Ασχολείται κανείς με το Gaming;

Ασχολείστε με το Gaming?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 54.5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 3 27.3%
  • Φανατικά

    Ψήφοι: 2 18.2%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Να δω τις απαντήσεις

    Ψήφοι: 0 0.0%

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Weakling :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τι εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
είδες βρε; girl power! :P
Αν παίζεις κ συ half life2 (σε Internet εννοώ) να κανονίσουμε καμιά φορά να παίξουμε πακετάκι! Και εννοείται ότι όποιος άλλος πωρώνεται το λέει και κανονίζουμε να μπούμε σε ίδια πίστα ή τπτ τέτοιο!:xixi:
Καλή ιδέα το far cry, θα φροντίσω να το δοκιμάσω όταν βγεί, αν και ακούω γενικότερα καλά λόγια.... Εννοείται ότι το σύστημα το έχω!:dance: (μα τι ψώνιο που μαι θεέ μου;;;;) lol
Από παιχνίδι σε "μπαμ μπουμ" που χει και εφέ και σενάριο έχω να σου προτείνω το bioshock... Το θέμα του (σε μια πολύ γενική version γιατί βαριέμαι να πολυεξηγώ) είναι ότι και καλά, μετά από ένα αεροπορικό δυστύχημα το 1960 ο πρωταγωνιστής καταλήγει σε μια υποβρύχια πόλη που είχε χτιστεί το 1946 και κάποτε έσφιζε από ζωή.... Όμως περισσότερο ως πόλη-πειραματόζωο παρά ως κανονική πόλη, οι κάτοικοί της κατέληξαν όλοι με γεννετικές τροποποιήσεις (ή κάτι τέτοιο τεσπα) και περιττό να σου πω ότι όλοι σου επιτίθενται... Και εσύ αποκτάς (θες δε θες) δυνάμεις με γενετικές ιστορίες και μπορείς να κάνεις τους εχθρούς μπάρμπεκιου μόνο με ένα κλικ των χεριών κλπ. Ακούς τις οδηγίες ενός τύπου για να φύγεις από την πόλη και να σωθείτε και οι δύο όμως τελικά μπλέκεσαι ακόμα χειρότερα.... Το καλό στην όλη φάση είναι ότι οι ίδιοι οι παίκτες σύμφωνα με τις επιλογές που κάνουν έχουν και το ανάλογο τέλος! Πραγματικά είναι καταπληκτικό!:up: (Μήπως τελικά με πληρώνουν για να το διαφημίζω;;;; lol )

και ορίστε και ένα screenshot έτσι να χετε μια ιδέα/
Screenshot

καλό φαίνεται αν κ δν έχω κ πολύ όρεξη για παιχνίδια τώρα!! αα κ για το half life 2, δν το χω παίξει ποτέ σε internet επειδή το χω πειρατικό!!:D τεσπα... περιμένω την τρίτη καινούργιο σύστημα για να παίζω το far cry 2 στο full...:D... τεσπα... καλό gaming!!

Ε άμα θες σενάριο δε θα παίξεις shooter αλλά RPG και Adventure.

λάθος... ένα καλό shooter έχει και σενάριο... όπως π.χ. far cry ή half life!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
με συγχωρείς, αλλά αν έπαιζα τέτοιο παιχνίδι θα έβλεπα όλο το βράδυ εφιάλτες.

Μα και για αυτόν ακριβώς τον λόγο το παιχνίδι είναι για άνω των 18....:P
(Όχι ότι εγώ είμαι άνω των 18, αλλά εδώ έπαιζα απ τα 9 μου το quake 3, δεν έχω τέτοια προβλήματα... Μπορεί να ακούγεται κάπως, αλλά τελικά όλα μια ιδέα είναι.... :xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ παίζω απειροελάχιστα αλλά όταν παίζω ή θα παίξω dota ή need for speed ή Lord of the rings Battle for middle earth 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μα και για αυτόν ακριβώς τον λόγο το παιχνίδι είναι για άνω των 18....:P
(Όχι ότι εγώ είμαι άνω των 18, αλλά εδώ έπαιζα απ τα 9 μου το quake 3, δεν έχω τέτοια προβλήματα... Μπορεί να ακούγεται κάπως, αλλά τελικά όλα μια ιδέα είναι.... :xixi:)
απόλυτο δίκιο... όλα είναι στο μυαλό!!! αν κ ομολογώ πως όταν έπαιζα το half life 2 στις 12 η ώρα το βράδυ... ήταν κάπως... αλλά κ πάλι κοιμόνουν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
λάθος... ένα καλό shooter έχει και σενάριο... όπως π.χ. far cry ή half life!!

