....και περσι ετσι εγινε....αλλα δεν ξερω τωρα αν θα κατεβω εχω δηλωσει συμμετοχη απλα περσυ δεν τα πηγα και τοσο καλα(κοινως σκατα συγνωμη κιολας)και φετος ειμαι πιο διστακτικη.....ξερω να λυνω κατι θεματα αρχιμηδη παλουκες μιλαμε που αν δε σουδινε υποδειξη δεν τι βγαζες ουτε στα ονειρα σου και ο θαλης μου φαινεται πιο δυσκολος γτ εχει πραξεις πραξεις και παλι πραξεις δλδ ε λ ε ο ς!!!!!djimako πως ειναι το επωνυμο σου?εμενα αρχιζει απο θ .....λες να μαστε στην ιδια αιθουσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
και εγω θα δώσω παιδια!!!ασε κι εχς κι ενα αγχος ολοι οι συμμαθητες μου πανε φροντιστηριο και κανουν και ιδιαιτερα και τετοια και οσο ναναι αν δεν περασεις σεμαςμ τουλαχιστον θα σε θεωρησουν ξεφτιλα.....και περσι ετσι εγινε....αλλα δεν ξερω τωρα αν θα κατεβω εχω δηλωσει συμμετοχη απλα περσυ δεν τα πηγα και τοσο καλα(κοινως σκατα συγνωμη κιολας)και φετος ειμαι πιο διστακτικη.....ξερω να λυνω κατι θεματα αρχιμηδη παλουκες μιλαμε που αν δε σουδινε υποδειξη δεν τι βγαζες ουτε στα ονειρα σου και ο θαλης μου φαινεται πιο δυσκολος γτ εχει πραξεις πραξεις και παλι πραξεις δλδ ε λ ε ο ς!!!!!djimako πως ειναι το επωνυμο σου?εμενα αρχιζει απο θ .....λες να μαστε στην ιδια αιθουσα:P


Εμένα μόλις δούνε το γραπτό μου θα με πάνε κατευθείαν στη βαλκανιάδα χρυσή μου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμένα μόλις δούνε το γραπτό μου θα με πάνε κατευθείαν στη βαλκανιάδα χρυσή μου :p
Και μετα ξυπνησες... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμένα μόλις δούνε το γραπτό μου θα με πάνε κατευθείαν στη βαλκανιάδα χρυσή μου :p

Στη βαλκανιάδα των ψωνισμένων:P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τα παιδια χωριζονται αναλογα με το σχολειο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Στη βαλκανιάδα των ψωνισμένων:P;
μπα.....εκει τον ξερουνε ειναι πια μονιμο μελος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Εγώ θέλω να ευχηθώ προσωπικά σε όλα τα παιδιά καλή επιτυχία για τον επικείμενο διαγωνισμό "ο Θαλής" της μαθηματικής εταιρίας. Πάντε χωρίς άγχος, διασκεδάστε το! Δείτε το σαν μία εμπειρία και όχι σαν ένα διαγωνισμό. Μη φοβάστε την αποτυχία, γιατί όσο τη φοβάστε εσείς, άλλο τόσο φοβάται η επιτυχία εσάς.


Σας περιμένουμε όλους σας λοιπόν το επόμενο Σάββατο, 1η Νοεμβρίου, στις 9 το πρωί. Ο διαγωνισμός διαρκεί όπως θα γνωρίζετε 3 ώρες και τα θέματα που καλείστε να λύσετε είναι συνολικά τέσσερα (4). Συνήθως, η βάση πρόκρισης για την επόμενη φάση είναι η συνολική βαθμολογία σας να ξεπερνάει το 10 με άριστα το 20. Δηλαδή, να λύσετε περίπου 2 θέματα. Βέβαια, σε περίπτωση που πέσουν δύσκολα θέματα, η βάση κατεβαίνει και άλλο και μπορεί να περάσετε στον επόμενο γύρο και μόνο με ένα θέμα. Επομένως, μην απελπίζεστε, γιατί η βάση μπορεί να αλλάξει.


Κάτι τελευταίο:

Και να μην έχετε δηλώσει συμμετοχή, αν αλλάξατε γνώμη τελευταία στιγμή, να πάτε να δώσετε, έστω και χωρίς να έχετε δηλώσει. Η δήλωση είναι κάτι το εντελώς τυπικό και χρησιμεύει απλώς για να δουν περίπου πόσες αίθουσες θα χρειαστούν. Δηλαδή, στη μαθηματική εταιρία, για να προκριθείτε, δε πρόκειται ποτέ κανείς να ελένξει αν όντως έχετε δηλώσει συμμετοχή ή οχι.

Στέλιος



ΥΣ: Εγώ θα είμαι επιτηρητής στο παράρτημα του ν. Κιλκίς. Όποιος είναι από Κιλκίς και ενδιαφέρεται για ο,τιδήποτε σχετικά με τον τόπο διεξαγωγής, κλπ, μπορεί να μου στείλει ένα pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Στέλιο!:thanks:


Εγώ το έχω δηλώσει εξαρχής ότι πάω μόνο και μόνο για την εμπερία...Στα θέματα θα βάλω τα δυνατά μου να φτάσω μέχρι ένα σημείο, αλλά θα το φτάσω...

Εξάλλου θα μπορώ να πω ότι εγώ τουλάχιστον προσπάθησα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σωστος ο δημητρης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
στελιο,πως εγινες επιτηρητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
δημητρη μαζι σου! παμε χωρις αγχος και θα κανουμε ο,τι καλυτερομπορουμε:Dκι αν δν περασουμε δν πειραζει....του χρονου παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eγώ τελικά δίνω στο σχολείο μου που μου είναι οικείο περιβάλλον και θα εμπνέει:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hurr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hurr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Οπως τα λεει ο Στελιος :)
Καλη επιτυχια και απο μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Εμένα μόλις δούνε το γραπτό μου θα με πάνε κατευθείαν στη βαλκανιάδα χρυσή μου :p

:P:P:Pκι εμένα στο ΜΙΤ χωρίς εξετάσεις......μν σου πω θα βγάλουν να μελετήσουν και τον εγκέφαλό μου για ομοιότητες με αυτόν του Einstein:lol::up::no1:
keep dreaming i keep keep dreaming.......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
... ... ...

Κάτι τελευταίο:

Και να μην έχετε δηλώσει συμμετοχή, αν αλλάξατε γνώμη τελευταία στιγμή, να πάτε να δώσετε, έστω και χωρίς να έχετε δηλώσει. Η δήλωση είναι κάτι το εντελώς τυπικό και χρησιμεύει απλώς για να δουν περίπου πόσες αίθουσες θα χρειαστούν. Δηλαδή, στη μαθηματική εταιρία, για να προκριθείτε, δε πρόκειται ποτέ κανείς να ελένξει αν όντως έχετε δηλώσει συμμετοχή ή οχι.

Στέλιος



ΥΣ: Εγώ θα είμαι επιτηρητής στο παράρτημα του ν. Κιλκίς. Όποιος είναι από Κιλκίς και ενδιαφέρεται για ο,τιδήποτε σχετικά με τον τόπο διεξαγωγής, κλπ, μπορεί να μου στείλει ένα pm.
Ρε φίλε είναι σίγουρο αυτό ? γτ εγώ λόγω κατάληψης δεν δήλωσα αλλά λέω να δώσω... Νταξ να παω αυριο στις 9 αλλά φοβάμαι μη γίνω ρεζίλι μην εχουν ετοιμες τις θέσεις κι τέτοια... :'(
-----------------------------------------
OK ρώτησα έναν μαθηματικό που είναι στην επιτροπή κι μου είπε να παώ...
Φίλε mostel ευχαριτώ πολύ για την πληροφορία, αμα δεν διάβαζα το ποστ σου μπορεί να μην πήγαινα ! Να'σε καλα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Η γνώμημου είναι ότι καλύτερα θα ήταν να μην πηγαίνατε, διότι αν τα θέματα σας φανούν δύσκολα υπάρχει περίπτωση να απογοητευθίτε.

Είσαι χαζός; Δηλαδή ότι είναι δύσκολο το απορρίπτουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Δήλωσα κι εγώ συμμετοχή για το διαγωνισμό. Εντάξει, είμαι λίγο μικρή και μπορεί να μην έχω κάνει στο σχολείο όλα τα μαθηματικά που θα πέσουν, αλλά η προσπάθεια μετράει.

ΥΓ: Καλή επιτυχία djimako!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top