Ναι αλλά ακόμα και σε αυτά το σενάριο λείτουργεί απλώς και μόνο ως υπόβαθρο για τα χιλιάδες kills. Γιατί όσο καλό και να ναι το σενάριο πάντα θα είναι γραμμικό και εσύ απλώς θα το ακολουθείς χωρίς να μπορείς να κάνειις τπτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ναι αλλά ακόμα και σε αυτά το σενάριο λείτουργεί απλώς και μόνο ως υπόβαθρο για τα χιλιάδες kills. Γιατί όσο καλό και να ναι το σενάριο πάντα θα είναι γραμμικό και εσύ απλώς θα το ακολουθείς χωρίς να μπορείς να κάνειις τπτ.

έχεις παίξει το far cry?? το σενάριο το ορίζεις εσύ!!! πας όπου θες όπως θες με ένα σκοπό... αυτό είναι σωστό σενάριο για shooter... όχι γραμμικό κ μονότονο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Το far cry δεν το έχω παίξει αλλά άμα μιλάς για free roam τότε και το Cod θεωρείται ΄καλό στο σενάριο. Επειδή όμως δε το έχω παίξει δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά αλλά και πάλι το far cry αποτελεί την εξαίρεση και όχι τον κανόνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Το far cry δεν το έχω παίξει αλλά άμα μιλάς για free roam τότε και το Cod θεωρείται ΄καλό στο σενάριο. Επειδή όμως δε το έχω παίξει δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά αλλά και πάλι το far cry αποτελεί την εξαίρεση και όχι τον κανόνα

ε μα κάτι το πολύ καλό λογικό είναι να είναι εξαίρεση... γιατί αν ήταν όλα το ίδιο.. δν θα ξεχώριζε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
για να πεταχτώ και γω που είπαμε ότι με πληρώνουν για να κάνω διαφήμιση στο bioshock (καλά σας έχω πρήξει σήμερα!), και στο bioshock επίσης όπως έχω ήδη πει παραπάνω, ο ίδιος ο παίκτης ανάλογα με τις επιλογές του καθορίζει το τέλος... Επίσης χτυπητό παράδειγμα της ελευθερίας αυτής είναι και το boiling point που εκεί πραγματικά υπάρχουν 10000 τρόποι για να το παίξει κανείς.....
Βέβαια και πάλι έχεις να σκοτώνεις, αλλά έτσι είναι αυτά τα παιχνίδια! Τις κουμπάρες θα παίζουμε;:P (Καλά, εννοείται πως υπάρχουν καταπληκτικά παιχνίδια που δεν είναι σε αυτό το στυλ -όπως π.χ. το monkey island, που είναι επίσης απ'τα αγαπημένα μου- αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Καλά κάνεις και πετάγεσαι, ακούμε έτσι πολλές γνώμες (αλήθεια πόσα σου δίνουν για το bioshock????:D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Α, δεν τα λέμε αυτά! Είναι μυστικά του επαγγέλματος!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Παιχνίδι με πολλά φινάλε και χωρίς σκοτωμούς έναι το Masq το οπίο το κατε βάζεις δωρεάν από το www.Masq.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
καλο επισης ειναι και το jericho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Α, δεν τα λέμε αυτά! Είναι μυστικά του επαγγέλματος!:P:P:P

πάντως πρέπει να σου άρεσε πολύ το παιχνίδι αυτό!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ασχολείται κανείς με τα original rpg (πχ. Neverwinter Nights)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ασχολείται κανείς με τα original rpg (πχ. Neverwinter Nights)??

είχα παίξει παλιότερα Baldur's Gate και Icewind Dale αλλά τα βαριόμουν γρήγορα.. μονο το ID 2 είχα προχωρήσει λίγο παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ασχολείται κανείς με τα original rpg (πχ. Neverwinter Nights)??

elder scrolls (το oblivion έχω παίξει μόνο) κάνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
elder scrolls (το oblivion έχω παίξει μόνο) κάνει??

Ο Ωρίωνας εννοεί μάλλον παιχνίδια με το σύστημα των Dungeons & Dragons και το Elder Scrolls δεν είναι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top